Изменение стоимости членских взносов по областям в 2017

СергейШ

Новачок
Добрый день форумчане. Поделитесь информацией стоимостью членских взносов в 2017 г
 

Zenzin Sergei

Новачок
Добрый день форумчане. Поделитесь информацией стоимостью членских взносов в 2017 г
Мені на початку лютого,наш, так званий "голова первинного осередку",дзвонив і говорив,що 150 грн і потрібно швидше платити,бо далі буде дорожче.Не розумію,чому буде дорожче?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мені на початку лютого,наш, так званий "голова первинного осередку",дзвонив і говорив,що 150 грн і потрібно швидше платити,бо далі буде дорожче.Не розумію,чому буде дорожче?
Людина спитала про (щорічні) членські внески. А Ви що йому назвали?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я і написав про щорічний внесок,тільки у мене знову чомусь цифри западають,Полтавська область,Миргородський район - 250 грн.
Спасибо! Скорее всего, "клава" старая, нужно разобрать и почистить. Или просто попробовать перевернуть и легонько постучать, чтобы из нее мусор высыпался!
 

markiv-bogdan

Мисливець
Ів-Франківська обл. Рогатинський район. Щорічні внески підросли у два рази. Зараз 1300 грн.
 

СергейШ

Новачок
УТМР встановив на 2017 рік оріентовну плату (я так зрозумів) 200 грн, коливання по областях можливі, вони залежать від єкономічного розвитку областей (районів), але що за коливання у 2-6 разів????
 

andryx1

Снайпер
Ів-Франківська обл. Рогатинський район. Щорічні внески підросли у два рази. Зараз 1300 грн.
1300 грн.-це самі внески,чи ще щось ? Я колись читав що в Закарпатській обл. у вартість внесків входить качка,заяць,фазан.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
УТМР встановив на 2017 рік оріентовну плату (я так зрозумів) 200 грн, коливання по областях можливі, вони залежать від єкономічного розвитку областей (районів), але що за коливання у 2-6 разів????
Ніякої "орієнтовної плати 200 грн" УТМР не встановлював. Взагалі, за Статутом УТМР, встановлює та змінює розмір вступник внесків президія УТМР, а розміри щорічних членських внесків для членів Товариства, а також для членів юнацьких секцій встановлюються президіями рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР.
Складаючи розмір, президії виходять, як мінімум, із: кількості та якості угідь (що створює певну навантаженість на їх обслуговування згідно із вимогами БЗ); кількості членів Товариства в місцевій організації (чим меньше, тим більше розмір); інших видатків організації.
 

markiv-bogdan

Мисливець
ОГО... це мабуть по всий області??
1300 грн.-це самі внески,чи ще щось ? Я колись читав що в Закарпатській обл. у вартість внесків входить качка,заяць,фазан.
Це по районі. Обіцяють ,що у вартість буде входити качка і заєць.
 

СергейШ

Новачок
Ніякої "орієнтовної плати 200 грн" УТМР не встановлював. Взагалі, за Статутом УТМР, встановлює та змінює розмір вступник внесків президія УТМР, а розміри щорічних членських внесків для членів Товариства, а також для членів юнацьких секцій встановлюються президіями рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР.
Складаючи розмір, президії виходять, як мінімум, із: кількості та якості угідь (що створює певну навантаженість на їх обслуговування згідно із вимогами БЗ); кількості членів Товариства в місцевій організації (чим меньше, тим більше розмір); інших видатків організації.
Вибачте Шановний але ось копія Вашого повідомлення....
П О С Т А Н О В А





президії Всеукраїнської ради УТМР



21 грудня 2016 року № 33-4 м. Київ


Про розмір вступних і членських внесків членів УТМР на 2017 рік


Розглянувши пропозиції обласних і районних рад УТМР, які надійшли до Всеукраїнської ради УТМР, щодо розміру вступного внеску для вступу в члени УТМР на 2017 рік, президія Всеукраїнської ради УТМР


ПОСТАНОВЛЯЄ:


1. Встановити такий розмір вступного внеску в члени УТМР на 2017 рік:

- для мисливців – 200 грн;

- для рибалок – 100 грн.


2. Рекомендувати обласним, Київській міській радам УТМР встановити на 2017 рік економічно обґрунтовані розміри щорічних членських внесків для членів УТМР на основі аналізу фінансово – економічного стану обласних і районних організацій УТМР та фактичної сплати членського внеску у 2016 році.





Голова президії

Всеукраїнської ради УТМР М.С. Шуляр


Заступник голови-

секретар президії ВР УТМР М. А. Скорий

В. Яковлев,
специалист ВС УООР
 

Zenzin Sergei

Новачок
Поясніть мені,я так розумію,що і рибалки платять внески,а які тоді у них привілеї над тими,які не платять,тобто не є членами?
 
Зверху