Перната 2015

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Колеги-земляки, як йдуть справи з птицею в цьому році? Був сьогодні на рибалці і чув, що качка крякала, але не літала.
В нас почали міняти матроски. Здаєш квитанцію банку на 22 грн. та стару матроску. А свіжу з Вінниці привезуть, мабуть, після 1-го травня.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Колеги-земляки, як йдуть справи з птицею в цьому році? Був сьогодні на рибалці і чув, що качка крякала, але не літала.
В нас почали міняти матроски. Здаєш квитанцію банку на 22 грн. та стару матроску. А свіжу з Вінниці привезуть, мабуть, після 1-го травня.
А чому 22 гривні?
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1488-05
Підвищили держмито на право полювання?
Требя буде у понеділок спитати...
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Раз платимо через банк, то сума офіційна. А до наказу за 2005 рік може є якісь поправки? А, можливо, сума збільшується від прож. мінімуму чи мін. зарплати? Хоч для мене цей взнос не зрозумілий. якщо мисливець полює тільки в полі, на воді, то для чого вносити гроші в лісове господарство? Якщо купуємо ліцензію в ліс, то в вартість ліцензії входить все. З пов.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Раз платимо через банк, то сума офіційна. А до наказу за 2005 рік може є якісь поправки? А, можливо, сума збільшується від прож. мінімуму чи мін. зарплати? Хоч для мене цей взнос не зрозумілий. якщо мисливець полює тільки в полі, на воді, то для чого вносити гроші в лісове господарство? Якщо купуємо ліцензію в ліс, то в вартість ліцензії входить все. З пов.
В мене посилання на саму останню редакцію із сайта ВРУ. Подивись зверху сторінки: "Документ z1488-05, чинний, поточна редакція — Прийняття від 24.11.2005". Саме головне - "Документ ЧИННИЙ"!
Тут може бути, що збільшився розмір державного мита за полювання, бо ми останні роки сплачували десь 13 грн за "матроску, з яких 10 - саме за "матроску", інше - за держмито.. Сума за матроску залишилася. А ось держ мито могло зрости у розмірі.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/7-93?nreg=7-93&find=1&text=%EF%EE%EB%FE%E2%E0%ED%ED&x=5&y=4#w12
Згідно із декретом КМУ від 21.03.1993, "за видачу щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і
порушень правил полювання, квитків рибалок - 0,1 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".
Остается узнать, сколько сейчас (в 2015 году) составляет этот самый "неоподаткований мінімум доходів громадян".
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Володимир Олексійович, перепрошую за невірну подачу інформації: вартість матроски 15 грн., а 7 грн. - це послуги Аваля. З пов.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Володимир Олексійович, перепрошую за невірну подачу інформації: вартість матроски 15 грн., а 7 грн. - це послуги Аваля. З пов.
Але ж і 15 забагато! Сьогодні спробую щось встановити, може держмито зросло?
До речі, краще сплачувати через Ощадбанк, там трошки менше, ніж у моєму "рідному" Райффайзенбанк Авалі
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Володимир Олексійович писав:
"Остается узнать, сколько сейчас (в 2015 году) составляет этот самый "неоподаткований мінімум доходів громадян"."
На сьогодні неоподаткований мінімум складає - 17 грн., т.я. і в попередні роки.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вот этот старый НМДГ = 17 грн, применяют до сих пор только в рассчете штрафов в КУоАП. А для других цей используют что-то типа "соціальної пільги, яка вираховується дещо складніше.
Зараз все з'ясую, тоді доповім.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Колеги-земляки, як йдуть справи з птицею в цьому році
Доброго дня, шановні колеги! з птицею справи поки що нормально - бачив уже крижня попарно, вяхірі є - літають ще зграйками. Дивна штука з фазанами - перебралися в село та на околиці, ходять по городах у селі, серед білого дня ходять пасуться за 100 м від хати, але приємно, що залишились і є багато, тому що в полях теж є і немало. думаю буде проблема з перепелом - мало стерньових уже кілька років підряд, проблема буде з зайцем - випалено все що горіло.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не, уточнил: таки 10 грн - сама карточка, далее 17 грн - НМДГ х 0,1 = 1,7 грн. 10 + 1,7 = 11,70 грн.
ПіСі. Вопрос: за что переплачиваем?
 
Останнє редагування:

Slavin

Новачок
Доброго дня, земляки! Продовжу тему заміни контрольної картки. Раніше в лісництві картку міняли відразу (при наявності квитанцій). А тепер мисливствознавець залишає її для звірки в управлінні і видає через певний період (мені сказав орієнтовно тиждень). Заміну проводять лише по місцю видачі посвідчення мисливця. Тому, раджу мисливцям не відкладати процедуру заміни карток до " перед відкриттям полювання".
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
З матросками справа більш-менш зрозуміла, а чи підписаний вже наказ про полювання на 2015-2016 р.р.? Прошу, хто буде мати можливість, скинути наказ для нашого вивчення. Завчасно дякую.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановний Вовче! Накази зараз видають кожний користувач мисливських угідь окремо и самостійно.
Щодо наказу про затвердження лімітів, то такий наказ, наскільки мені відомо, перебуває у Мінюсті на реєстрації.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Чув таку плітку, що полювання розпочнеться на пернату 08.08.2015, а на пух 08.11. 2015 року. Але ще чув, що є якісь нюанси, та не знаю в яку сторону, в позитивну чи негативну?
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Знову пройшла неділя, а віз і нині там... А.І. Мерц вже виздоровів, чи ми будемо "хворіфти разом з ним?" Невже не має нормального мисливця, який би замінив голову УТМР? Мерцу давно пора відпочивати, такі навантаження для молодого керівника.
З повагою до всіх земляків-мисливців!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Але ще чув, що є якісь нюанси, та не знаю в яку сторону, в позитивну чи негативну?
а то не знаєш - дощі лиють а в них протипожежна безпека, чи болячка чи чухачка... от в новому номері Полювання та риболовля є стаття бувшого члена УТМР, який проти нечистих керівників попер, а його вигнали з членів... думаю, УТМР столичний розбереться... хоча якщо бути відвертими такого прикладу в нас усіх повно...
завтра своєму районному подзвоню запитаю, що там у нас. до речі внески стали 300грн.
 

Копатыч

Зброяр
Чув таку плітку, що полювання розпочнеться на пернату 08.08.2015, а на пух 08.11. 2015 року.
А я слышал, что у нас не будет Открытия, типа в "приграничных" районах.
до речі внески стали 300грн.
У нас как были 500, так и осталось, но платить не спешат, слухи.......
 
Зверху