Как целится в летящую утку !

север

ветеран форуму
надійна команда
И, самое главное, никогда не останавливать ружья во время поводки и непосредственно выстрела ( нажатия на спусковой крючек)!!!
Иначе - промах ( в лучшем случае) или подранок ( в худшем случае) - 100%.
 

Skif8

Мисливець
Спасибо за видео и уроки. Всё тоже осваивал при стрельбе по тарелкам с помощью инструкторов. Для новичка это очень важно, да и повторение, как говорится, мать учения. Спасибо.
 

Михалыч 1

Мисливець
И, самое главное, никогда не останавливать ружья во время поводки и непосредственно выстрела ( нажатия на спусковой крючек)!!!
Иначе - промах ( в лучшем случае) или подранок ( в худшем случае) - 100%.
вторая ошибка начинающего охотника- остановка ружья перед выстрелом
первая- малое упреждение или его отсутствие-а результат один- дробь пролетает сзади движущейся цели
 

fabarm803

Мисливець
Из собственного опыта могу сказать одно, когда я научился целится не закрывая один глаз, а всегда смотрю на мушку или в оптику полным зрением но при этом я вижу мушку, кресик так как мне нужно, я перестал останавливать руже, я вижу как попадает снаряд в цель. Советую всем, никогда не прикрывайте один глаз при стрельбе
 

КДН

Слідопит
Взагалі,якщо послухати гарного тренера,пришкулювати або закривати одне око є неправильно.
Зі свого досвіду на стенді,досвіду друзів-стендовиків,тренерів,скажу так...: На мішень(дич) власне я дивлюся через ствол,не звертаючи увагу на мушку. Тобто вона є,але я її "не бачу"...Над стволом формується така собі зона,в якій власне я і ловлю мішень....Бачив і бачу неодноразово людей,які стріляють(вицілюють) по мушці. Результат : у 90% випадків законний промах.Про зупинку рушниці писано-переписано...само собою
П.С. Але це все приходить з настрілом і з досвідом. Ясно,що мисливцю,який палить патронтаж набоїв у рік важко це зрозуміти і майже нереально. Тільки настріл !!!Вдалих пострілів,панове. З НАСТУПАЮЧИМ ВіДКРИТТЯМ !!!
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Взагалі,якщо послухати гарного тренера,пришкулювати або закривати одне око є неправильно.
Зі свого досвіду на стенді,досвіду друзів-стендовиків,тренерів,скажу так...: На мішень(дич) власне я дивлюся через ствол,не звертаючи увагу на мушку. Тобто вона є,але я її "не бачу"...Над стволом формується така собі зона,в якій власне я і ловлю мішень....Бачив і бачу неодноразово людей,які стріляють(вицілюють) по мушці. Результат : у 90% випадків законний промах.Прозупинку рушниці писано-переписано...само собою
П.С. Але це все приходить з настрілом і з досвідом. Ясно,що мисливцю,який палить патронтаж набоїв у рік важко це зрозуміти і майже нереально. Тільки настріл !!!Вдалих пострілів,панове. З НАСТУПАЮЧИМ ВіДКРИТТЯМ !!!
Когда я покупал свой ТОЗ-34, то он уже был без мушки вообще. На вопрос: где она? прежний хозяин даже удивился: а зачем она вообще нужна в дробовике? Тем более, у ТОЗ-34 высокая прицельная планка и промахнутся практически невозможно.
Я то, конечно, поставил мушку, но и результаты стрельбы, без нее. прежнего владельца впечатляли. Почему, собственно. я и приобрел именно его ружье.
 

ATIS

Снайпер
Також якось сезон полював без мушки, політ нормальний. Мушку тільки бачу в тому випадку коли вицілюю звіра кулею, а все що шротом то навскидку.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Також якось сезон полював без мушки, політ нормальний. Мушку тільки бачу в тому випадку коли вицілюю звіра кулею, а все що шротом то навскидку.
А я мушу бачити мушку. Стріляю з правого плеча, а ведуче око ліве. З відкритими очима на 30м снаряд втікає на 2м.
 

andryx1

Снайпер
Можна і без мушки, але ящо вона повинна бути,то цпеціально її знімати не потрібно. На машині також можна їздити без спідометра, а хто його знімає ? А от випередження, в кожної моделі зброї своє. Однаковим патроном, на 35-40м для ТОЗ 34 і ІЖ 27 потрібно було брати різне випередження, а МЦ 21-12 майже без випередження 1/4 фігури.
 

Копатыч

Зброяр
А от випередження, в кожної моделі зброї своє. Однаковим патроном, на 35-40м для ТОЗ 34 і ІЖ 27 потрібно було брати різне випередження, а МЦ 21-12 майже без випередження 1/4 фігури.
Другими словами, при "одинаковом" патроне, скорость в одном ружье, к примеру в Тоз 34 - 360 м/с, а в МЦ 21-12 - 420 м/с :eek::eek::eek::eek:, ну ну.......
 

ATIS

Снайпер
Можна і без мушки, але ящо вона повинна бути,то цпеціально її знімати не потрібно. На машині також можна їздити без спідометра, а хто його знімає ? А от випередження, в кожної моделі зброї своє. Однаковим патроном, на 35-40м для ТОЗ 34 і ІЖ 27 потрібно було брати різне випередження, а МЦ 21-12 майже без випередження 1/4 фігури.
Мав МЦ 21-12, то скажу що випередження робити треба, а от на яку відстань і яке то друге питання. Зрозуміло що з 1о метрів не потрібно, але з десяти я не роблю і з Іж-12 і з Аффініті і з Мц не робив. І ще треба враховувати патрон яким стріляєш. Плюс кожен ще стріляє з різною швидкістю проводки. ІМХО.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Действительно, однозначного ответа быть не может: тут влияет множество факторов: скорость и направление ветра, качество патронов, размер (масса) снаряда, прицеливание "с поводкой" или другим способом, скорость движения цели, расстояние до последней, быстрота реакции стрелка... Ну, это основные факторы.
 
Зверху