Как и где законно практиковаться в стрельбе не охотнику?

Androsh

Слідопит
Тобто, по цій статті можна будь якого мисливця "хлопнуть" в полі/лісі/посадці?...
Здається, ви писали, що проживаєте у сільскій місцевості? Невже не можна "порішати"? Хто у вас там контролює? Один дільничий на три села? Ну, розпийте з ним пляшку й стріляйте собі. Знайдіть найближчого єгеря, виставте пляшку і він вам сам покаже де можна "пристріляти ружо"... Чим не варіанти?
 

pheliks9

Новачок
В мисливський сезон,з усіма документами дозвільними на полювання та зброю-ні
Де написано, що в мисливський сезон ст.174 перестає діяти?...
Здається, ви писали, що проживаєте у сільскій місцевості? Невже не можна "порішати"? Хто у вас там контролює? Один дільничий на три села? Ну, розпийте з ним пляшку й стріляйте собі. Знайдіть найближчого єгеря, виставте пляшку і він вам сам покаже де можна "пристріляти ружо"... Чим не варіанти?
Велике Вам дякую, що Ви мене навчили як і що, а головне з ким "порішать". Шановні, про що тут чотири сторінки писанини, про те - чи можна це зробити на законних підставах?, чи можна здоровій глуздом, законослухняній людині з усіма дозвільними документами, не принижуючись, не вишукуючи як і кого піддобрить чи підмастить поїхати з друзями та застосовуючи всі міри безпеки постріляти з мисливської рушниці не порушуючи при цьому закон... Я вважаю, що можна. Тому що прямої заборони, а саме "використання законно придбаної мисливської рушниці/стрільба з вогнепальної мисливської зброї.... в лісосмугах, полях, лісках, кар'єрах, ..... ЗАБОРОНЕНО" - немає, ну немає такої заборони, якщо Ви знаєте таку - покажіть, буду дуже Вам вдячний...
 

Копатыч

Зброяр
Я вважаю, що можна.
Вот Вы не угомоный, а Закон, для кого, для Вани Ветрова .....?
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1478-14

До полювання прирівнюється:
перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на
польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з
будь-якою стрілецькою зброєю
або з капканами та іншими знаряддями
добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи
ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання (крім
випадків регулювання чисельності диких тварин, польових
випробувань і змагань мисливських собак (не нижче обласного
рівня);
перебування осіб на дорогах загального користування з
продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою
стрілецькою зброєю.

Тому що прямої заборони, а саме "використання законно придбаної мисливської рушниці/стрільба з вогнепальної мисливської зброї.... в лісосмугах, полях, лісках, кар'єрах, ..... ЗАБОРОНЕНО" - немає, ну немає такої заборони, якщо Ви знаєте таку - покажіть,
Для особо, не одаренных, поясняю, что в охотничий сезон, без отстрелочной карточки, выписанной, в район, проведения ваших стрельб, Вы - браконьер, в "не охотничий" сезон - тем более ........ Убедительно?
Учите мат. часть.
 

pheliks9

Новачок
Та чому ж я "неугомонний", Господь з Вами, добродію, хто ж каже що не потрібно купувати відстрілочні картки на полювання, боронь Боже, і в заповідники чи заказники лізти теж не слідує... А як не в межах мисливських угідь?... чи все рівно -"НЕПУЩАТЬ", хай ідуть "виставляють пляшку" якомусь цабе, при цьому бажано відбить з десяток земних полонів... Боже спаси Україну...
 

Behmen

Мисливець
Здається, ви писали, що проживаєте у сільскій місцевості? Невже не можна "порішати"? Хто у вас там контролює? Один дільничий на три села? Ну, розпийте з ним пляшку й стріляйте собі. Знайдіть найближчого єгеря, виставте пляшку і він вам сам покаже де можна "пристріляти ружо"... Чим не варіанти?
Як мінімум 3 ст. КК України. А якщо так всі будуть думати і робити...
 

Копатыч

Зброяр
і в заповідники чи заказники лізти теж не слідує...
В "заповедники" - лезть не надо, а вот в "заказниках" - охота разрешена ( в некоторых ), это для расширения вашего кругозора .....
В дальнейшем, вести с вами диалог, считаю, бессмысленным, это похоже, на диалог "глухого" и "слепого" .....
 

Dantist1982

Мисливець
А як не в межах мисливських угідь?
А що відноситься до мисливських угидь Ви знаете? Ще раз напишу-якщо у Вас є дозвіл на зброю,мисливський квиток,відтсрільна картка,то стріляйте скільки заманеться. Відповідно що в мисливський сезон. Якщо у Вас цього немає,то це сприймуть за браконьерство. Знаходження зі зброєю в мисливьських угіддях...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ІМХО: Взагалі пристрілка зброї, навчальна та всяка інша стрільба (окрім полювання та самооборони), повинна відбуватися на спеціально облаштованих стрільбищах та у тирах. По-перше, це зменшить навантаження на вуха оточуючих та тварин без застосування славнозвісного глушака, по-друге, кожна зайво випущена куля - потенційна загроза життю та здоров'ю тварин и людей. які можуть опинитися поруч (сам був у рейді, а мисливці вирішили пристіляти рушниці та й відкрили вогонь у наш бік через кущі. Слава Богу, увесь шрот пройшов мимо!..).
Нарешті, у КУпАП встановлено відповідальність за стрільбу в невстановленому місці.
 

Androsh

Слідопит
Як мінімум 3 ст. КК України. А якщо так всі будуть думати і робити...
Закони в нашій країні ще всі "совкові", що кругом "ніззя". Тобто, не можливо жити, нічого не порушуючи. У мене колишній приятель живе в Америці, здається в Нью-Джерсі. Так він кожні вихідні з синами розважається тим, що виїзжає за місто і стріляє по тарілочках з разних рушниць. І нема з цим жодних проблем. А у нас - все... вийшов в "чістоє полє" з ружом - всьо, кругом віноват... хватать і не пущать.
 

Androsh

Слідопит
ІМХО: Взагалі пристрілка зброї, навчальна та всяка інша стрільба (окрім полювання та самооборони)
Цікаво, а якими законами у нас регламентована стрільба "з метою самооборони"? Навіть якщо тебе вбивати будуть, а ти хоть вгору стрельнеш - все одно будеш винуватий.
 

Androsh

Слідопит
...чи можна здоровій глуздом, законослухняній людині з усіма дозвільними документами, не принижуючись, не вишукуючи як і кого піддобрить чи підмастить... хай ідуть "виставляють пляшку" якомусь цабе, при цьому бажано відбить з десяток земних полонів... Боже спаси Україну...
Таке враження, що ви недавно десь з-за кордону приїхали. Ну то таке... не зважайте, нічого особистого.
Ось вам 100% законний спосіб: здайте іспит і отримайте посвідчення мисливця (нічого складного і коштовного в цій процедурі немає), потім придбайте саму дешеву відстрільну картку, та йдіть собі стріляйте в поле скільки завгодно (звичайно у встановлені дні, та в сезон). Може й з користю: ще й якусь качку, або зайця добудете, господиня рагу приготує :)
 

olga 83

Мисливець
Таке враження, що ви недавно десь з-за кордону приїхали. Ну то таке... не зважайте, нічого особистого.
Ось вам 100% законний спосіб: здайте іспит і отримайте посвідчення мисливця (нічого складного і коштовного в цій процедурі немає), потім придбайте саму дешеву відстрільну картку, та йдіть собі стріляйте в поле скільки завгодно (звичайно у встановлені дні, та в сезон). Може й з користю: ще й якусь качку, або зайця добудете, господиня рагу приготує :)
вот ,вроде болие мение правельный ответ,а теперь прочтите ваши посты выше,к чему они были? не забудьте внимательно ,по буквам прочесть заглавие темы,и не было бы 4 страниц дурных советов и ответов,вы хоть раз себя поставьте на место упомянутого вами егеря или участкового(у последних сейчас приличные з.п) а после чьей то бутылки с его приличной з.п останется неприличных три буквы,за то кто то пострелял
 

Androsh

Слідопит
вот ,вроде болие мение правельный ответ,а теперь прочтите ваши посты выше,к чему они были? не забудьте внимательно ,по буквам прочесть заглавие темы,и не было бы 4 страниц дурных советов и ответов,вы хоть раз себя поставьте на место упомянутого вами егеря или участкового(у последних сейчас приличные з.п) а после чьей то бутылки с его приличной з.п останется неприличных три буквы,за то кто то пострелял
"болие мение правельный ответ" ... Вам бы грамматику поучить в первом классе для начала. А потом уже давать советы. Человеку рассказали разные варианты, а что выбирать, нарушать или не нарушать - это его выбор. Каждый поступает так, как считает правильным.
 

Behmen

Мисливець
Закони в нашій країні ще всі "совкові", що кругом "ніззя". Тобто, не можливо жити, нічого не порушуючи. У мене колишній приятель живе в Америці, здається в Нью-Джерсі. Так він кожні вихідні з синами розважається тим, що виїзжає за місто і стріляє по тарілочках з разних рушниць. І нема з цим жодних проблем. А у нас - все... вийшов в "чістоє полє" з ружом - всьо, кругом віноват... хватать і не пущать.
Я мав нувазі про «напоїти» дільничого
 

olga 83

Мисливець
я не на форуме правописания,а вот прочли бы название темы и со мною и другими не прирекались бы кто да что да я всё равно грамотно написал и плевать что против закона да не в тему(давайте дальше не флудить,делайте всё что можно через бутылку и не спрашивайте в остальных что в этой стране не так ,почему в больничьке да институте денюжку ложить надо)
 

Androsh

Слідопит
я не на форуме правописания,а вот прочли бы название темы и со мною и другими не прирекались бы кто да что да я всё равно грамотно написал и плевать что против закона да не в тему(давайте дальше не флудить,делайте всё что можно через бутылку и не спрашивайте в остальных что в этой стране не так ,почему в больничьке да институте денюжку ложить надо)
Да, расслабьтесь... )) Это всего лишь форум, здесь люди обсуждают и высказывают разные мнения.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
...почему в больничьке да институте денюжку ложить надо...
А зачем ложите? С "больничкой" вообще все просто - или "бесплатная" медицина с соответствующим сервисом (кстати, меня пока устраивает и наши врачи с райполиклиники), или обращаетесь в платные медучреждения, коих сейчас полно. Официально оплачиваете и получаете медицинское обслуживание.
На счет институтов - тысячи раз слышал и тысячи раз устал повторять - если студент хочет учиться, то ни один преподаватель не будет против. Я закончил 2 института, супруга закончила техникум и институт с красными дипломами, и сейчас сын учится на бюджете в довольно престижном ВУЗе. Никто ни за что не платит, если есть желание получить знания. Я учился в начале 90-х и видел, как за моих знакомых согрупников, забивших "болт" на обучение, родители "слюнявили". Мне было не сложно, я сдавал сам и максимум на что "отстегивал" - это минеральная вода, конфеты и цветы на стол экзаменационной комиссии. Про супругу написал - училась всегда на "красный". Сын - лентяй, учится на бюджете, но "троешник", но "троешник" честный - сдает сам и принципиально не платит, хотя он знает, что я всегда говорю - ели нужно, то "подстрахую". Но уже 4-тый курс, пока "страховка" не понадобилась (тьфу-тьфу-тьфу). Так что не все так плохо в нашей жизни :)

По теме. У нас зона АТО, и то мы ухищряемся выехать пострелять при желании. Самое простое - это милицейско (полицейско)-военное стрельбище. По-моему сейчас в каждом районе есть подобное место. Оплачивать платные тиры для полиции и военных - это деньги, коих всегда не хватает. У нас есть подобное место. Если есть желание - можно всегда поехать и пострелять. Не знаю у кого нужно спрашивать разрешение, но максимум я могу предупредить председателя общества или теоретически (еще ни разу так не делал) - участкового. Тир или стрельбище у нас сделано еще лет 30 назад. Я пацаном в школе там стрелял на 14-ти дневке по НВП. Что-то типа силосной ямы с бруствером-пулеулавливателем.
 

Androsh

Слідопит
Самое простое - это милицейско (полицейско)-военное стрельбище. По-моему сейчас в каждом районе есть подобное место. Оплачивать платные тиры для полиции и военных - это деньги, коих всегда не хватает.
Гена, у нас тут народ пытался идти этим путем. Обращались в воинские подразделения, в распоряжении которых есть стрельбища. Предлагали разные варианты сотрудничества. Никто не хочет пускать. Говорят, типа, "за вас надо ответственность нести, техника безопасности и все такое". Во многом они правы, конечно.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У нас это совершенно открытое место или если так сказать - "объект". Фактически это силосная яма метров 100 или больше длиной, впереди массивный бруствер. Когда там стреляют военные и другие службы, то выставляются "дозорные" или как это правильно называется. Это плановые стрельбы раз-два-три в месяц. Все остальное время - да пожалуйста, приезжай и толочи бурьян. Т.е. я не знаю как с точки зрения шума-гама в период проведения АТО - это законно или не законно, но то, что с точки зрения природоохранных и подобных мероприятий - стреляют тут все, животным и птицам это как бы не вредит, УООР не против (кто у него спрашивает :)) и стрельба в этом месте браконьерством автоматически не считается. Приехал по правилам (ружье в чехле), расчехлил, пострелял, зачехлил, уехал. Может где в больших городах это серьезные объекты, в поселочках типа моего - кто будет охранять-оплачивать эти "свалки"? Хорошо если кто покосит траву и немного уберет мусор, а то опять же тем воинам или полицейским напрягаться. Это все конечно ИМХО.
 
Зверху