Пух,копыто 2016-2017

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Аленка с полем Вас!!!Снимаю перед ВАМИ вязанную шапку:):):)!!!А я оказалось не охотник я алкоголик целый день по 50г с зятем пью:oops::oops::oops:!!!
 
Останнє редагування:

vitmah

ветеран форуму
надійна команда

Mechanik

Снайпер
Звіт за 1 січня 2017року.
Легкий вітерець подував з заходу, коли я вийшов із дому. Закинувши рюкзак за плечі, я помандрував дорогою, до угідь.
По хатах дорогою світилось світло у вікнах, та домашні собаки господарів, сиділи собі тихенько в своїх нагрітих собачих будах.
Дійшовши до полів, побачив не дуже веселу картину, сніг добряче зійшов з полів, якими я бродив минулої неділі.
Мета мого виходу на полюваня була одна: здобути лиса, перевірити солонці, та привітати звіряток з Новим роком.
З зайцями я підписав мирову угоду, та на цих звіряток в цьому сезоні, більш не полюю.
Ну що ж вирушую в поля, та шукаю лисячі улюблені та насижені місця.
Знайшовши добре поле з травою, рушаю ним. Минулого року, я помічав тут завжди рудих красунь.
Трава подекуди хрустіла під ногами, але я обережно крок за кроком рухавсь нею.
Раптово з під ніг майже, взлетіли 15шт. куріпок яких я миттєво перерахував, та вони зробили добрячий крен праворуч, та й сіли далі від мене на полі.
Далі знову, через сотню метрів піднялись ще 8 осіб куріпок, доволі таки гарної та не худої статури. Це все радує око.
Переходжу на поля з ріллею, в надіїї там побачити червоного звіра.
А лисом там і не пахне. Глухо як в танку. Зайці сплять непробудним сном, тільки мої останні кроки їх добудили від міцного сну.
В загальній кількості підняв до обіду ШІСТЬ зайців, які знали що сьогодні їм спати можна, аж до самої ночі.
Адже, мирова угода - підписана. Ну що ж..живіть наш друзі та плодіться, вухаті та сорокаті.
А з лисичкою, я так і не зустрівсь, мабуть ще з гостей не повернулась після новорічної ночі.
З Новим роком Вас мої звірятка, та лісові масиви навкруги.


IMG_2298.JPG

IMG_2301.JPG

IMG_2304.JPG

IMG_2300.JPG
 
Останнє редагування:

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Звіт за 1 січня 2017року.
Легкий вітерець подував з заходу, коли я вийшов із дому. Закинувши рюкзак за плечі, я помандрував дорогою, до угідь.
По хатах дорогою світилось світло у вікнах, та домашні собаки господарів, сиділи собі тихенько в своїх нагрітих собачих будах.
Дійшовши до полів, побачив не дуже веселу картину, сніг добряче зійшов з полів, якими я бродив минулої неділі.
Мета мого виходу на полюваня була одна: здобути лиса, перевірити солонці, та привітати звіряток з Новим роком.
З зайцями я підписав мирову угоду, та на цих звіряток в цьому сезоні, більш не полюю.
Ну що ж вирушую в поля, та шукаю лисячі улюблені та насижені місця.
Знайшовши добре поле з травою, рушаю ним. Минулого року, я помічав тут завжди рудих красунь.
Трава подекуди хрустіла під ногами, але я обережно крок за кроком рухавсь нею.
Раптово з під ніг майже, взлетіли 15шт. куріпок яких я миттєво перерахував, та вони зробили добрячий крен праворуч, та й сіли далі від мене на полі.
Далі знову, через сотню метрів піднялись ще 8 осіб куріпок, доволі таки гарної та не худої статури. Це все радує око.
Переходжу на поля з ріллею, в надіїї там побачити червоного звіра.
А лисом там і не пахне. Глухо як в танку. Зайці сплять непробудним сном, тільки мої останні кроки їх добудили від міцного сну.
В загальній кількості підняв до обіду ШІСТЬ зайців, які знали що сьогодні їм спати можна, аж до самої ночі.
Адже, мирова угода - підписана. Ну що ж..живіть наш друзі та плодіться, вухаті та сорокаті.
А з лисичкою, я так і не зустрівсь, мабуть ще з гостей не повернулась після новорічної ночі.
З Новим роком Вас мої звірятка, та лісові масиви навкруги.


Переглянути вкладення 244006
Переглянути вкладення 244008
Переглянути вкладення 244009
Переглянути вкладення 244010
Дякую Вам!!! Таке оповідання... щє раз Дякую. З Повагою.
Є в кого вчитись і це добре.
 

Соболь 2000

Слідопит
Звіт за 1 січня 2017року.
Легкий вітерець подував з заходу, коли я вийшов із дому. Закинувши рюкзак за плечі, я помандрував дорогою, до угідь.
................. Зайці сплять непробудним сном, тільки мої останні кроки їх добудили від міцного сну.
В загальній кількості підняв до обіду ШІСТЬ зайців, які знали що сьогодні їм спати можна, аж до самої ночі.


Вы-Охотник , и именно с большой буквы!это лучший пример для подражания начинавшим охотникам и не только....С ув. Соболь 2000
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Альона

Новачок
:D:D:D:D бач,от шо порода жіноча! ще мале, а вже на дядьків за чарку свариться!!!:D:D:D:D от майбутньому чоловікові твоєму кислички сняться!!!:D:D:D
То я ж переживаю,шоб ви на охоту повставали вранці))
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Перед снігопадами пополювали. Трофеями стали три лиса, один на моєму рахунку.
P1020885.JPG P1020882.JPG
 

kulida-78

Мисливець
сегодня,по первому снежку собралось 16 человек,6 поехало на лису с молодыми гончими,10 решили топтать зайца...У гончих результат 2 подняли-одну взяли,у зайца-10 ходило,взяли 8,подняли больше 20:cool:
Фото0115.jpg
 
Зверху