Куплю стару мототехніку !

ALEX-ANDER

Мисливець
Вітаю всіх )) Дуже цікавить старенька мототехніка ! Важкі, радянські і зар. мото ! А також запчастини до них! Може в кого, що є...! Не викидайте в металобрухт !! Мені дуже цікава ця тема )) З Повагою !!
 

vadukmuk

Мисливець
Доброго дня, бачив в тестя двигун до иж юпитер мабуть 4.якщо цікаве можу попитати
 

ALEX-ANDER

Мисливець
Вітаю) Дякую за пропозицію, та мене більш цікавть ввжка техніка...!))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю всіх )) Дуже цікавить старенька мототехніка ! Важкі, радянські і зар. мото ! А також запчастини до них! Може в кого, що є...! Не викидайте в металобрухт !! Мені дуже цікава ця тема )) З Повагою !!
що конкретно треба? які моделі КМЗ та Ірбітського мотозаводу цікавлять? які деталі потрібно?
 

ALEX-ANDER

Мисливець
що конкретно треба? які моделі КМЗ та Ірбітського мотозаводу цікавлять? які деталі потрібно?
Вітаю) В першу чергу, по КМЗ, цікавлять всі моделі МВ! Та запчастини до них! А також мт-12,16! По Ірбіту М-72, М-61. Запчастини до них. Нові деталі, цікаві по всім важким мото! Дякую!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
цікавлять всі моделі МВ
о, то дорога забаганка!!!
з цим простіше, але там і міст не той, що в МВ - Ви в темі, зрозумієте!:);)
по селах багато ще по гаражах такого добра, люди через посил-торги виписували цілі агрегати в зборі, двигуни, коробки, мости, діди повмирали а добро на горищах...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
напишіть перелік, що у Вас є. тут хтось шось та шукає. може є двигун К-750
 

Кузнец144

Мисливець
как бы есть фарш двигательный к750 но далеко. летом осенью планирую ехать на родину то могу насобирать запчастей на двигатель,может не полный но основных вроде много,
 
Зверху