СЕЗОН ТИШІ!!!!

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сезон тиші у природі


Законом України від 09 квітня 2015 року № 322-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу" встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 01 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (проведення вибухових робіт, запуск феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

У зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України "Про тваринний світ" підприємствами, установами, організаціями та громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає чи може вплинути на стан тваринного світу


прохання дотримуватись неухильно та здійснювати громадський нагляд по мірі можливості.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Сезон тиші у природі


Законом України від 09 квітня 2015 року № 322-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу" встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 01 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (проведення вибухових робіт, запуск феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

У зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України "Про тваринний світ" підприємствами, установами, організаціями та громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає чи може вплинути на стан тваринного світу


прохання дотримуватись неухильно та здійснювати громадський нагляд по мірі можливості.
Это все правильно, но... в цивилизованном государстве. Является ли наша Украина таковым - ?
...На прошлых выходных был в полях-с самого утра в лесополосах и перелесках стоит рев от бензопил местных жителей: кто себе пилит дрова, кто - на продажу. Притом пилят без разбора и под корень-всем хочется тепла зимой и желательно - подешевле. Лесополосы -неучтенка, самосей - тоже. Вот и рубят все кому не лень. Какая уж тут тишина...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Это все правильно, но... в цивилизованном государстве. Является ли наша Украина таковым - ?
...На прошлых выходных был в полях-с самого утра в лесополосах и перелесках стоит рев от бензопил местных жителей: кто себе пилит дрова, кто - на продажу. Притом пилят без разбора и под корень-всем хочется тепла зимой и желательно - подешевле. Лесополосы -неучтенка, самосей - тоже. Вот и рубят все кому не лень. Какая уж тут тишина...
є таке і у нас, + підпали сухої рослинності, робимо те що від нас залежить, ми не Сонце - всіх не обігріємо! але дещо зробити зможемо.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
...На прошлых выходных был в полях-с самого утра в лесополосах и перелесках стоит рев от бензопил местных жителей:
да ладно местные жители,трасса Киев-Ченигов через ГЭС,кто ездит на Сорокашичи должен знать,лесовоз за лесовозом заповедник вывозят, и круглый год пилят.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Спасибо, Артур! Я честно говоря отстал от жизни. Раньше как бы период покоя начинался немного позже, по крайней мере в апреле до мая, и даже кое-где числа до 10 мая, кинологические мероприятия можно было проводить (я по испытаниям легавых, натаске). Насколько я понимаю, теперь владельцы легавых пусть идут в ж... тоже? :)
Может что я не так понимаю, но трактую так как понимаю. Больше того, лес как рубили, так и будут рубить, а вот какое-плановое мероприятие по тех же пусках собак, точно похерят :)
 

kapitan-sa

Слідопит
Парни а сенокос????
как-то встретил человека, косил траву и носился по полю на машине целый день....на моё замечание,что он собачникам делает замечания,а сам больше вреда приносит..чем либо кто...сказал мне" что умный сильно? мне скотину нужно кормить,и что я должен на горбу носить?"
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так тогда получается ВСЕ сельхозработы в этот период автоматически "вне Закона"
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Сезон тиші у природі


Законом України від 09 квітня 2015 року № 322-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу" встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 01 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (проведення вибухових робіт, запуск феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

У зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України "Про тваринний світ" підприємствами, установами, організаціями та громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає чи може вплинути на стан тваринного світу


прохання дотримуватись неухильно та здійснювати громадський нагляд по мірі можливості.
Законодатели, видать, не шибко были подкованы в фенологии, раз установили такой период "тишины". Ведь всем известно, еще со школьной парты, что наиболее ответственные в жизни животных два месяца: май и июнь, но никак не апрель!
Перебдили, малехо...
https://www.google.com.ua/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=місяць+травень+місяць+тиші&*
П.С. Лично я, в свои школьные годы (3 класс кажется), получил за сочинение на эту тему 5 с тремя (!!!) плюсами! И приписку рукой своего первого учителя "Молодець!":rolleyes:
Гордости было...
Где-то хранится эта тетрадь в архивах...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Законодатели, видать, не шибко были подкованы в фенологии, раз установили такой период "тишины". Ведь всем известно, еще со школьной парты, что наиболее ответственные в жизни животных два месяца: май и июнь, но никак не апрель!
Перебдили, малехо...
https://www.google.com.ua/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=місяць+травень+місяць+тиші&*
П.С. Лично я, в свои школьные годы (3 класс кажется), получил за сочинение на эту тему 5 с тремя (!!!) плюсами! И приписку рукой своего первого учителя "Молодець!":rolleyes:
Гордости было...
Где-то хранится эта тетрадь в архивах...
трохи не погоджусь, в рамки сезону тиші входить і операція "Нерест", тому даний період "чіпляє" і квітень.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
просто про операцію "Нерест" писати не доцільно. бо в кожній області терміни різні, а сезон тиші однаковий для всіх. тут Гена не думати треба а намагатись виконати хоч це, що є. кожен збереже по зайченяті та по фазану - уяви яка кількість лишиться на наступний рік.
 

kapitan-sa

Слідопит
Так тогда получается ВСЕ сельхозработы в этот период автоматически "вне Закона"
В эти сроки самый разгар....у сельхоз производителей...
Куропатка садится на гнездо середина-конец апреля сидит 24-25 дней. Перепел- середина мая.Фазан-с апреля по май..... может где ошибся поправите...Делаем выводы....
Из своих наблюдений у нас на юге в апреле птица ещё не на гнёздах..конец июня начало июля уже есть поршки..
 
Останнє редагування:

HDC

Мисливець
просто про операцію "Нерест" писати не доцільно. бо в кожній області терміни різні, а сезон тиші однаковий для всіх. тут Гена не думати треба а намагатись виконати хоч це, що є. кожен збереже по зайченяті та по фазану - уяви яка кількість лишиться на наступний рік.
Це добре якщо щось збережеться в квітні, травні, червні липні. Та воно все буде відстріляне у наступні пів року :)))
 

Hovarf

Слідопит
Сезон тиші у природі
Шановний NORD 10, Ви підняли дуже цікаву і актуальну тему. Про цей закон вже чув давно. Коли його вперше прочитав, ще раз переконався в некомпетентності людей, які цей закон готували та приймали. Ідея ніби то і непогана - забезпечити період тиші та спокою в угіддях на час масового розмноження диких тварин. Але саме формулювання заборони мене досить насмішило. Отож, що забороняється здійснювати в угіддях в період з 01 квітня по 15 червня. По перше - законодавці забороняють проводити "пальбу". Не знаю, що вони мали на увазі, наскільки я розумію, під цим терміном слід розуміти - "стрілянина". Згідно Закону України "Про мисливське господарство та полювання" термін полювання на самця козулі починається 01 травня. То як це розуміти? Один закон протиречить іншому? Чи законний постріл мисливця по козлику не підпадає під вислів "пальба", або "стрілянина"? То що тоді таке стрілянина, або "пальба", як її назвали наші "вельмишановні" автори закону? Йдемо дальше. Заборону проведення вибухових робіт залишу без коментарів, а от "запуск феєрверків" мене особливо насмішив. Скажіть мені, чи часто вам доводилось бачити салюти і феєрверки далеко в лісі? Особисто я не бачив жодного разу. Найчастіше їх використовують в населених пунктах , або на їх околицях (ресторани, бари, місця відпочинку, інші майданчики). То як ці феєрверки можуть вплинути на розмноження звірів і навіщо вносити на них заборону? Далі ще смішніше. Заборонено проведення "санітарних рубок". Скажіть мені, а чому тільки санітарних? А як бути з рубками головного користування (вони бувають суцільні і поступові) ? Як бути з прочистками, проріджуваннями, прохідними рубками ? Адже на цих рубках (так само як і на санітарних) для валки дерев та для їх кряжування використовують бензопили, для трелівки лісу - трелювальну техніку. Чи може ці рубки розмноженню звірів не шкодять, а навпаки - СПРИЯЮТЬ? Чи може "законотворці" тільки один вид рубок знали - САНІТАРНІ, от їх і заборонили. Тоді яка користь від того закону, якщо лісгоспи припинять на даний період один вид рубок, але в п'ять разів збільшать інші види рубок? В даному випадку правильно було б заборонити будь які лісогосподарські роботи з використанням бензопил, секорів та трелювальної техніки. Отож моя думка така, що цей закон так допоможе диким звірам в період розмноження , як рибці - парасолька.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а звернули увагу, що я це слово видалив? перший пост даної теми - це замітка в районну газету про даний захід, слова пальба та ще деякі я видалив, щоб не різало очі. я сам в шоці від деякий постановок питань, але ми маємо виконувати норми закону, але виконувати вдумливо, і якщо там є хоч 1 зерно здорового глузду, то знайти його і намагатись втілити в життя.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
В эти сроки самый разгар....у сельхоз производителей...
Куропатка садится на гнездо середина-конец апреля сидит 24-25 дней. Перепел- середина мая.Фазан-с апреля по май..... может где ошибся поправите...Делаем выводы....
Из своих наблюдений у нас на юге в апреле птица ещё не на гнёздах..конец июня начало июля уже есть поршки..
В прошлом году , 2 или 3 апреля гулял собакена на толоке и поднял два выводка фазанов ,были уже на крыле (правда плохенько)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В прошлом году , 2 или 3 апреля гулял собакена на толоке и поднял два выводка фазанов ,были уже на крыле (правда плохенько)
Если я правильно считаю, то 25-29 дней сидит самка, а если "поршки", то еще примерно дней 20, итого 45-50 дней.Минус от 2-3 апреля - самка села на яйца примерно 10 февраля. А так бывает?
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Если я правильно считаю, то 25-29 дней сидит самка, а если "поршки", то еще примерно дней 20, итого 45-50 дней.Минус от 2-3 апреля - самка села на яйца примерно 10 февраля. А так бывает?
Гена,я сказал ,то что видел собственными глазами.....два выводка в прошлом году поднял Шах...без брехни
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Если я правильно считаю, то 25-29 дней сидит самка, а если "поршки", то еще примерно дней 20, итого 45-50 дней.Минус от 2-3 апреля - самка села на яйца примерно 10 февраля. А так бывает?
Вот ....под номером 2 соревнования легавых по фазану...02-03.04.2016г Никопольский район
это выпадало на субботу воскресенье ,а в пятницу т.е. 01.04.2016 я был в угодьях (хотел собаку прогулять чуток и ехать на состязания,но не получилось)
4.jpg

Как видишь ,бывет
 
Зверху