что взять для охоты горка или бундесвер.

baa

Мисливець
если бундес говорите черное пятно,то может есть чтото другое армейское,чисто охотничий костюм дороговато будет(можете указать какой нибудь комплект посмотрю) , смотрел наша форма ВСУ очень хорошо маскирует осенью и зимой,но качество ткани не очень.
Тут еще прочтите. http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Одежда-и-обувь-для-охоты-в-дождь.41032/
 

Черниговский

Слідопит
Купил все таки горку 3к барс. перед покупкой померял бундесы, тоже ничего плохого не скажу,добротный костюм! Горка очень хорошо сидит,капли расставшего снега не промокают а скатываются (пока может новый костюм) ходил по мокрой траве в сырую снежную погоду,штаны не промокли,но немного на сгибах, материала видно что намокает но не промокает из нутрии. очень добротный материал! Вобщем пока довольный а там посмотрим)))
 

Dmitrriy

Мисливець
Ношу горку, доволен. Не мокнет и не продувается. Под низ одеваюсь минимально, потому как при долгой ходьбе начинаю потеть, если поддевать под низ меньше чем обычно- нормально
 

bazalt

Мисливець
Найменування "ГОРКА" виникло від "ГОРТЕКС"- спеціальна водонепроникна тканина, що використовується для пошиття одягу та взуття. Дана тканина розроблена фірмою "Gore-tex", складається з трьох шарів, середній шар з яких представляє водонепроникну мембрану, яка не пропускає воду, але дає можливість вільного проходження пари від організму. Те все, що вказано у вищевикладених фотографіях аж ніяк не має будь якого відношення до вказаної фірми, тому що виготовлене із звичайної бавовняної тканини, у кращому випадку обробленої спеціальною рідиною щоб на перших порах на протязі кількох хвилин не пропускати воду, а далі-усе як раніше-мокне і пропускає воду.
Бундес форма не поганий варіант, а щодо того що він виділяється темною плямою у лісі, так "буржуйські" мисливці узагалі полюють у помаранчевих жилетах і нічого, дичина з них не сміється. Я більше полюбляю "британку" у мультикамі, хоча не соромлюсь і "дубок" носити.
Повірте,що зайчику чи кабанчику по барабану у чому Ви одіті. Головне щоб зручно було.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Спорить не могу и не буду. Но вообще "Горка" - производное от слова горы, гора, костюм для лазания по горам, горный штормовой ветрозащитный костюм.
Не знаю, были ли костюмы "Gore-Tex" в 80-тые, но в Афгане костюм под названием "Горка" уже был.
Фильм "9-тая рота", герой фильма в в "Горке"

 

bazalt

Мисливець
Я теж не хочу і не буду з Вами сперечатись але скажу що тканина про яку я говорив була розроблена задовго до війни в Афгані.
Тканина, про яку я згадую, була винайдена йще у 1969 році.
Прототипом "горки" була форма військовослужбовців вермахту-гірських єгерів. Так, що однозначно стверджуаати, що саме моя версія є однозначно правильною я не можу, але як один з варіантів.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Прототипом "горки" була форма військовослужбовців вермахту-гірських єгерів. Так, що однозначно стверджуаати, що саме моя версія є однозначно правильною я не можу, але як один з варіантів.
Это больше похоже на правду.
Вот еще "кинодоказательства" существования прототипа "горки" во времена ВОВ (кадр из фильма "Сволочи")
 

bazalt

Мисливець
Це, погодьтесь, трохи неправильно посилатися на кадри з художнього фільму, як на доказ, бо тоді це теж можна вважати доказом.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Це, погодьтесь, трохи неправильно посилатися на кадри з художнього фільму, як на доказ, бо тоді це теж можна вважати доказом.
:D Так. Але за моїми посиланнями одяг схожий на сучасну "Горку", за вашим - ні.
Ще репліка. Коли я був хлопцем, приблизно такого віку як герої фільму "Сволочи", були дуже поширені куртки з цупкої брезентової тканини. Називались вони "штормовки". Виробляли такий одяг на радянських підприємствах. Зовні ці куртки дуже схожі на ті, що на фото з фільмів (вище). Такі штормовки носили багато хто, в тому числі альпіністи, а також такий одяг був дуже поширений серед молоді, що працювала на будівництві БАМ. Це фото - не з кінофільму :)
 

bazalt

Мисливець
Я чудово пам' ятаю ті части, до цих пір удома зберігається штормовка, до речі іноді одягаю на риболовлю, але вона виготовлена з дуже цупкого брезенту і тому, коли дуже довго перебувати під дощем стає схожою на куртку виготовлену з металевої жерсті. Сучасні горки більш адаптовані як для полювання і рибалки, так і для військових.
 

Алесандр

Мисливець
Я вам посоветую не берите горку или бундеса !это одежда для военных ,узкой специализация ,лучше купить костюм для охоты хочу сказать сразу не гонитесь за дешевизной желательно покупать вещь хорошего бренда повторюсь для охоты!и будет он вам приносить удовольствие от носки.
 

bazalt

Мисливець
Я вам посоветую не берите горку или бундеса !это одежда для военных ,узкой специализация ,лучше купить костюм для охоты хочу сказать сразу не гонитесь за дешевизной желательно покупать вещь хорошего бренда повторюсь для охоты!и будет он вам приносить удовольствие от носки.
Перш ніж давати такі поради уважно прочитайте про що створена



тема. ТС не просить поради щодо того, що саме вибрати- горку, бундес чи мисливський костюм. На початку теми він однозначно поставив запитання на чому зупинити свій вибір- на горці чи на бундесі. Вочевидь людина зважила свої фінансові можливості і зупинила свій вибір на цих двох варіантах.
Як-би у чоловіка було стільки зайвих грошей,як у дурника фантиків від цукерок, він би пішов у крутий магазин і нікого нічого не питав би, а купив те що душа забажає.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Найменування "ГОРКА" виникло від "ГОРТЕКС"- спеціальна водонепроникна тканина, що використовується для пошиття одягу та взуття. Дана тканина розроблена фірмою "Gore-tex"
Это Вы сами придумали или где-то прочитали?хотелось увидеть первоисточник как Горный штурмовой костюм который ещё от Горных егерей делался с брезента(Википедия Вам в помощь) начал называться от слова Гортекс который был изобретен только в 1969 (и тут Википедия Вам в помощь).и как я заметил Горки делаются по сей день из Палаточного брезента,но ни как не из Гортекса.
 

bazalt

Мисливець
Это Вы сами придумали или где-то прочитали?хотелось увидеть первоисточник как Горный штурмовой костюм который ещё от Горных егерей делался с брезента(Википедия Вам в помощь) начал называться от слова Гортекс который был изобретен только в 1969 (и тут Википедия Вам в помощь).и как я заметил Горки делаются по сей день из Палаточного брезента,но ни как не из Гортекса.
Читайте уважно.
І носіть горку з палаточного брезенту, а хочте так хоч із рубероїду.
І Google Вам допоможе.
 

bazalt

Мисливець
А хто Ви такий щоб я перед Вами звітував?
Я висказав те, що мені відомо, якщо Вас щось не влаштовує Google Вам у допомогу.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
А хто Ви такий щоб я перед Вами звітував?
и слава богу что Вы для меня не кто,я Вам задал ВОПРОС на Ваше утверждение что Горка возникла от Гортекса,а Вы мне начали грубить.если это Ваше воображение про Горку так и скажите.Только грабить не надо.если сказать нечего пусть так и будет.
 

Алесандр

Мисливець
Перш ніж давати такаі поради уважно прочитайте про що створена



тема. ТС не просить поради щодо того, що саме вибрати- горку, бундес чи мисливський костюм. На початку теми він однозначно поставив запитання на чому зупинити свій вибір- на горці чи на бундесі. Вочевидь людина зважила свої фінансові можливості і зупинила свій вибір на цих двох варіантах.
Як-би у чоловіка було стільки зайвих грошей,як у дурника фантиків від цукерок, він би пішов у крутий магазин і нікого нічого не питав би, а купив те що душа забажає.
А кто вы такой что бы меня учить ,вы модератор форума или хозяин,вы такой же участник форума как и я так что не надо очень умных речей!!!Читал внимательно!!! А что третьего не дано? Я считаю что выбор двух моделей скажу своими словами :это хлам роба для стройки на БАМ, в какое время мы живём ,а вы про горку или бундеса!не знаете не говорите вы её одевали если нет так давайте я поделюсь впечатлениями и дело не в деньгах всегда есть альтернатива на рынке.
 
Останнє редагування:

bazalt

Мисливець
А кто вы такой что бы меня учить вы модератор форума или хозяин,вы такой же участник форума как и я так что не надо очень умных речей!!!
При письмі, у зверненні, слово "Ви" пишеться з великої літери.
Я абсолютно не мав і не маю наміру Вас повчати чи навчати, тим більше безоплатно.
А на рахунок ...очень умных речей... скажу одне-я старався, і в школі, і в інституті, і в академії.
Старайтесь, Вам теж йще не пізно.
 
Зверху