Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

cухов

Новачок
Не в образу. Але всі зацікавленні працювати і робити щось для товариства, тільки в передвиборчій програмі, а коли "дориваються до корита", то прокидається зацікавленість набити собі карман. Такий наш менталітет!!!;)
Якщо я не помиляюся то біля "корита" вже орієнтовно тридцять років тільки одна людина.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
А він і так "відкритий".там кожний рік "полюють"з моторок.
Що є то є. Там і без моторок луплять дай Боже. Навіть особливо не ховаються - біля цегельного заводу. І ніхто цього "не баче". Єгерям районного УТМР навіть їздити далеко не потрібно за протоколами - там постійно стріляють на ставку, жодного дня не пропускають. Беспредел!!!
 

cухов

Новачок
Чого я і добиваюся,щоб вибори голови були відкритими і кандидати розказали як вони планують вирішувати цю та інші проблеми.Як вирішують теперішні "дармоїди" ми знаєм.(Я особисто на відкритті полювання телефонував Косому О.С.,мол з моторки розстрілюють "бідну качву".Неповірите: сказав зняти на телефон.)
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Така сама біда, мабуть, по всіх УТМРах, в нас також склали таємний список голосуючих і угідних собі сраколизів, а кандидат один - нині процвітаючий голова, який зажерся за пару років і лобіює інтереси 3-4 "мисливців в законі". Тут, щоб розповісти все, тільки те що знаю, треба добу займатися правописом.
 

cухов

Новачок
А у нас величезне досягнення:по первинним(тих що ближче бо Бару)проводяться (Ви не повірите)ЗБОРИ.Перші збори за 12років мого стажу.Сторожили кажуть що неможуть пригадати збори своєї первинної(за вийнятком деяких первинних).На зборах вибираються делегати на районну конференцію.Це прогресс.Телефонуйте Карватському Ю.В. він Вам все розкаже що потрібно робити.Нашому району він все детально розтлумачив,за що йому велике спасибі.І вимагайте тільки відкритого голосування з можливістю бути присутніми на зборах всіх бажаючих.Але перед усім виберіть ДОСТОЙНОГО кандидата.
 

cухов

Новачок
Доброго вечора всім.Новини такі:ще два кандидати на голову районної радиУТМР добавилося.Це Матвієнко О.Л. та Обертинський О.В. Тоб-то зараз їх 5-ть.Це:Косий О.С,Чернецкий Ю.О,Росочинський І.Л. Матвієнко О.Л. Обертинський О.В.Також нагадую, що на цих зборах ми будем вибирати президію районної організації,ревізійну комісію,та раду організації.Висувайте своїх кандидатів в раду та президію.Також пропонуйте кандидатуру на таку важливу посаду,як голова ревізійної комісії.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Доброго вечора всім.Новини такі:ще два кандидати на голову районної радиУТМР добавилося.Це Матвієнко О.Л. та Обертинський О.В. Тоб-то зараз їх 5-ть.Це:Косий О.С,Чернецкий Ю.О,Росочинський І.Л. Матвієнко О.Л. Обертинський О.В.Також нагадую, що на цих зборах ми будем вибирати президію районної організації,ревізійну комісію,та раду організації.Висувайте своїх кандидатів в раду та президію.Також пропонуйте кандидатуру на таку важливу посаду,як голова ревізійної комісії.
Доброго вечора. А на яку дату призначені вибори.?
 

cухов

Новачок
Точної інформації поки що немає.Дата або ще не призначена або тримається в таємниці.прибизно через місяць.Буду знати зразу напишу.
 

cухов

Новачок
а це вже до нинішнього керівництва(Із статуту УТМР п.6.1.3):Норма представництва, час, місце скликання та порядок денний конференцій визначаються та оголошуються відповідними радами щонайменше за два місяці до їх початку. Конференція правомочна, якщо на ній присутні 2/3 обраних делегатів.
 

cухов

Новачок
Доброго дня.Є новини.25-го січня о 10.00 в приміщенні Барського автодорожнього технікуму відбудеться звітньо-виборча конференція.Запрошуються всі бажаючі.
 

cухов

Новачок
Конференція не січні,а в лютому 25-го числа.Мені помилково назвали не той місяць.Прошу вибачення.Ще раз:25-го лютого о 10-00 в приміщенні Барського автодорожного технікуму звітно-виборча конференція.Запрошуються всі бажаючі.
 

cухов

Новачок
Дюброго вечора.Скажіть,може хто знає, коли звітньо-виборчі збори в Комаровецькій ПО.В когось є така інформація?Кого мисливці планують на голову ПО.Кого делегатами на районну конференцію?
 

Kapitan

Снайпер
Юра, а ти знаєш, що серед вибраних делегатів більшість за діда? Навіть ті які його критикують і кричать "діда геть" і ті коли доходить до діла кажуть що будуть голосувати за діда. Тому так би мовити "шляхом попереднього опитування" можу сказати що лідирує з величезним відривом Косий Олександр Семенович.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Юра, а ти знаєш, що серед вибраних делегатів більшість за діда? Навіть ті які його критикують і кричать "діда геть" і ті коли доходить до діла кажуть що будуть голосувати за діда. Тому так би мовити "шляхом попереднього опитування" можу сказати що лідирує з величезним відривом Косий Олександр Семенович.
Бо таких самих дідів позбирав ,тому і лідирує. А ті діди ще й лизоблюди корисливі,наобіцяв їм чогось тому і за нього.Більшість голів сільських колективів за Косого,бо хочуть безкарно продовжувати браконьєрити. Хто голів первинних організацій і делегатів вибирав.? І коли.? Тепер наперед ясно,що БЕЗдіяльність УТМР продовжиться.!
 

cухов

Новачок
Юра, а ти знаєш, що серед вибраних делегатів більшість за діда? Навіть ті які його критикують і кричать "діда геть" і ті коли доходить до діла кажуть що будуть голосувати за діда. Тому так би мовити "шляхом попереднього опитування" можу сказати що лідирує з величезним відривом Косий Олександр Семенович.
Ціна їхньому голосові це знижка на членські внески та відстрільну картку.Ну і ще по спинці похлопають і погладять як я свого спанієля.Такі люди завжди були і будуть.До речі,у Вашій первинній були звітньо-виборчі збори?Хто делегат?За кого йому поручили голосувати?І ще:Ти був-би набагато кращим головою ПО ніж нинішній.Це цілком серйозно,без гумору.Від голів первинних дуже багото залежить.В тебе є авторитет і повага однодумців,подумай.
 
Останнє редагування:

Kapitan

Снайпер
Бо таких самих дідів позбирав ,тому і лідирує. А ті діди ще й лизоблюди корисливі,наобіцяв їм чогось тому і за нього.Більшість голів сільських колективів за Косого,бо хочуть безкарно продовжувати браконьєрити. Хто голів первинних організацій і делегатів вибирав.? І коли.? Тепер наперед ясно,що БЕЗдіяльність УТМР продовжиться.!
Богдан хватить на діда гнати. Для вашої бригади дід саме те що треба, на все закриває очі. Тому Вам на Косого молитись треба. Думаю ти мене зрозумів.
 

cухов

Новачок
Так хто делегат від КомарівецькоїПО?хто знає?Збори вже відбулися?
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Богдан хватить на діда гнати. Для вашої бригади дід саме те що треба, на все закриває очі. Тому Вам на Косого молитись треба. Думаю ти мене зрозумів.
Я не жену,а констатую факти і висловлюю свою думку, і на форумі, і на зборах. І чим наша бригада кардинально відрізняється від інших,що саме нам треба на нього молитись.? Впевнений що немає ні однієї бригади "без гріха".Косого я поважаю,але ви д. Ігор також думаю знаєте що можна зробити краще і де є проблеми.Робота УТМР не тільки у виявленні фактів браконьєрства,але ще з багато чого має складатися,думаю ви це також прекрасно розумієте. З Повагою.
 
Зверху