Пух,копыто 2016-2017

роман!!!

Слідопит
Вчора з сім'ями ще двох мисливців зустрічали Новий Рік. Сьогодні втрьох на полюванні. Норму вже взяли.
 

Dmitrriy

Мисливець
С Новым годом! Вышли утром на зайца. Видели лиса, стаю куропаток и под конец два зайца поднялись, один передо мной, а другой перед другом. При чём шли мы метрах в 50и друг от друга, а зайцы встали одновременно, даже выстрелы наши слились в один. Радостно отсалютовали им вслед и все довольные отправились по домам, кто шагом, а кто вприпрыжку))))
Ещё раз всех с праздником и хороших трофеев!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Поздоровляю з новорічним вуханем!!З Полем!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
С полем Ребята!!!
 

KFoR

Зброяр
Сьогодні зранку підйом без будильника, бо виходів залишилось всього нічого, буджу батька... збори і виходимо. В планах в такий день бродити одним але:D:D:D не встигли ми вийти зі свого городу як вже на горизонті з'явився знайомий мисливець... і того нас вже троє. Телефонуємо ще до двох і О чудо вони також вже виходять;) Трішки почекали що двох товаришів і почалось прочісування орки. І тут як завжди несподівано піднімається зайчик з під ніг, але видно святкування нового року завадило товаришеві здійснити вдалий постріл...зайчик неушкоджений побіг далі. хай живе. Що було потім то можна назвати фартовим днем для зайців і то добре. Сказати скільки ми їх сьогодні підняли я не зможу бо збився з рахунку:D Більшість піднімалися на "прохідних" полях на яких вітер дув в спину. Але все ж таки два зайчики стали трофеями. Що ж до мене то я сьогодні виступаю представником організації захисту зайців мій трофей ось
Лис.jpg
Лис2.jpg
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цей трофей поважніший ніж зайчик,бо від нього більше користі!!!З Полем!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
С полем Андрюха!!!
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Під завісу 2016 закрив рік просто супер! Льоха була добута потраплянням кулі прямо в серце, але після пострілу пробігла ще до ста метрів. Полювання закінчилось в 9:30. 1-го пропустив своє переше в цьому сезоні полювання:(. Вітаю всіх зі святами!
 

Вкладення

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Під завісу 2016 закрив рік просто супер! Льоха була добута потраплянням кулі прямо в серце, але після пострілу пробігла ще до ста метрів. Полювання закінчилось в 9:30. 1-го пропустив своє переше в цьому сезоні полювання:(. Вітаю всіх зі святами!
Толя с Полем!!!
 
Зверху