Зв'язана картечь

VVik1312

Новачок
З моїх двох тоз 34 краще летіла звязана 6.2мм картеч бо 8.2 боявся що подує чокі а от залита свічкою 8.2 летіла норм але 9шт+заливка заважка для цього тоза і б'є по плечу.Купив готові картечні патрони в контейнері і на цьому мої експерименти зкінчились) пс:для тоз 34 візьміть пів картеч в контейнері єфект буде не гірший
Це, як називали "согласованная картечь", чи то був контейнер для дробу?
 

Аникей

Мисливець
Бачив відео де хлопці на передовій із помпової рушниці стріляли по дронові . Під час другої світової війни американці використовували помпові дробовики при штурмах та боїв в окопах на близьких відстанях. Читав що відгуки по використанні дробовиків на близьких відстанях були ефективніші ніж нарізна зброя.
 

Охотник77

Снайпер
Це, як називали "согласованная картечь", чи то був контейнер для дробу?
Для самоспорядження брав контейнери під согласовану картеч з обтюратором і ніжкою так званий пиж контейнер,в готових патронах хз якій)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
то само собою, але коли починати з чогось толкового, то до істини доберуться швидше. якщо людина воює, то такі експерименти - то життя його та побратимів. які вірять що "він шарит в єтой тємє!"
Хз, ми про щось дискусуємо, але по факту - кожен за своє. "Шахед" - здоровенна свинюка, під 3 метра завдовжки і кіл 200 ваги. "NN 1-3 від ібіса" - точно для такого "полювання" :)
 

VVik1312

Новачок
Була думка, але повторюсь, можливо хибна, в гітарі є тонка струна, якщо нею зв'язати картечь? Далбність польоту картечі більш, ніж 000, чи 0000
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Бачив відео де хлопці на передовій із помпової рушниці стріляли по дронові . Під час другої світової війни американці використовували помпові дробовики при штурмах та боїв в окопах на близьких відстанях. Читав що відгуки по використанні дробовиків на близьких відстанях були ефективніші ніж нарізна зброя.
"окопна мітла", ремінгтон та моссберг. не було тоді бронежилетів
використанні дробовиків на близьких відстанях були ефективніші ніж нарізна зброя.
помповик важить як АК, але візьміть вагу та кількість боєприпасів, яку може взяти один боєць, то дробовик програє у всьому.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
"NN 1-3 від ібіса" - точно для такого "полювання"
я написав про Мавік - квадрокоптер, який може бути розвідником, камікадзе або скидати гранату.

про Шахед - то не завжди зенітники збивають, та й летить воно вище, ніж дістане дробовик навіть кулею. да, може якби профіля викласти - воно б і завернуло та підсіло, тоді да - "3 шара" саме то
 

Охотник77

Снайпер
зв'язати картечь?
Скількі не експериментував прилітало в мішень як попало і кусками теж) 6.2 навіть в дробовому пиж контейнері буде краще 4/0 вам як не крути а окрім кількості дробин в шахеді ще треба і убойну силу а в мілкій картечі її більше імхо
 

Beowulf

Мисливець
От були б так як в давні часи " утятниці" 2 -го калібру наприклад та щоб спробувати жашнути тою звязаною картеччю по тому ж шахеду то думаю що результат був би . Там я бачив що стволяка довгий і калібр солідний.
Хай пошукають на складах вітрові ружья , там стволи ого го
 

Аникей

Мисливець
От якби спробувати картечини просвердлити , нанизати я закріпити на нитку і вкласти в такий контейнер. Маю схожі контейнера але в мене ідуть пелюстки вже розрізані .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
в гітарі є тонка струна
дринькав колись в молодості, там 2 струни просто жорсткий дротик, 3,4,5,6 то такий дротик, обмотаний бронзовою або мідною проволокою, воно сталісте і пружинисте. толку з того буде 0.

а який вигляд матиме готовий снаряд - нанизані на струну дробинки чи типу парашута з вузлом посередині, тобто лінійно чи радіально?
 

VVik1312

Новачок
Хз, ми про щось дискусуємо, але по факту - кожен за своє. "Шахед" - здоровенна свинюка, під 3 метра завдовжки і кіл 200 ваги. "NN 1-3 від ібіса" - точно для такого "полювання" :)
Я, не бачив, але був випадок, що в шахеда, який впав цілий, були крила прострелені, а він не впав, від цього, можливо паливо скінчилось чи десь вразили, от можливо, методом, як буде зв'язана картеч, то буде результат? В котре наголошую, можливо мої думки є хибними...
 

Охотник77

Снайпер
От якби спробувати картечини просвердлити , нанизати я закріпити на нитку і вкласти в такий контейнер. Маю схожі контейнера але в мене ідуть пелюстки вже розрізані
Пробував різниця не суттєва щоб так замарачуваться
 

old hunter

Снайпер
Я, не бачив, але був випадок, що в шахеда, який впав цілий, були крила прострелені, а він не впав, від цього, можливо паливо скінчилось чи десь вразили, от можливо, методом, як буде зв'язана картеч, то буде результат? В котре наголошую, можливо мої думки є хибними...
Повно відео в Ютуб за вязану картечь.
Там і як летить і куди прилітае.
Вважаю для невеликіх дронів до 80 метрів толк буде.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
картеч від Ремінгтон або БіПі - набагато краща.
Нах вона потрібна. Дорогі. Наші українські пречудові, забув назву виробника, зелені гільзи, наш форумчанин Забар Андрій відстрілював на етапі тестування. Я накупив, правда не пригодилися і все там
 
Зверху