Посилання на Петицію щодо відкриття в Україні весняного полювання

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Якщо дозволите, шановне товариство, то я скажу свою думку щодо відкриття весняного полювання. Буду говорити зі своєї дзвіниці.
Весна, роботи коло хати та на городі повно. Треба виділити якийсь час, щоб привести до ладу рибацькі аксесуари. А саме головне - це те, що гуска чи качка, приземляючи на нашу землю вже думає про потомство чи парування. А мисливець візьме і відстрілить те бажання, а звідси: зменшення дичини на майбутній рік. Далі, знаючи контингент мисливців в нашому регіоні, під цю марку буде відстрілюватись фазан, куріпка, заєць. В очереті, як підніметься кабан, то від нього обов'язково треба відстрілюватись - це свята справа. І ось тепер тверезо подумайте, потрібне нам це полювання.
images.jpg

Свою думку нікому не нав"язую і вибачаюсь, якщо кого образив.
 

cagor

Слідопит
я тоже категорически против,зная менталитет некоторых наших охотников.
И я категорически против, хоч и чешется, но нельзя мешать гнездится птице, и гонять беременных косуль, пусть после осеннего сезона успокоятся. Ребята весна лучшее время рыбалки на одну удочку можно такой кайф поймать, и заодно посмотреть брачные игры утей. Цеплят по осени щетают.
 

ТАР

Снайпер
А я бы весной на гуся хотел поездить, а другой трофей можно добыть по сезону.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Росія та Білорусія Вам в допомогу...... А решту цивілізованої Європи відмовились від весняного полювання! І лиш горстка дикарів в нас в Укарїні хочуть весною полювати Мабуть голодні......
 

ТАР

Снайпер
Росія та Білорусія Вам в допомогу...... А решту цивілізованої Європи відмовились від весняного полювання! І лиш горстка дикарів в нас в Укарїні хочуть весною полювати Мабуть голодні......
Конкретно я против такого открытия охоты, я за
зиндивидуальное на гуся.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Конкретно я против такого открытия охоты, я за
зиндивидуальное на гуся.
...Но не весной! Я видел, сколько дебилы-индивидуалисты, потратившись на чучела, маскировку, копание окопов и т.д. за раз выбивали гусей! Интересно, что они с ними делали?..
Но после таких идивидуалов гусей к сезону значительно уменьшалось. Они ж одним-парой никогда не ограничивались!
 

ТАР

Снайпер
...Но не весной! Я видел, сколько дебилы-индивидуалисты, потратившись на чучела, маскировку, копание окопов и т.д. за раз выбивали гусей! Интересно, что они с ними делали?..
Но после таких идивидуалов гусей к сезону значительно уменьшалось. Они ж одним-парой никогда не ограничивались!
Я об этом не подумал. В моем понимании, егеря вывели на поле, сами дежурить, человек уже у готовом скрадке посидел погильготал отдохнул "сбил оскому до 2-х штук". В конце легенький банкет:) .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я об этом не подумал. В моем понимании, егеря вывели на поле, сами дежурить, человек уже у готовом скрадке посидел погильготал отдохнул "сбил оскому до 2-х штук". В конце легенький банкет:) .
На всех желающих егерей не хватит! А жадность наших индивидуалистов, когда над головой летит масса гуся, границ не имеет.
Короче, в ближайшее десятилетие врядли кто охоту весеннюю откроет. Уже раз попробовали!..
 

Серг-Кл

Слідопит
Видел эту тему в ВК, все комментарии которые были против быстро удалялись организатором группы. Как по мне ерунда полная, через пару лет всю дичь будем заносить в красную книгу.
 

Серг-Кл

Слідопит
Перечетал еще пару тем с этой петицией на нашем форуме. Что сказать - беда! А ведь рано или поздно "молодые дарования" добьются открытия весеннего отстрела и ключевое слово это деньги. Беларусь предлагает, Россия... тьфу ты йоп. Дык если Вы такие богачи, что можете свободно отстегнуть 600-1000 евро ежайте на сафари там и болейте. Нет лесхозов, егерей не напасешся)) улыбает. По сезону долбят днем и ночью. Молодца взяли, 40 зайцев!! Зачем столько? Бате 72 года, вышли на открытие, а заяц пуганый за км поднимается. На следующий день закрыли за неимением сией тваринки!! За 40 лет охоты такое впервые на отцовской памяти. Довелось побывать в Чехии в охот хозяйстве. Мамочка родная!!! Доведете угодия до такого состояния тогда и репостите хоть с утра и до утра. Каждый член коллектива должен отработать в угодиях 40 часов. Дичи через край. Никакие уговоры не помогли. Отмаслаешь 40 часов заплатишь взносы тогда и охотишься. Я себе даже не представляю как бы это выглядело? Сами то авторы могут это описать? Взять куропатку, парную. Разпаровали, осенью постреляли то что недовылупилось.. Плюс согнали с гнездовья. Мне интересно сколько дичи выпустили в угодья сторонники? Фазан 20 яиц кладет, до зимы единицы доживают... Ладно, разходился. Бред сивой кобылы! Нужно в начале порядки навести, а потом, что либо разрешать! А у нас не доевропа. Все помнят о своих правах, но и говорить не хотят о обязанностях. Имхо канеш.
 

Stas007

Новачок
Доброго дня Шановна Громадо дуже наболівше питання стосовно ГО утмр Виноградова Закарпатської області.В даний важкий час (військовий),коли народ України допомагає чим може нашим захисникам.У Виноградівському УТМР займаються здирництвом,а саме змушують заплатити членскі внески утмр в повній вартості,а саме в розмірі 3000 грн,і лякають людей,що якщо не заплатити повну вартість то виключать з товариства без права відновлення на 10 років.Я вважаю,що це порушення прав людини і дискримінація з боку УТМР на чолі ВО ГОЛОВИ УТМР Виноградівської ГО Васильцуна Едуарда.Наша рада і президія нехтує нашими вимогами і не проводяться жодні заходи по збереженню мисливської флори і фауни, натомість з кожним роком піднімають членскі внески.Прошу звернути на це увагу вище стояще керівництво УТМР. І Київську Всеукраїнську раду УТМР.
 

mulyavchik

Снайпер
Доброго дня Шановна Громадо дуже наболівше питання стосовно ГО утмр Виноградова Закарпатської області.В даний важкий час (військовий),коли народ України допомагає чим може нашим захисникам.У Виноградівському УТМР займаються здирництвом,а саме змушують заплатити членскі внески утмр в повній вартості,а саме в розмірі 3000 грн,і лякають людей,що якщо не заплатити повну вартість то виключать з товариства без права відновлення на 10 років.Я вважаю,що це порушення прав людини і дискримінація з боку УТМР на чолі ВО ГОЛОВИ УТМР Виноградівської ГО Васильцуна Едуарда.Наша рада і президія нехтує нашими вимогами і не проводяться жодні заходи по збереженню мисливської флори і фауни, натомість з кожним роком піднімають членскі внески.Прошу звернути на це увагу вище стояще керівництво УТМР. І Київську Всеукраїнську раду УТМР.
Ні хера вони Вам незроблять. Бо якщо взяти кількістьваших мисливців і порахувати хто незаплатив внески,то за що ж буде жити шан. пан Васильцун? Якщо він всіх повиключає з лав Ро УТМР?Хіба що буде браконьєрити сам.Але з такими підправити Вам треба щось вирішувати самим.Самі вибирали,самі можете і знімати.І ще питання.А якщо у вас внески 3000 грн то скільки ж у вас коштувала відстрілки наприклад в тому році на пух і перо?Подякував.
 

Stas007

Новачок
Ні хера вони Вам незроблять. Бо якщо взяти кількістьваших мисливців і порахувати хто незаплатив внески,то за що ж буде жити шан. пан Васильцун? Якщо він всіх повиключає з лав Ро УТМР?Хіба що буде браконьєрити сам.Але з такими підправити Вам треба щось вирішувати самим.Самі вибирали,самі можете і знімати.І ще питання.А якщо у вас внески 3000 грн то скільки ж у вас коштувала відстрілки наприклад в тому році на пух і перо?Подякував.
То на стільки підступна людина,що від нього можна чекати все що завгодно.І рада приймає всі рішення під себе.Більше скажу і старики які в раді і президії вони платять копійки і їм все по барабану дичини все менше і менше в угіддях нічого не робить керівний склад УТМР.Була пропозиція 6 років тому створити фазанарій для розплоду фазана для випуску в угіддя.На це в УТМРі мені сказали,що не той клімат кажу як у сусідньому районі той,а у нас не той?!Одним словом бездіяльність останні 15 років не було збудовано ні одного солонця.
 

Stas007

Новачок
То на стільки підступна людина,що від нього можна чекати все що завгодно.І рада приймає всі рішення під себе.Більше скажу і старики які в раді і президії вони платять копійки і їм все по барабану дичини все менше і менше в угіддях нічого не робить керівний склад УТМР.Була пропозиція 6 років тому створити фазанарій для розплоду фазана для випуску в угіддя.На це в УТМРі мені сказали,що не той клімат кажу як у сусідньому районі той,а у нас не той?!Одним словом бездіяльність останні 15 років не було збудовано ні одного солонця.
По питанню відстілок вони все згорнути в цю ціну і внески і відстрілки ,але питання навіщо змушувати платити за все може хтось не хоче на качку і на перепела ходити.У нас більшість людей працюють за кордоном і вони більшу частину полювання пропускають.Це маразм якому нема пояснення.Дякую
 

mulyavchik

Снайпер
По питанню відстілок вони все згорнути в цю ціну і внески і відстрілки ,але питання навіщо змушувати платити за все може хтось не хоче на качку і на перепела ходити.У нас більшість людей працюють за кордоном і вони більшу частину полювання пропускають.Це маразм якому нема пояснення.Дякую
Цей маразм породжений Вашим жадібним,ледачим,тупорилим ,бездіяльним і брехливим головою.Краї Ваші знаю.Бував недалеко від Вас(Хустський р-н Нижнє Селище).Немає він права виключити Вас зі списків членів УТМР без поновлення на 10р.То він так марудить бо треба йому гроші.А як немає полювання то порахуйте яку суму не доотримає Ваш дармоїд,якщо з кожного збрити по 3000грн.
 

Stas007

Новачок
Попереднього голову УТМР цей діяч виїв і зайняв його місце,так як він ВО голови то чекає на конференцію.Минулий рік на запрошував обласних "мисливців" яких розпихав по низових колективах і виписав без оплати відстілочні карточки.Також цей індивідум має 3 га ягідних насаджень і більше часу займається вирішенням своїх сугубо комерційних питань, і його практично не буває на своєму робочому місці для прийому членів організації і надання відповідей на цікавлять нас питання.Ще таке питання куди треба звернутися з цією проблемою до якого керівництва може можете дати якусь інформацію дякую.
 
Зверху