Перната 2015

Kapitan

Снайпер
Барський район, були постріли і в середу . і в суботу і в неділю... люди полюють, одні взагалі нікого не бояться , ці полюють круглий рік. Інших ніхто не бере , бо за ними потрібно лізти в очерети, всі законопослушні сидять вдома та чекають на нові вказівки від Коровія. Короче ДУРДОМ повний. А все це відбувається в угіддях, в яких немає справжнього господаря. Тому, що виходячи навіть з данної ситуації , то гроші зібрали за відстрілки, аж бігом, а стати на захист інтересів своїх членів, немає нікого. Цю ситуацію, ТРЕБА було передбачити, та просто відкрити полювання пізніше, навіть 1 вересня, а не робити з людей ідіотів. І повірте, пальба буде всі мисливські дні, а ми будемо сидіти вдома, ось так.
По перше можете стріляти і Ви, тільки залізьте подальше в очерет. По друге. А Ви хіба не знаєте що стрільба в угіддях ведеться круглий рік? По третє. Ні Барський ні Вінницький обласний УООР не має ніякого впливу на губернатора, абсолютно.
Те що УООР повине зробити якусь "скидку" для мисливців, наприклад зменшити ціну на відстрілку, на пух приміром тут да, так було б по джентельменськи зі сторони УООРА. Але на жаль цього не зроблять.
 

hanbir

Новачок
В області призупинили полювання через високу пожежну небезпеку
Відповідне розпорядження підписав у п’ятницю, 14 серпня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України.


Зокрема, документ припиняє полювання на території Львівської області на період високої і надзвичайно високої пожежної небезпеки. Також здійснюватимуться рейдові патрулювання з виявлення та притягнення до відповідальності порушників правил полювання та правил пожежної безпеки.
http://www.loda.gov.ua/news?id=17968

У спекотний період Львівська ОДА також закликає громадян обмежити відвідування лісових масивів та в'їзд транспортних засобів.
 

sasha tk

Новачок
По перше можете стріляти і Ви, тільки залізьте подальше в очерет. По друге. А Ви хіба не знаєте що стрільба в угіддях ведеться круглий рік? По третє. Ні Барський ні Вінницький обласний УООР не має ніякого впливу на губернатора, абсолютно.
Те що УООР повине зробити якусь "скидку" для мисливців, наприклад зменшити ціну на відстрілку, на пух приміром тут да, так було б по джентельменськи зі сторони УООРА. Але на жаль цього не зроблять.
За скидками звертайтесь до коровія
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Ходив сьогодні раненько на голуба. Більше ходив тренувати собачку. Вистрілив 11 патронів, збив два голуби, але не знайшов. Одне місце трохи "жимало", але ніяких перевірок не було.
Вітаю всіх зі Спасом. Бажаю здоров"я, миру меду, горілки та пиріжків з яблуками. Смакота!
 

трудяга2

Мисливець
У суботу приїздила перевірка - спочатку хотіли складати протоколи .але після того як їм предложили викупити назад обл. відстрілки по 500 гр. -сіли в машину і поїхали далі.
 

Baron

Новачок
У суботу приїздила перевірка - спочатку хотіли складати протоколи .але після того як їм предложили викупити назад обл. відстрілки по 500 гр. -сіли в машину і поїхали далі.
Я б викупив. :) А взагалі, міжрайонна (районна) сезонна відстрільна картка повинна відійти в небуття, як така, що суперечить чинному законодавству.
а за шо протколи складати?
За незаконне полювання.
 

трудяга2

Мисливець
Я звичайно вибачаюсь - але за яке незаконне полювання ви говорите . документи в мене всі в порядку. матроска заповнена. відстрільна картка на руках. А те що якісь - я вибачаюсь пі-раси стерню палять і ще одні ..... такі-ж самі закони приймають - пересічний мисливець страждає. НА відкриття ми розбили табір на краю поля на стерні і півтори сутки біля табору горіло багаття і - о чудо стерня не загорілася -і температура була ой-йо-йо-й пекло здорово. а це напевно не охотніки - а мисливці . вони стерню не палять( бо ключове слово - мислити-). Пройшло відкриття і у вівторок наблюдаю картину -- горить стерня - клуби диму аж до хмар - цікаво хто-ж це запалив -от холєра це напевно охотніки - а давайте їм закриємо полювання один хрен за отстрєлки бабло скосили. Або ще один прикол -у далекому 1997 році - це ще коли теперішня влада була не при владі .прийняли закон про посвідчення мисливця не тільки Українського але і міжнародного зразка --і видали все наче прекрасно -і діє воно по всій Укрїні - і безсрокове . тільки вот одна біда у 2000 році заманулося мені переїхати з Хмельниччини на Волинь і знову - все наче хороше іУкраїна та сама і угіддя прекрасні і дичини хватає і посвідчення діє. Але приходить2014 рік- рік великих змін і тут почалось -поки ділили портфелі - профукали Крим. поки бігали по кредити почалось АТО. але ми-ж все таки країна і в нас є депутати які бояться що в них заберуть мандати і вони приймають закони - подекуди такі - що задумуєшся - як людина при здоровому глузді могла таке придумати. і придумали-закон про видачу посвідчень анулювали і прийняли на його-ж базі практично такий самий але з деякими поповненнями. Якщо я поміняв місце проживання(переїхав з одної області в іншу ) то мені потрібно поміняти посвідчення мисливця-0ну ви мені скажіть - це не дибілізм.Це вже виходить - що посвідчення не міжнародне і по всій Україні воно не діє і вже воно і не безсрокове.І це тільки мала частина того бардака який коїть вищестоящий орган.
 

РЕКС

Мисливець
Добрий ранок!
Скажіть хтось завтра буде йти на полювання, чи краще дома сидіти?
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
УРА!!!
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
на эту тему вспомнился анекдот
Приходит еврей к раввину:
- Ребе, у меня дома жена, дети, теща - ну совсем места нет,
что мне делать?
- Купи собаку!
- Но ребе, у меня же и так нет места!!
- Купи собаку!!
Через месяц еврей опять приходит:
- Ребе, совсем плохо стало, деться некуда, собака всё времиа
по дому бегает, дети орут...
- Купи козу!
- Но ребе?!!
- Купи козу!!
Еще через месяц:
- Ребе! помогите, умираю. Коза гадит прямо в доме, все просто
стонут, сплошной кошмар!
- Купи корову!!!
- Но ребе, это уж чережур!
- Я тебе сказал, купи корову!!!
Еще через месяц приходит еврей, совсем никакой:
- Ребе, я вас всегда уважал, но из-за ваших советов житья
совсем не стало. Спасите
- А вот теперь продай собаку, козу и корову!!
Через день прибегает еврей, вне себя от счастья:
- Вот спасибо вам, ребе,УРА так стало хорошо, так свободно!!!
 
Останнє редагування:

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Що, земляки, хтось викладе нормальний звіт про полювання в кольорах чи ні? В мене в районі, на сьогодні, ні качки, ні голуба, ні перепілки. Порадуйте хоч чим небудь.
На сьогодні відсутність голуба (я думаю), пояснюється тим, що дуже багато насіяли соняшнику, відслідкувати важко маршрути голуба, але є позитивні моменти в полюванні...
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Звітую. 22-23.08 (наступні 2 дні після повторного відкриття полювання). Барський р-н, с. Гармаки. Ранок суботи, літ - казка! Починаючи з 05:20 (запізнились трохи з дорогою) до 07:30 на трьох (один - практикант, тільки "узаконився" в мисливцях) 15 трофеїв (4 крижня, 3 червоноголових нирка, 8 лисок). Після цього - тиша, літ скінчився та і вистачить вже. Задоволення маса! Ще трішки походили, насолодилися природою, бачили ще декількох лисок на воді, але не стріляли бо не цікаво, хочеться динаміки. Та й сіли снідати:)
EzKi97Eth80.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Классная фотка и день добычливый!!!На выходных встретимся.С УВ.Дмитрий
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Зверху