Изменение стоимости членских взносов по областям в 2017

сергей1975

Слідопит
Во Львовской обл. беру отстрелку по перу в районе.А есть ли отстрелка на всю область или на несколько районов сразу и как от этого зависит цена?
Если вы член УООР, у вас проплачены взносы и вы берете сезонную отстрелку по перу в УООРе,
то она действительна по всей области в угодиях УООР.
На пушного такая же сезонка действует только в том раене где купили.
 

Влад

Слідопит
Все ловят браконьеров,да только каких?Дедушку с зайцем в воскресенье(у нас зайца стрелять можно только в субботу) или молодого охотника с пятизарядкой в которой 5 патронов.А мне звонит товарищ и говорит,что в одном из районов,рано утром проезжая по дороге стояло 3 джипа,люди с ружьями и гусиними чучелами шли к большой луже на поле и ничего не боясь и я даю гарантию , что к ним просто побояться подходить,будут искать лохов.
 

Сергийко

Слідопит
Только в трех районах области у нас говорят иное,поэтому и спросил.Да и охотники приехавшие с других областей в недоумении.А на какой документ можно сослаться?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Все ловят браконьеров,да только каких?Дедушку с зайцем в воскресенье(у нас зайца стрелять можно только в субботу) или молодого охотника с пятизарядкой в которой 5 патронов.А мне звонит товарищ и говорит,что в одном из районов,рано утром проезжая по дороге стояло 3 джипа,люди с ружьями и гусиними чучелами шли к большой луже на поле и ничего не боясь и я даю гарантию , что к ним просто побояться подходить,будут искать лохов.
На Ваш сарказм отвечу своим: лучше бы Ваш друг не Вам позвонил со своими созерцаниями, а в полицию. Потом ее дождался и стал свидетелем.
ПыСы. Опять же с сарказмом (надеюсь, кто надо - поймет): это вам не кагалом за дедушкой-петельщиком бегать и морду ему... объяснять! :)
 

Zenzin Sergei

Новачок
На Ваш сарказм отвечу своим: лучше бы Ваш друг не Вам позвонил со своими созерцаниями, а в полицию. Потом ее дождался и стал свидетелем.
ПыСы. Опять же с сарказмом (надеюсь, кто надо - поймет): это вам не кагалом за дедушкой-петельщиком бегать и морду ему... объяснять! :)
Тут Ваша правда,але не в нашій країні,бо той свідок, в найкращому випадку,получив би пі...єй од тих чудаків,а поліція взяла бабло і все...ну це в кращому випадку для свідка...
 

Влад

Слідопит
Тут Ваша правда,але не в нашій країні,бо той свідок, в найкращому випадку,получив би пі...єй од тих чудаків,а поліція взяла бабло і все...ну це в кращому випадку для свідка...
С уст сорвали,не в нашій країні.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Тут Ваша правда,але не в нашій країні,бо той свідок, в найкращому випадку,получив би пі...єй од тих чудаків,а поліція взяла бабло і все...ну це в кращому випадку для свідка...
Если так всего бояться - зачем в лес ездить?.. :eek:
 

Zenzin Sergei

Новачок
Если так всего бояться - зачем в лес ездить?.. :eek:
Причому тут страх,справа в нашій поліції,судах і бабках,які все рішають,а ви про ліс говорите...коли такі,як насірови, викидають по 100 лямів,таке як підти пост..ть,і сміються з народу...а в того друга,тобто свідка,сім"я,діти,і що,ради тих служб,які повинні цим займатися, дітей сиротами,або самому калікою залишиться...Ви хоть цим людей не давіть...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, я з 1985 року бракошами займався. Досі живий.
Так, згоден: у нас в державі бардака до фіга. Але, зазвичай, ми самі його або створюємо, або дозволяємо. Менталітет, мабуть, такий...
 

Zenzin Sergei

Новачок
Ну, я з 1985 року бракошами займався. Досі живий.
Так, згоден: у нас в державі бардака до фіга. Але, зазвичай, ми самі його або створюємо, або дозволяємо. Менталітет, мабуть, такий...
Розумієте,Ви юридично підкований та ще маєте повноваження,а більшість розуміють,що це неправильно,але висловиться так,як треба не можуть.Менталітет?А хто придумав ці приказки:моя хата скраю.....і.. мені добре,коли сусідові погано..?Ми,українці,тоді чого від нас чекати?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сергійку, стосовно повноважень, дійсно - вони в мене були (чому й кажу: у громадськості їх зараз немає, лише зателефонувати контрольним чи наглядовим органам), а стосовно підкованости - це напрацьовується роками. Перші мої протоколи та постанови теж можна було використовувати у клозеті лише, якщо чесно. До речі. поки вивчав закони та нормативно-правові акти та не був впевнений у своїй правоті, то лише робив зауваження птенційним порушникам, а сам вдома дивився паперці. За півроку навчився, вважав. Але вчитися приходиться все життя. Тим більше, що у нас дишлове законодавство, та й змінюють його дуже часто.
Стосовно "чого чекати"... Якщо не ми, то хто?!.
 

Влад

Слідопит
Я думаю дальше нужно перейти в нужную тему -питання по законодавству-.
 

agiklub

Слідопит
У нас членскій взнос 400+1.80 риболовля. Поняття Дніпропетровській області.
 

Zenzin Sergei

Новачок
Сергійку, стосовно повноважень, дійсно - вони в мене були (чому й кажу: у громадськості їх зараз немає, лише зателефонувати контрольним чи наглядовим органам), а стосовно підкованости - це напрацьовується роками. Перші мої протоколи та постанови теж можна було використовувати у клозеті лише, якщо чесно. До речі. поки вивчав закони та нормативно-правові акти та не був впевнений у своїй правоті, то лише робив зауваження птенційним порушникам, а сам вдома дивився паперці. За півроку навчився, вважав. Але вчитися приходиться все життя. Тим більше, що у нас дишлове законодавство, та й змінюють його дуже часто.
Стосовно "чого чекати"... Якщо не ми, то хто?!.
Ніхто,крім нас!
 

Зверобой 60

Мисливець
Для Яковлева.!Член УООРа с 1980года.Того УООРа где был порядок и штатные специалисты грамотно проводили свою работу.К сожалению розвал произошел не только в виде перепроданных баз и егерьских пунктов с их имуществом и услужливо отданных по звонку охотугодий которые были закреплены за первичками раенных УООР.А многие охотугодия руководителями Республиканского и обласного УООРа через подставных учредителей стали ихними(частными).Взять хотя бы одно из первых ..Мыслывськи стэжкы.К которым приложыл руку Щегельский В.Т. Розвал произошол в головах руководства и ржавчина корупции добралась и до них Я бы Вас попросил не относиться так ко мне иронично.
 

Homa

Снайпер
Кіровоградщина, минулий рік 300, сьогодні 350, завтра буде 400. Оттака х.. малята:D
 

Zenzin Sergei

Новачок
Тільки Полтавська і Тернопільська без пільговиків,з чим це пов"язано?
 
Зверху