Весенний запрет в Украине раздел 1

Лех

Мисливець
є два погляди на одне питання от і все ніхто нічого не доводить, свою думку "чого нє" ми (колеги, які проти, в тому числі і я) вже висловили. також ясно видно чому ви "за". і це нормально.
а тепер тим хто "за": хто не хоче - шукає причини, хто хоче - шукає засоби.
якщо навіть процес зрушиться в сторону відкриття полювання навесні, то мені буде цікаве обгрунтування, в тому числі наукове та економічне, але я особисто на нього не піду. я маю право на таку особисту думку? а тим хто піде на нього у разі відкриття - лише побажання вдалого полювання та здорового глузду у відношенні до тварин та природи вцілому.
можна звинувачувати в чистоплюйстві, але якщо дичина пережила піврічну гонитву за нею та зиму, стала на порозі розмноження, то якось не по-совісті лупити крижня у весільному вбранні чи вальдшнепа "на тязі", якщо хтось таке може і це буде законодавчо закріплене - то хай реалізує своє право.
полювання - воно різне буває, якось так сталось, що кілька років не стріляю косулю, хоча в цьому році було декілька можливостей, кабан - це супротивник, а який супротивник косуля? тож від моїх поглядів ніхто полювання на косулю не закрив, але це не заважає мені просто не стріляти її (а в душі радіти, що може на 1 чи 2 більше залишиться на той рік).
а таким "козакам", які відкрито пишуть, що завтра дасть бій гусям, то і відкриття не треба - у них і так буде капот Ниви в гусячій крові, і повний багажник пісного синього м"яса - дома ж діти з голоду пухнуть, але дасть Бог, колись вдавиться.
Вы наверное не внимательно читали диалоги "выше". Ведь Копатыч и Яковлев за перевоспитание. В сторону Европы. но ведь в европе совсем другие правила. и касательно гуся и косули... Вы не стреляете косулю,а тот кто стреляет уже .... ведь лицензия на косулю законная. давайте и за зайца вцепимся. а че кабан Вам противник.... ???? что он против собак и ружья ???!!! а тем более нарезняка или комбинированного.... зачем вообще эти сравнения...
 

Лех

Мисливець
є два погляди на одне питання от і все ніхто нічого не доводить, свою думку "чого нє" ми (колеги, які проти, в тому числі і я) вже висловили. також ясно видно чому ви "за". і це нормально.
а тепер тим хто "за": хто не хоче - шукає причини, хто хоче - шукає засоби.
якщо навіть процес зрушиться в сторону відкриття полювання навесні, то мені буде цікаве обгрунтування, в тому числі наукове та економічне, але я особисто на нього не піду. я маю право на таку особисту думку? а тим хто піде на нього у разі відкриття - лише побажання вдалого полювання та здорового глузду у відношенні до тварин та природи вцілому.
можна звинувачувати в чистоплюйстві, але якщо дичина пережила піврічну гонитву за нею та зиму, стала на порозі розмноження, то якось не по-совісті лупити крижня у весільному вбранні чи вальдшнепа "на тязі", якщо хтось таке може і це буде законодавчо закріплене - то хай реалізує своє право.
полювання - воно різне буває, якось так сталось, що кілька років не стріляю косулю, хоча в цьому році було декілька можливостей, кабан - це супротивник, а який супротивник косуля? тож від моїх поглядів ніхто полювання на косулю не закрив, але це не заважає мені просто не стріляти її (а в душі радіти, що може на 1 чи 2 більше залишиться на той рік).
а таким "козакам", які відкрито пишуть, що завтра дасть бій гусям, то і відкриття не треба - у них і так буде капот Ниви в гусячій крові, і повний багажник пісного синього м"яса - дома ж діти з голоду пухнуть, але дасть Бог, колись вдавиться.
и зачем желать чтоб "удавились".... Вам и дичи не надо... кто то пожелает чтоб колбасой....
 

DVV

Слідопит
В Европе, а именно в Англии была до недавно разрешена охота на лис. Участвовали коронованные особы, наследник, лорды. Вековая традиция. Можно найти в Интернете. Ужас все на лошадях, свора безчисленных гончих, догоняют лису и рвут ее в клочья. Жах. Но есть и охота с легавой по вальдшнепу, с нормой добычи в день 1-2. Это просто песня! Думаю, противники весенней охоты против охоты любой и в любое время. Кт0-то вспоминал рыбалку. Так в Германии необходимо иметь колотушку для усыпления рыбы. Не будет - штраф. И получения право на рыбалку должны получать абсолютно все, кто желает рыбачить. Не думаю. что наши рыбаки сейчас на воде отпускают всю пойманную рыбу. а не только маломерков.
 

Лех

Мисливець
В Европе, а именно в Англии была до недавно разрешена охота на лис. Участвовали коронованные особы, наследник, лорды. Вековая традиция. Можно найти в Интернете. Ужас все на лошадях, свора безчисленных гончих, догоняют лису и рвут ее в клочья. Жах. Но есть и охота с легавой по вальдшнепу, с нормой добычи в день 1-2. Это просто песня! Думаю, противники весенней охоты против охоты любой и в любое время. Кт0-то вспоминал рыбалку. Так в Германии необходимо иметь колотушку для усыпления рыбы. Не будет - штраф. И получения право на рыбалку должны получать абсолютно все, кто желает рыбачить. Не думаю. что наши рыбаки сейчас на воде отпускают всю пойманную рыбу. а не только маломерков.[/QUOT
DVV!!! Давайте будем идти намеченным курсом!!!! языком ляпать.... лучше дело делать!!!!
 

Лех

Мисливець
и пусть противники говорят. вот будет цикаво... охоту разрешат и поглядеть... на противников....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ведь Копатыч и Яковлев за перевоспитание
не в тому річ, я теж за перевиховання тільки починаючи з себе самого, Вас ніхто не перевиховує
Вы не стреляете косулю,а тот кто стреляет уже ....
я не стіляю - це моє особисте переконання, кабан супротивник - я полюю без собак та без нарізняка, по сільському - загоном по ліцензіїї, той хто стріляє по ліцензії косулю
- то його погляди на полювання. я мав наувазі. що через те що я не стріляю косулю полювання ніхто не закрив на неї. так саме і з весняним полюванням.
зачем вообще эти сравнения...
ці порівняння для того, що якщо навіть відкриють Вашими стараннями таке полювання - то кожен сам вибере те, чого сам хоче - хочеш полюй, хочеш не полюй - наче таким має бути демократичний підхід?
Вам и дичи не надо... кто то пожелает чтоб колбасой...
то теж кожного право, яїм побпжав вдавитись тим, вони мені ковбасою - плюралізм думок
есть и охота с легавой по вальдшнепу, с нормой добычи в день 1-2. Это просто песня!
так пісня, у мене дратхаар, в я полю. в кінці жовтня на вальдшнепа, ось фото одного з днів такого полювання
 

Вкладення

Лех

Мисливець
охота была есть и будет!!!! и свое право на охоту ,к сожелению, надо выбивать
но ничего. никто не голодный. а если и голод то явно к охоте никакого отношения.
 

Лех

Мисливець
не в тому річ, я теж за перевиховання тільки починаючи з себе самого, Вас ніхто не перевиховує

я не стіляю - це моє особисте переконання, кабан супротивник - я полюю без собак та без нарізняка, по сільському - загоном по ліцензіїї, той хто стріляє по ліцензії косулю
- то його погляди на полювання. я мав наувазі. що через те що я не стріляю косулю полювання ніхто не закрив на неї. так саме і з весняним полюванням.

ці порівняння для того, що якщо навіть відкриють Вашими стараннями таке полювання - то кожен сам вибере те, чого сам хоче - хочеш полюй, хочеш не полюй - наче таким має бути демократичний підхід?

то теж кожного право, яїм побпжав вдавитись тим, вони мені ковбасою - плюралізм думок

так пісня, у мене дратхаар, в я полю. в кінці жовтня на вальдшнепа, ось фото одного з днів такого полювання
НОРД!!! Вы умный и опытный!!! зачем глупости писать ???
 

Лех

Мисливець
повірте - мені не менше Вашого цікаво! я можу конкретно розписатись за себе, що я не піду
а я Вас наоборот бы хотел видеть в рядах!!!! Вы эколог и Вам очень многое виднее!!! только запрет не только на охоту а и рыбалку.... сами знаете...
 

Лех

Мисливець
Вы меня простите. я горяч... не могу смотреть на все это осторонь....
 

Лех

Мисливець
за охоту борюсь потому как так воспитан!!! прадеды,деды,папа... все охотники. и рыбаки. вот по рыбалке я не ахти. терпения не хватает. там узелки вязать и т.д... хотя хищника и я и супруга любим половить... или поудить...
охота мне роднее. не борюсь я за количество убитой дичи.
и что то вроде того... я пытаюсь,пока еще есть можлывисть добиться того чтоб МЫ!!! НОРД МЫ С ВАМИ могли выехать и поохотится. и не обязательно чтоб гусей навалили ....
поймите это НАШЕ ПРАВО!!!! и нам не разрешают.... а дальше что (((
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
поймите это НАШЕ ПРАВО!!!! и нам не разрешают.... а дальше что (((
я хочу, щоб у вас все вдалось, мені цікаве обгрунтування, яке підведуть під Закон, до чого я і веду - хай відкриють! а йти чи не йти - вибір кожного!!!
Найближчим часом я дам Вам свій телефон і поспілкуємось - зараз у нас зміна кервника в районі тому, дещо зайнятий.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
хто не хоче - шукає причини, хто хоче - шукає засоби
Я не хочу, не спортивно, довод "все стреляют", но головой об стенку не все бьются.
кабан - це супротивник, а який супротивник косуля?
На сегодняшний день стрельба копытных особенно на кормовых площадках, да еще и с вышки это не охота и не трофей - это убийство ИМХО!
Стрельба на стенде по весне тоже очень интересное занятие и стоит не дороже охоты!
 
Зверху