Мисливські ножі

ТАР

Снайпер
Не може бути одного ножа на всі випидки.А скінер то непоганий вибір;)
Справа в тому , що правильно сказав пан Яремко А.А. може перерости в хворобу :) . Після купівлі першої рушниці постало питання мисливського ножа 1-й був з якоїсь лопості двигуна ракети , потім другий теж ручна робота , потім на бозарі знайшов точку продовали з під- прилавка які хочеш з ресор, з усяких пилок " раз в місяць купляв" , потім пішли зоновські творіння двоє придбав, останньою покупкою був опінель який перекрив всі мої потреби. Психонув і розпродав всю свою колекцію. Після того зарікся не купувати, але в процесі життя зрозумів що конкретно для разборки дичини треба придбати щось більш підходяще, перед тим спитати поради подумати і зробити правильний вибір- один.:) .
 
Останнє редагування:

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Справа в тому , що правильно сказав пан Яремко А.А. може перерости в хворобу :) . Після купівлі першої рушниці постало питання мисливського ножа 1-й був з якоїсь лопості двигуна ракети , потім другий теж ручна робота , потім на бозарі знайшов точку продовали з під- прилавка які хочеш з ресор, з усяких пилок " раз в місяць купляв" , потім пішли зоновські творіння двоє придбав, останньою покупкою був опінель який перекрив всі мої потреби. Психонув і розпродав всю свою колекцію. Після того зарікся не купувати, але в процесі життя зрозумів що конкретно для разборки дичини треба придбати щось більш підходяще, перед тим спитати поради подумати і зробити правильний вибір- один.:) .
Тут питання постає навіть на в моделі а в металі потрібно дивитись щоб по роквелу було не менше 60 точити такий метал звичайно тяжко але і заточку тримає довше. Це щодо розробки.

На кухню навпаки я маю Пчак із металу мякого ШХ15 правлю я його прямо об вухо свого чавунного казана.
 

ТАР

Снайпер
Ну я так зрозумів що сталь сталь АТС34 така досить хороша?
 

1.11

Слідопит
Допоможіть вибрати мисливський ніж, розкажіть хто яким користується?
"Мисливський ніж" - холодное оружие, имеет номер и заносится в разрешение. Здесь таких нет.
Ножей для разделки туши и продуктов на столе здесь полно.
Все зависит от того, что делать.
На охоте должно быть два ножа: один для продуктов, а другой для разделки туши - для безопасности инфицыроваться.
 

kef

Зброяр
Мисливські ножі необов,язково повинні бути -холодною зброєю,тим паче номерною.Більшість номерних ножів родом із СРСР і тільки невелика кількість з ближнього закордону.(Німеччина,Польща,Чехія ...). Власників холодної зброї, буде я думаю набагато менше, ніж вогнепальної(я незгадую про колекціонерів).У всіх ножів (зовні схожих на мисливські,сувенірні, або так звана бутафорія) ,які оіфційно продаються в магазинах ,так чи інакше повинне бути заключення про відношення їх до холодної зброї,або як такими неявляються.Згадаймо ножі багатофункціональні або однолезові.,з екстракторами під гільзи 16 -12 калібру.,які теж називались мисливськими.,вони дійсно аж не як не підпадають під холодну зброю.
На мою думку ніж повинен бути як рушниця-якісним і зручним.Сам користуюсь саморобними,як для тяжких робіт (з ресори відклепаної в кузні типу мачете),так і для нарізки сала ,м,яса,хліба ....
 

ТАР

Снайпер
Был у меня и номерной ссср, отнес на стройку- ребята мин вату резали,а потом и рубероид очень хорошо болгаркой точился. Что я могу про него сказать- ложил на обух опинельку а тем со всего розмаха рубал, в опинель до 0,20мм. а у " холодного оружия:)" 4мм глубина разруба.
 

LAB

Новачок
Лично я остановился на Мора 2000. Безпонтовый рабочий нож. Козлика разбирает без подтачивания. Картошку чистить удобно. Сало, колбаску, сыр режет тонкими ломтиками. Что еще нужно для охото-рыболовного ножа?
 

Студент

Мисливець
У на в Луцьку, один чоловік виготовляє ножі як він каже, ковані з паровозних клапанів, дуже гарні і гострі. Цікаво які вони в єксплуатації, можливо хтось стикався з таким матеріалом?
 

Vov-1

Зброяр
У на в Луцьку, один чоловік виготовляє ножі як він каже, ковані з паровозних клапанів, дуже гарні і гострі. Цікаво які вони в єксплуатації, можливо хтось стикався з таким матеріалом?
Кум має такого, хороший ножик,здається95х18.Можу помилятися:(;)
 

Скиф 379

Новачок
IMG_20170501_075253_596.jpg (фото Стерха) я себе заказал копию этого ножа,только сталь n690 , накладки g10,ножны кайдекс.
Как говорилось выше,ножемания это страшная болезнь ;) ножей было около сотни,продал почти все.
Как по мне эта сталь идеальная для охотничьего ножа(конечно не м390) но и дешевле.
 

1.11

Слідопит
Мисливські ножі необов,язково повинні бути -холодною зброєю,
Не обязательно, а это как???
По понятию или по определению?
Если по понятию, то и кухонный нож можно считать охотничьим.
Конечно нож, используемый на охоте определить, для себя, как охотничий нож со всякими там прибамбасами и наворотами. Но это субьективизм.
Если посмотрите заключение МВС по ножам без номера, то написано: кухонный нож, туристический нож и т.д. , но не как охотничий нож.
По определению, охотничий нож относится к категории холодного оружия.
Если что-то не ясно, обратитесь в ДНД ЕКЦ.
 

kef

Зброяр
Ми не експертизу по предмету "зхожому на мисливський"ніж призначаємо.,а обговорюємо,який ніж більш практичніший при полюванні.Більшість ножів ручної роботи майстрів з даного форуму можна назвати художнім виробом.Так як зроблені воні з "душею".Не думаю,що багато знайдеться ковалів,які зможуть дотриматися технологічного процесу термообробки металу.,щоб сталь була не крихкою і вміру була в"язкою.Взяти хотяб до уваги так званий малюнок сталі "дамаск",скільки пучків металу і якого саме потрібно обробити в горні кузні і з якою силою його необхідно відклепувати,щоб сталь між собою зв"язалась і вийшов даний малюнок леза ножа.А який ніж кращий для використання,то вже кожен для себе вирішує сам,або просить поради у даній темі.
 

1.11

Слідопит
Ми не експертизу по предмету "зхожому на мисливський"ніж призначаємо.,а обговорюємо,який ніж більш практичніший при полюванні...
"Нож для охотника" именно так и надо называть тему и без двусмыслия.
Не думаю,що багато знайдеться ковалів,які зможуть дотриматися технологічного процесу термообробки металу.,щоб сталь була не крихкою і вміру була в"язкою.
Здесь все очень и очень сложно.
За красотой почти всегда кроется обман.
Я знаю человека, который купил несколько бланков на выставке "Стальная грань" и во время изготовления рукоятки, лезвия рассыпались на части.
Вторая проблема - отсутствие сырья. Нет у нас в Украине сталей. Все куется из сталей со свалки.
Все изготовители куют ножи с нарушением технологии.
Посмотрите, электроэнергия выросла почти в 3 раза и все остальное, а ножи в грн. так остались на прежнем уровне.
Термообработка стали Х12МФ длится почти сутки, а цена какая- копейки.
Так не бывает.
 

W.Hunter

Новачок
"Нож для охотника" именно так и надо называть тему и без двусмыслия.

Здесь все очень и очень сложно.
За красотой почти всегда кроется обман.
Я знаю человека, который купил несколько бланков на выставке "Стальная грань" и во время изготовления рукоятки, лезвия рассыпались на части.
Вторая проблема - отсутствие сырья. Нет у нас в Украине сталей. Все куется из сталей со свалки.
Все изготовители куют ножи с нарушением технологии.
Посмотрите, электроэнергия выросла почти в 3 раза и все остальное, а ножи в грн. так остались на прежнем уровне.
Термообработка стали Х12МФ длится почти сутки, а цена какая- копейки.
Так не бывает.
У Вас каждая строчка перл!
Ножи из современных качественных сталей вообще НЕ КУЮТ!
Можно подробнее суточное ТО Х12МФ??
 

1.11

Слідопит
У Вас каждая строчка перл!
Ножи из современных качественных сталей вообще НЕ КУЮТ!
100% согласен, что не куют.
Но наши изготовители ножей куют.
Я знаю очень многих известных изготовителей ножей. И я им говорю то же, что и Вы.
А они в ответ, а где взять сталь? Ми перерабатываем, что находим и достаем. (Если Х12МФ, то старые штампы.)
Я в свое время привез готовую листовую сталь для ножей из КНР, время изготовления существенно сократилось и ножи получились супер, но дорогие и дальше дело не пошло.
Неужели Вы думаете, что мне интересно выпендриваться?
По термообработке - справочник термиста.
 

W.Hunter

Новачок
Сейчас в Украине можно без проблем купить любую сталь,вот например http://anzar.ru/price.html
P.S.Все равно интересно увидеть суточное ТО стали ввиде ссылки,а не отмазки.
 

TRUST ME

Мисливець
Сейчас в Украине можно без проблем купить любую сталь,вот например http://anzar.ru/price.html
P.S.Все равно интересно увидеть суточное ТО стали ввиде ссылки,а не отмазки.
Не хочу быть ни на чьей стороне, но ссылка на какой-то фейковый русский сайт. Ничего нет на складе. Кстати Х12МФ они куют (обведено красным.), а вот Китайцы нет - лист из прокатного стана.
Информация какая-то противоречивая и не однозначная.
А вот суточную ТО Х12МФ, также интересно увидеть.
 

Вкладення

Producer

Мисливець
Переглянути вкладення 275316 (фото Стерха) я себе заказал копию этого ножа,только сталь n690 , накладки g10,ножны кайдекс.
Как говорилось выше,ножемания это страшная болезнь ;) ножей было около сотни,продал почти все.
Как по мне эта сталь идеальная для охотничьего ножа(конечно не м390) но и дешевле.
А что это у Вас за "Стерх" такой интересный? У меня совсем не такой.
 

Вкладення

Зверху