Наши дети на охоте

Статус
Закрита.

SAB

Мисливець
Серйозна пушка. Я починав з скобострела. Носив його завжди. Эгеря утмр руку жали. А коли бiг з яру глянуть по чому стрiляли. Перечепився, впав, моэ ружжо випало, пiднявся не найду де. Сiв i плачу ))))). А батько з другого боку яру смiэться. ! Такшо ,всi так починали.
 

TRUST ME

Мисливець
Це дуже правильно, тільки батько, чоловік може виховати сина і привити йому чоловічі якості, а також привити правильне відношення до природи.
 

Черниговский

Слідопит
Может не по теме но все жэ кто берёт с собой детей на охоту и как они отрывается от пк планшетов телефонов моим пока интересно Переглянути вкладення 275299 Переглянути вкладення 275300 Переглянути вкладення 275301 Переглянути вкладення 275299
На 3 фото прям охотничий коллектив)
 

SAB

Мисливець

mulyavchik

Снайпер
Ну якщо вони зайця впiймали, то мисливцi з них будуть.))))):):) Вiдкладайте грошi на рушницi)))!!
В них рушниці вже е. Щоразу коли відкриваю сейф малий підбігае і показуе де чия рушниця стоїть. Дай Бог тільки щоб вони застали ті часи коли на полювання можна буде ходити хоча б як зараз.Бо з нашими керовніками що загодно можна чекати. З кожним роком "жити стае все краще і краще"
 

SAB

Мисливець
В них рушниці вже е. Щоразу коли відкриваю сейф малий підбігае і показуе де чия рушниця стоїть. Дай Бог тільки щоб вони застали ті часи коли на полювання можна буде ходити хоча б як зараз.Бо з нашими керовніками що загодно можна чекати. З кожним роком "жити стае все краще і краще"
Золотi вашi слова Пане!! Золотi.
 

SAB

Мисливець
Молодцi.Я теж так починав. Менi батько довiряв насипати тирси в гiльзу( бо пижував лише тирсою) та важити дрiб!!! А коли я пiдрiс, то говорили що , почнуться дiвки , то забуде про все. Забуде ,як патрони в ствол вставлять. Ну вийшло все навпаки..
 
Статус
Закрита.
Зверху