Дієта, будь вона неладна!

Mykola STARyy

Снайпер
Кому впеклося прісне життя дієтчика, заходьте.
:)

Вирішив сьогодні потішити себе.
Смаженого, гострого, жирного, перцю, цибулі, приправ ні-ні.:(

Готую печену качку-шипуна, вона ж мускусна качка, вона ж індокачка.
(поки жінки нема вдома можна трохи відступити від догм)
Поїхали.
Качку мию ріжу (цілої самому забагато), присолюю,додаю петрушку більше нічого ніззя:(
трошки оливкової олії, тим часом обварюю картоплю в мундирах, 5 хв після закипання. Воду солю круто.
IMG_20170503_195144 (1).jpg

Картоплю заливаю холодною водою, тоді легко знімається шкіра.
Картопля, морква,пів помідора.
IMG_20170503_200604.jpg

Все це хазяйство в рукав.
Рукав зав'язую так, щоб вузли були зверху, тоді сік не витікає на противень і не доводиться черговий раз ознайомлюватся з недоліками всієї моєї родини.o_O
В духовочку на 1год 10 хв. 190 по Цельсію.
IMG_20170503_200811.jpg

Тим часом з того що лиилося кришим мізерію (салат)
IMG_20170503_210043.jpg


Ну і результат:
IMG_20170503_213406.jpg



:p:p:p
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер

Mykola STARyy

Снайпер
Риба в сирному соусі.

Карасик, 800г і червінка 300г.
IMG_20170507_203220.jpg

Для соусу -дві з гіркою ложки сметани, так само по об'єму тертого твердого сиру (Комо 40%) ложка січеної петрушки.
В повному варіанті ще товчений часник, перець, але це не для нас.
IMG_20170507_203903.jpg

Рибу надрізаю щоб краще просувалася соусом, карася через 15мм, а червінка через 5, тоді пропікаються остьові кістки і нема потреби їх вибирати.
IMG_20170507_204539_1.jpg

IMG_20170507_204315.jpg

Промащую соусом зсередини і зовні
IMG_20170507_204618.jpg

Загортаю в рукав і в "мартен" 200 град. на 30 хв.

Результат:
IMG_20170507_215544.jpg
 

Mykola STARyy

Снайпер
Цей соус прекрасно прибирає болотний запах. Якщо рибу чути, треба потримати в соусі з годинку - смак неперевершений!
 

Sdsw2109

Мисливець
Чудернацька дієта! Картопля( хоч і печена), жирне м"яско качечки, рибка в майонезі! Так пузко тільки ростиме)))
 

Mechanik

Снайпер
Ще пару вдалих таких приготувань, і все... Ваша дружина на кухню ні ногою, та й ще Вам скаже:
Миколо, мені на завтра приготуєш щось смачненьке наприклад з аргентинської кухні, (до речі, досить смачні страви)
І все пане Миколо, і Ви стаєте по - тихеньку, черговим по кухні. А вона ж така клопітна ця справа - кухня.
Там смажиться, там кипить, там приправу треба робити, тут хтось дзвонить до Вас в цей час, а там вже щось пригоріло.
Та ну... краще набої крутити в кімнаті, чим гримати посудою на кухні.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Чудернацька дієта! Картопля( хоч і печена), жирне м"яско качечки, рибка в майонезі! Так пузко тільки ростиме)))
Не знаю де ви там майонез розгледіли і жирне м'ясо у шипуна.o_O;)
І картоплю чому ви вважаєте недієтичною, незрозуміло.
Буду думати що вас так полонили фото, що ви і слів не читали.;)
Я зворушений.:)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю де ви там майонез розгледіли і жирне м'ясо у шипуна.o_O;)
І картоплю чому ви вважаєте недієтичною, незрозуміло.
Буду думати що вас так полонили фото, що ви і слів не читали.;)
Я зворушений.:)
дядьку Миколо, яка в біса дієта?! Ви крепучі як обценьки, а собі ж в дієту!!! :D:D:D
 

Sdsw2109

Мисливець
Не знаю де ви там майонез розгледіли і жирне м'ясо у шипуна.o_O;)
І картоплю чому ви вважаєте недієтичною, незрозуміло.
Буду думати що вас так полонили фото, що ви і слів не читали.;)
Я зворушений.:)
В шипуні, як ви назвали качку - жирна шкірка, та і м"яско саме по собі жирненьке, а картопля - самий гірший вуглевод (прочитатайте про гликемічний індекс). Щодо рибки в сирному соусі, то в сирах 40-50- відсотків жирку), з майонезом помилився. Коли виника необхідність зганяти вагу, то в моєму раціоні тільки 70грамів гречки, або рису ( зранку). В подальшому - варені яйця, курка(телятина), риба запечена без нічого, творожок(запіканка), ложка меду, бо глюкози так хочться, що аж руки трясуться - все. Не повчаю, ділюся досвідом.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Це не я назвав
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Мускусна_качка
Стосовно дієтичності:
"Мускусні качки цінуються за нежирне дієтичне м'ясо"
(Там же в розділі " Господарська цінність")
Про вагу:
Мені до моєї норми (104) ще 12 кг. Так що це питання не стоїть.
Давайте попробуєм не вчити один одного як жити, є чим скрасити життя, відкриваємо тему і ділимось.
З найкращими побажаннями!;)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Сметана також. Недурно карася готують в сметані. А разом з сиром це взагалі сила! От якби ще часничку можна було би, та перчику, мммм!!!!
 

andremon

Мисливець
Що не кажіть, а з такою дієтою як у вас, пане Миколо, не пропадеш. ;) Дієти як відомо бувають різні, і воно понятно якщо ця для лікування якоїсь недуги, а ось схуднути на такій пайці навряд чи вийде, самою дієтою вагу зганяти не варто, набагато краще для цого застосовувати комплекс з дієти (низько калорійної, низько вуглеводної) і з аеробних фіз. навантажень, при чому ходити, кажуть краще ніж бігати. Я свого часу таким чином схуд з 140 до 95 кг. згодом правда набрав до 110 і зараз планую повторний удар :) Ось тут https://knigavuhe.ru/book/khudeem-s-umom/ аудио книга з методикою за якою я намагаюсь діяти.
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Що не кажіть, а з такою дієтою як у вас, пане Миколо, не пропадеш. ;)
Та я і не стараюся пропасти. :)
Дієта #5. Хренові печінкові болячки.
Щоб не стати " павуком", тоненькі ручки-ніжки і черево як пузир, треба тренуватися. А щоб тренуватися, треба паливо.
На пустих кашках жити будеш, а ........ ні!
От я і вчуся в межах дозволеного отримати максимум задоволення.
Хто ще має чим поділитися, прошу дуже!
:):):):)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Сьогодні буде чергова серія. Жінки вдома нема, доводиться покладатися на себе.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Доброго здоров'я!
Мала бути перепілка тушена з овочами, але в угіддях (Сільпо) не виявилось. Тому маємо те що маємо.
Дійові особи та виконавці:
Курячі стегна
Цвітна капуста (дуже люблю)
Перець червоний, краще ратунда, але піде і так.
Морква.
Помідор.
Оливкова олія, не така козирна як в Артура, але також нормальна.
Мультиварка Шльома.
Ніж Цізорик.
IMG_20170510_220903.jpg
Овочі ріжу як небудь.
IMG_20170510_222025.jpg

Помідор на 20 сек в окріп, потім під холодну воду, знімаю шкіру. Добре було би цибулю кільця ми, перчик горошком підсушити на сухій пательні і подавити ножем, ще любив трошки Прованських трав, але це в минулому житті. Так що сіль, ложка олійки, зверху кладу промиті підсолені стегна і в мультиварку. Режим "Тушение", вона тільки казахською і російською пише.
Працюй, байбіше!
IMG_20170510_222508.jpg

От клоун!!!
Меню набрав, а "старт" не натиснув. :oops:
Сижу чекаю:D
Мабуть вечеряти буду зранку:D
 
Зверху