Французик

Mykola STARyy

Снайпер
Така рушничка дісталася другу в спадок. Продавати не буде, тримає для внучки. За документами- "Сент Етьєн" 16калібр. В правому стволі невелика сип сантиметрів 20 від патронника. Підкажіть, що воно, яких років і що може коштувати. Дякую!
20160108_133603_resized.jpg
20160108_133647_resized.jpg
20160108_133651_resized.jpg
20160108_133754_resized.jpg
20160108_133802_resized.jpg
20160108_133913_resized.jpg
20160108_133920_resized.jpg
20160108_133933_resized.jpg
20160108_133938_resized.jpg
20160108_134132_resized.jpg
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Гарне дерево. Та чому в пайці якісь прутики..?? стволи різали?
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Не думаю. Довжину не міряв, але не схоже.
дядьку Миколо подивіться на торець стволів, таке не може бути:). Патронік 65-й і на подушках вороніння:D:D:D, пробачте;), але це різдв"яні жарти. Скажіть другові, хай дерево береже, бо ГАРНЕ:).
Своїй доці чи сину таке не дав би. Пробачте, але.....
 

Mykola STARyy

Снайпер
дядьку Миколо подивіться на торець стволів, таке не може бути:). Патронік 65-й і на подушках вороніння:D:D:D, пробачте;), але це різдв"яні жарти. Скажіть другові, хай дерево береже, бо ГАРНЕ:).
Своїй доці чи сину таке не дав би. Пробачте, але.....
Якщо можна, розтлумачте детальніше, що патронник 65 і що вороніння на подушках. І про різдвяні жарти будь-ласка. По дульному зрізу, згоден, на фото виглядає пиляним, але при огляді цього не видно.Більше того, на фото лівий ствол ніби прим'ятий, а насправді цього нема. Стосовно вороніння, попередній власник навіть якби знав про таку можливість, в житті би не потратив на це гроші.
Вибачатись не треба, мені "барибер".
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Якщо можна, розтлумачте детальніше, що патронник 65
http://piterhunt.ru/kleyma/france.html# там клейма на подушках
і що вороніння на подушках. І про різдвяні жарти будь-ласка.
Добре. Я вважаю, що стволи воронили, бо напис марки сталі затертий, а це, самі розумієте коли можливо... В цій фразі і за жарти, без образ:);)
цікаво, перекладіть будь ласка
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
65 патронник четко написано на фото 1, 2 и 3. Срез стволов стремный... Мушка сидит "кабы-как". Похоже, что "приводилась предпродажная подготовка". Впечатления мягко говоря "не очень". Возможно, что хорошее ружье для охоты с легавой.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Mykola STARyy сказав(ла):
мені "барибер".
цікаво, перекладіть будь ласка
:D
Казахський аналог "Мені як солов'ю"
65 патронник четко написано на фото 1, 2 и 3. Срез стволов стремный... Мушка сидит "кабы-как". Похоже, что "приводилась предпродажная подготовка" . Впечатления мягко говоря "не очень". Возможно, что хорошее ружье для
Я прочитав, що 65 і що канали 17,0 і 17,1, і що? Це позор сім'ї? Чи треба пишатися?:D
Ніяк не можу вловити логіки між "Срез стволов стремный... Мушка сидит "кабы-как"" і "приводилась предпродажная подготовка".:(
В тій родині не прийнято шо небудь продавати.
Ну та Господь з нею з логікою.
Віталій дякую за клейма. Там нема цих чотирьох здвоєних кущиків (пардон за мой французский), а по них можна приблизно встановити рік,
нема "Acier garanti". Ще цікаво було би знати, що таке UP,а кругом нього "okepekt'fie"
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
65 патронник не позор, а просто факт.
Якщо можна, розтлумачте детальніше, що патронник 65 і що вороніння на подушках.
Это был ответ на то, что вы написали выше. Я написал єто до сообщения vitmah, но смотрел еще фото в другом окне. Подушки в приличной семье не воронятся, даже на ТОЗиках - єто насчет предпродажной подготовки. Мушка на виток-полтора не докручена. Почему - єто не комне, но повторюсь "стремный срез стволов", потому возможно и мушку "пересаживали". Это догадки, но опять же даже на ТОЗиках мушка так криво не сидит. Я не знаю, пишу то, что видно с фотографий. Это все чисто ваши фотографии и обычная логика. Удачи!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда

Mykola STARyy

Снайпер

А стволи дядьку Миколо, воронились, теж гарантованно:);), для порівняння:
Переглянути вкладення 169393
Порівняєм, чого ж не порівняти.
До одної з цих рушниць колись "дозрівав" пан БИГЛЕМАН. І в нього до заявленого рідного вороніння питань не виникало.:p
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда


Порівняєм, чого ж не порівняти.
До одної з цих рушниць колись "дозрівав" пан БИГЛЕМАН. І в нього до заявленого рідного вороніння питань не виникало.:p
Добре хай буде так, але я ніколи не бачив рушниці з заводським воронінням на подушках:);)
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Сталь гаранти и сталь геркулес это неодно и тоже разные.
То що таке сталь "гаранти"?
Маю думку, що стали "acier garanti" не існує...??? Бо на подушках клейма вінка свідчать дійсно за "ГЕРКУЛЕС", але ось щє сьогодні накопав:D:
170308.jpg

Можливо напис був якоюсь гарантією...?
Дядьку Миколо, а ви зробіть якісні фото, бо по тому що є, ніхєра не побачиш:). На планці повинен бути напис, якщо дерево рідне:D, теж клейма....???
 
Зверху