Тихе полювання

kef

Зброяр
Цей рік є першим за усі роки мого збирання грибів , що має майже нульові результати їхнього росту.
Зміни в кліматичних умовах що до пори року дають взнаки і то досить серйозні.
 

Fazer

Мисливець
Цей рік є першим за усі роки мого збирання грибів , що має майже нульові результати їхнього росту.
Зміни в кліматичних умовах що до пори року дають взнаки і то досить серйозні.
Трохи легше стало на душі...)))) Виявляється що не один я безсонними ночами ворочаюсь та розмахую руками,- в пошуках.... Напевно всі ми чули від старших прикмету- якщо дуже багато влітку грибів,- то бути війні. Вже не згадаю літо 2013 а от в 2021 році на Чернігівщині возили возами(без перебільшення) З огляду на прикмету та на активні дії ЗСУ,тішить надія що кінець війні та Перемога не за горами.
 

kef

Зброяр
нам би возів 10 таких печеричок, то гляди і прикмета збудеться
Переглянути вкладення 843631
Наші печериці у асфальт закатали. Але суть у іншому. Я маю на увазі гриби та природу. Бо ліси та посадки зараз /там/ дають зовсім інший 'урожай' .
 

Volodia Hirniak

Мисливець

kef

Зброяр
Це є дуже смачний гриб.особливо смажений з цибулею та салом. /або з додаванням сметани чи масла для додаткового тушкування/.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Це є дуже смачний гриб.особливо смажений з цибулею та салом. /або з додаванням сметани чи масла для додаткового тушкування/.
Саме так, і попередньо не відварювати. А ще як з почеревеною.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
сосновий, бо є ще й ялиновий. маю від себе сосновий ліс за 200 м, але минулого року поїв смажених рижиків, і чи то так співпало чи то який його х... зна, але мав таку "с..естричку", що цілу ніч нудно не було...
 
Зверху