Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

cухов

Новачок
Пропоную в даній темі обговорювати проблеми,кандидатів,порушення(та все,що стосується)майбутніх виборів в Барську районну раду УТМР
 

cухов

Новачок
Перше,що хотілося б почути:це кандидати.Хто ви?Відгукніться?нехай Вас люди почують.Розкажіть що Ви плануєте зробити на благо УТМР?
 

mulyavchik

Снайпер
А що у Вас там стряслось що Вибираєте голову райУТМР?Чим невлаштовував старий?
 

cухов

Новачок
пробачаюся!в цьому році виборча компанія.вибори на початку 2017 р.
 

cухов

Новачок
Нехочу озвучувати,бо поки що це тільки слухи.Може хто з кандидатів сам відгукнеться.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Нехочу озвучувати,бо поки що це тільки слухи.Може хто з кандидатів сам відгукнеться.
То Ви самі хочте та стидаєтеся сказати! :D:D:D. наприклад, за тьорки в своєму районі я знаю вже рік і знаю кого підтримаю на виборах.
 

cухов

Новачок
ніякий я не кандидат.Всі ви мене знаєте.Просто під ніком motul мене тут не регістрували.І не козачок я підісланий.ні за кого не агітую.вибирайте самі .цю тему розпочав щоб наші мисливці почали врешті- решт хоч трошки думати.ще раз запрошую КАНДИДАТІВ до дискусії.
То Ви самі хочте та стидаєтеся сказати! :D:D:D. наприклад, за тьорки в своєму районі я знаю вже рік і знаю кого підтримаю на виборах.
а що я можу сказати?Що Вася Пупкін йде в начальники.Так Вася скаже,що це неправда і я брехун.Таковим не являюсь.В кого є достовірна інформація -діліться поговорим!А з якого Ви району?
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ніякий я не кандидат.Всі ви мене знаєте.Просто під ніком motul мене тут не регістрували.І не козачок я підісланий.ні за кого не агітую.вибирайте самі .цю тему розпочав щоб наші мисливці почали врешті- решт хоч трошки думати.ще раз запрошую КАНДИДАТІВ до дискусії.

а що я можу сказати?Що Вася Пупкін йде в начальники.Так Вася скаже,що це неправда і я брехун.Таковим не являюсь.В кого є достовірна інформація -діліться поговорим!А з якого Ви району?
з Кіровоградської області, Гайворонський, поряд з Бершадським.
цю тему розпочав щоб наші мисливці почали врешті- решт хоч трошки думати
з мого району тут 3 зареєстрованих і ще чоловік 5 лазить по барахолці. то у Вас певне не більше.
 

cухов

Новачок
набагато більше людей моніторять цей форум ніж ви думаєте.мають бути вибори.і дуже хочеться щоб вони пройшли за участі мисливців,а не по запланованому сценарію.мають проводитись збори первинних,вибиратися делегати на конференції,обговорюватись на зборах первинних кандидатури,вибиратись рада,президія і тд. і тп.наприклад я за всі роки небув присутній ні на одних зборах своєї первинної.Більше того я не-знаю в якій я первинній.Ці проблеми та інші повязані з виборами я і пропоную обговорити.маєте що сказати будь-ласка: уважно вислухаєм.далі по суті.завтра йду брати відстрільну картку на хутрових і запитаю в голови райради УТМР Косого О.С хто подавав свої кандидатури,в якій я первинній,і коли відбудуться збори первинної.зразу відпишусь.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Цікаво дійсно хто подасть кандидатури.При всій повазі до Косого О.С. йому вже час на заслужений відпочинок.Потрібен мололодий,енегійний,голова організації. Щоб і єгері свою роботу робили, біотехнія щоб з'явилась не на папері, а в угіддях. І щоб не горіло все по весні і ставки були повноводні. Авторитетна людина потрібна з чіткою позицією. І дійсно щоб знали мисливці кого вибирають.! Все відкрито має бути,демократія як-не-як в Україні.
 

cухов

Новачок
сьогодні після обіду,опублікую перших кандидатів(після візиту в УТМР).Але нам потрібно думати не тільки про голову,а й про президію та раду організації,про ревізійну комісію(щоб не тирили наші гроші).Так що думайте.все в наших силах.
 

cухов

Новачок
Як і обіцяв:1-Косий О.С.2-Чернецький Ю.О. Косий О.С.-теперішній голова,ЧернецькийЮ.О.-голова 20 первинної організації(Спиртзавод).Це зареєстровані зараз кандидати.є ще три,але від них заяв непоступало.Їхні дані опублікую коли будуть від них заяви на реєстрацію кандидата.З моєї сторони ніякої агітації.ви їх добре знаєте.Інформація получена у Косого О.С.В якій я первинній я не взнавав,вирішив вступити в- 20.і всіх запрошую.В четвер о 18годині відбудуться збори 20 первинної.на зори запрошуються всі бажаючі.
 
Останнє редагування:

cухов

Новачок
доброго дня всім присутнім на форумі.Ще одна людина подала заяву на регістрацію кандидата на вибори.Це Росочинський Іван Логинович.1960 р.н.Член УТМР з 1980 р.Освіта вища.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Притихла тема.
Є якась свіжа інформація.?
І на коли призначені вибори(Дата).?
 

cухов

Новачок
цікаве попереду!Вибори після нового року.Зараз "проводяться "збори первинних та уточнення списків первинних,адже багато мисливців незнають навіть в якій первинній вони числяться.на адресу обласного керівництва буде складено звернення про те,щоб вибори відбулися у великому приміщенні,щоб помістилися всі бажаючі.(голосувати будуть тільки обрані делегати).І голосування буде тільки відкритим.(цього будуть вимагати мисливці)В статуті немає прописано повної процедури,отже делегати самі обирають яким голосуванням(відкритим чи закритим)проводити вибори.Перед цим звісно заслухаєм кандидатів з їхніми планами та їхнім баченням роботи на цій посаді.на збори будуть запрошені всі бажаючі!
 

HUNTERok

Новачок
Чув, що свої кандидатури на голову Барської УТМР подають Матвієнко О. та Обертинський О. Щодо мої думки, то перевагу надаю Матвієнку О. , будучи єгерьом, виконував свою роботу краще за всіх, з історії Барської УТМР.
 
Зверху