Мисливські ножі

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
У нас на форумі є прекрасні майстри! Ростислав, Тапір і багато інших. Найти Ви їх можите в розділі холодна зброя!

Для початку Вам потрібно опиділитись для чого вам ніж. Канапок нарізати на привалі чи для більш складних задач! Тому що хороший ніж коштує хороших грошей!

Особисто в моєму комплекті ножів є: Мора бушкрафт. Ніж від Ростислава "Скінер" із сталі АТС34. Узбецький пчак "Большой Брат" із сталі ШХ15 - для кухні. На рибалку маю Фіскарс який не тоне. Також маю два робочих невбиваємих Хультафора. В кишені завжди валяється складний Опінель.
Також маю ніж із Дамаскої сталі від майстра із Закарпаття Владислава. І ще зараз шукаю майстра котрий виготовить ніж в японскому стилі Танто.

П.С. Після того як купите свій перший ніж далі будете розширювати свій комплект. Це з часом стає хворобою:D:D:D
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
У нас на форумі є прекрасні майстри! Ростислав, Тапір і багато інших. Найти Ви їх можите в розділі холодна зброя!

Для початку Вам потрібно опиділитись для чого вам ніж. Канапок нарізати на привалі чи для більш складних задач! Тому що хороший ніж коштує хороших грошей!

Особисто в моєму комплекті ножів є: Мора бушкрафт. Ніж від Ростислава "Скінер" із сталі АТС34. Узбецький пчак "Большой Брат" із сталі ШХ15 - для кухні. На рибалку маю Фіскарс який не тоне. Також маю два робочих невбиваємих Хультафора. В кишені завжди валяється складний Опінель.
Також маю ніж із Дамаскої сталі від майстра із Закарпаття Владислава. І ще зараз шукаю майстра котрий виготовить ніж в японскому стилі Танто.

П.С. Після того як купите свій перший ніж далі будете розширювати свій комплект. Це з часом стає хворобою:D:D:D
Тапір кажись робив танто для бійця ато
 

M.zp.ua

Мисливець
Знаю але я хочу трошки інакшого типу ось такий ....

Переглянути вкладення 271533
Вот работа нашего запорожского мастера.
Клинок выполнен с дамасской стали (шх15 и у10), 500 слоев, твердость 61 единица. Рукоять мельхиор, фибра, мореный дуб.
Длина клинка 198 мм
Общая длина 335 мм
Ширина 30 мм
Толщина 4 мм
Ножны выполнены с мореного дуба.
 

Вкладення

M.zp.ua

Мисливець
Супер я би навіть казав слово Майстер писати з великої букви, робота на 5+:)
Он мне сотворил вот этого красавца:
Сталь Ди90, твердость 61 единица.
Больстер нержавейка, рукоять эбен, мозаичные пины.
Длина клинка 95 мм
Общая 210 мм
Ширина 33 мм
Толщина 4,5 мм
Вес 239 гр
 

Вкладення

Alex 80

Мисливець
Вот работа нашего запорожского мастера.
Клинок выполнен с дамасской стали (шх15 и у10), 500 слоев, твердость 61 единица. Рукоять мельхиор, фибра, мореный дуб.
Длина клинка 198 мм
Общая длина 335 мм
Ширина 30 мм
Толщина 4 мм
Ножны выполнены с мореного дуба.

Добрый. Если не секрет, сколько такая красота стоит. очень понравился....
 

ТАР

Снайпер
У нас на форумі є прекрасні майстри! Ростислав, Тапір і багато інших. Найти Ви їх можите в розділі холодна зброя!

Для початку Вам потрібно опиділитись для чого вам ніж. Канапок нарізати на привалі чи для більш складних задач! Тому що хороший ніж коштує хороших грошей!

Особисто в моєму комплекті ножів є: Мора бушкрафт. Ніж від Ростислава "Скінер" із сталі АТС34. Узбецький пчак "Большой Брат" із сталі ШХ15 - для кухні. На рибалку маю Фіскарс який не тоне. Також маю два робочих невбиваємих Хультафора. В кишені завжди валяється складний Опінель.
Також маю ніж із Дамаскої сталі від майстра із Закарпаття Владислава. І ще зараз шукаю майстра котрий виготовить ніж в японскому стилі Танто.

П.С. Після того як купите свій перший ніж далі будете розширювати свій комплект. Це з часом стає хворобою:D:D:D
Доброго дня. А як "мора" себе зарекомендувала? Сам для разборки звіра користуюсь опінель,але не подобається що ручка скользить коли рука в крові. В магазині хвалять мора 2000 " у неї резинова ручка", але щось сумніваюсь.
 

roko67

Мисливець
Мені не дуже зручно розбирати дичину складним ножем, замучишся потім його відчищати від крові і жиру. Користуюся ножем від Tapira.
 

Вкладення

ТАР

Снайпер
Мені не дуже зручно розбирати дичину складним ножем, замучишся потім його відчищати від крові і жиру. Користуюся ножем від Tapira.
Мені не дуже зручно розбирати дичину складним ножем, замучишся потім його відчищати від крові і жиру. Користуюся ножем від Tapira.
Я в этих делах не силен, где его можно купить?
 

ТАР

Снайпер
Спасибо. Так все просто ) , а я уже пол интернета перелопатил )
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня. А як "мора" себе зарекомендувала? Сам для разборки звіра користуюсь опінель,але не подобається що ручка скользить коли рука в крові. В магазині хвалять мора 2000 " у неї резинова ручка", але щось сумніваюсь.
Я МОРОю ще ніразу не розробляв Ніж більше для похідних задач. Хоча думаю якщо добре заточити він справиться на всі 100% із за свого типу клинка ним зручно робити.
Для розробки дичини я використовую ніж Скінер від Ростислава із поставленимизадачами справляється на 5+

nozh-mora-bushcraft-forest-nerzhavejushaja-stal.jpg
347_morakniv-bushcraft-forest-.jpg
 

ТАР

Снайпер
Я МОРОю ще ніразу не розробляв Ніж більше для похідних задач. Хоча думаю якщо добре заточити він справиться на всі 100% із за свого типу клинка ним зручно робити.
Для розробки дичини я використовую ніж Скінер від Ростислава із поставленимизадачами справляється на 5+

Переглянути вкладення 271873 Переглянути вкладення 271874
У нас є друг хозяїн рибальского магазина то він розповідає, що приїхали Білоруси і купили цього ножа,а через деякий час знову приїхали вже з друзями по ножі розповідали, що без проблем розібрали цим ножем три лося" я таким байкам мало вірю" але Білоруси були в захваті від цих ножиків.
 

ТАР

Снайпер
Почитал, посмотрел и я так понял скинер лучше всего подходит для таких целей?
 
Зверху