Полювання на пушного та копито 2016. Які успіхи?

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Всіх мисливців вітаю зі святом, відкриттям!
Вчора розпочали сезон вдвох. Інші члени колективу не поїхали з-за домашніх негараздів. Стріляв по одному вухатому, але змастив, було дуже близько, не встигав. Але такого зайця бачив перший раз, він мені здався коричневим. Сірих бачив, рижих бачив, а коричневого ні.
Пізніше вбив лиса і було вирішено скласти в чохли зброю і відсвяткувати нормально відкриття.
Жінка сьогодні, зранку, трохи дулася і я зрозумів, що свято вдалося.
Сьогодні не ходив, болять ноги з непривички.
Хто, як відкрився?
Бажаю всім вдачі та гарних трофеїв!
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Всіх мисливців вітаю зі святом, відкриттям!
Вчора розпочали сезон вдвох. Інші члени колективу не поїхали з-за домашніх негараздів. Стріляв по одному вухатому, але змастив, було дуже близько, не встигав. Але такого зайця бачив перший раз, він мені здався коричневим. Сірих бачив, рижих бачив, а коричневого ні.
Пізніше вбив лиса і було вирішено скласти в чохли зброю і відсвяткувати нормально відкриття.
Жінка сьогодні, зранку, трохи дулася і я зрозумів, що свято вдалося.
Сьогодні не ходив, болять ноги з непривички.
Хто, як відкрився?
Бажаю всім вдачі та гарних трофеїв!
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Пух-копыто-2016-2017.49517/
Пиши сюда;););)
 

Kapitan

Снайпер
Згоден. Тільки мене ще цікавить обстановка по Вінницькій області.
Сегодня узнал что в Барском районе есть "Общество чистой стрельбы". Девиз общества "Чисто пулями, чисто по /зайчику/". Да, знаем мы что охотничьи компании делятся на зайчатников, лисятников и "мясников" это те что обычно спрашивают " а свині були", и при этом ни когда в жизни не покупали лицензию на кабана. Хотя некоторые "мясные" компании я уважаю, они принципиально не стреляют косулю, только кабаны.
Но чтобы пулями стрелять по зайцу, видел впервые. А может ребятам не тот "заяц" выбежал?
От така у нас обстановка брате Ігоре в Барському.
 

Flesh

Новачок
А у нас на півдні області, заяць з'явився, за останні роки такої кількості вже давно не пам'ятаю, в минулому сезоні бачили всього- навсього в районі 10 штук , а цого року при кожному виході була така кількість.
 

typict

Мисливець
А хтось чув щось про колективне полювання на лиса у Вінницький області ? Як в минулом і позаминулому роках було. Бо кажуть у Вінницькому районі не буде. А у інших ?
 
Зверху