Как Вы оцениваете роботу УООР

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

  • Задовільно

  • Незадовільно


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Михаил Hunter

Новачок
Пропозиції до
Ніколи не ким не довелося керувати, а збагатився тільки болячками... але з дуру закликати до розвалу, те що було збудоване ще до вас і вашого батька, не побудувавши взамін нічого путнього ніяких прав у вас нема. З ваших тут випадів в бік УТМР поки що немає жодної дійсної пропозиції що до покращення роботи УТМР, так тільки одні крики на кашлат "злодіїї, вори, розвалили..." і т.п.
покращення?
Не питання, ось сама перша - НЕ КРАСТИ гроші звичайних мисливців, а вкладувати їх в угіддя.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Ну про мисливські стежки ви багато чого не знаєте цікавого, ну то не біда а не володіння інформацією.
А от що до пропозиціїї "НЕ КРАСТИ" і не тільки внески а взагалі по житті, то це дуже добре, а тільки починати треба з не віртуальних обвинувачень когось а з себе і буде тоді нам усім щастя.
 

kef

Зброяр
Я вже писав, немаючи конкретних фактів-доказів звинувачувати в розкраданні коштів (будь чи то УТМР ,чи ваші власні) якось не зовсім гарно.Сперичатись не ским не бажаю, так як кожен вправі викласти свою власну думку.Тільки від писанини нашої,хто і за що любить УТМР-нічого не зміниться.Є великі мисливські колективи ,є збори ....,є спірні питання .Зібрались і поставили всі наболівші питання......Якось так.
 

Михаил Hunter

Новачок
Ну про мисливські стежки ви багато чого не знаєте цікавого, ну то не біда а не володіння інформацією.
А от що до пропозиціїї "НЕ КРАСТИ" і не тільки внески а взагалі по житті, то це дуже добре, а тільки починати треба з не віртуальних обвинувачень когось а з себе і буде тоді нам усім щастя.
З пустого місця я б це не писав.
Є багато фактів які вказують на неефективне господарювання, а якщо господар не ефективний то потрібно його міняти на ефективного.
 

Михаил Hunter

Новачок
Я вже писав, немаючи конкретних фактів-доказів звинувачувати в розкраданні коштів (будь чи то УТМР ,чи ваші власні) якось не зовсім гарно.Сперичатись не ским не бажаю, так як кожен вправі викласти свою власну думку.Тільки від писанини нашої,хто і за що любить УТМР-нічого не зміниться.Є великі мисливські колективи ,є збори ....,є спірні питання .Зібрались і поставили всі наболівші питання......Якось так.
Зборів нема. Більшості просто по барабану що відбувається, ніхто не хоче витрачати всій час і нерви на суспільнокорисні теми.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Яка це може бути реклама?
Не проповідник, але намагаюся деяким людям відкрити очі на те, що відбувається.
Ви ще і одного проценту не бачили від того що бачили ті кому ви очи відкривать зібрались, краще займіться самовихованням і прислухайтесь до порад що вам надають.
 

kef

Зброяр
Таке не ефективне господарювання є в кожній людській сім"ї.......Якщо самі не будемо хоть щось робити а лише платити,то толку не буде.Невже самому нецікаво приїхати в угіддя і щось зробити власними руками.То як же тоді їхати на полювання не знаючи, що там робиться,є дичина чи немає......Чи папери з портретами президентів США вирішуть .......будь яке полювання.....
Є багато фактів які вказують на неефективне господарювання,
 

Михаил Hunter

Новачок
Ну про мисливські стежки ви багато чого не знаєте цікавого, ну то не біда а не володіння інформацією.
А от що до пропозиціїї "НЕ КРАСТИ" і не тільки внески а взагалі по житті, то це дуже добре, а тільки починати треба з не віртуальних обвинувачень когось а з себе і буде тоді нам усім щастя.
Дуже багато інфи є в інтернеті... Так що комусь іншому розповідайте казки про "мисливські стежки"
Вищі керівники утмр відтяпали собі найкращі угіддя 49тис.га Вишгородського р-ну і дуже вдало там господарюють. При цьому, при їхньому ж керівництві УТМР занепадає, чому так?
image.jpg
 

Михаил Hunter

Новачок
Ви ще і одного проценту не бачили від того що бачили ті кому ви очи відкривать зібрались, краще займіться самовихованням і прислухайтесь до порад що вам надають.
За моє виховання не переймайтеся, я ним цілком задоволений.
А на рахунок іншого, то напевно тим хто більше бачив "щось" очі закрило, бо не бачать елементарного.
 

Михаил Hunter

Новачок
Таке не ефективне господарювання є в кожній людській сім"ї.......Якщо самі не будемо хоть щось робити а лише платити,то толку не буде.Невже самому нецікаво приїхати в угіддя і щось зробити власними руками.То як же тоді їхати на полювання не знаючи, що там робиться,є дичина чи немає......Чи папери з портретами президентів США вирішуть .......будь яке полювання.....
Шановний, якщо ви читали попередні повідомлення, то мали б бачити, що власне я плідно працюю в угіддях вже на протязі 12 років. В рядах утмр знаходжуся 7 років і знаю цю всю структуру зсередини.
На рахунок тих угідь де я полюю, я не переймаюся, бо знаю що там є, бо ми самі то "виростили"... Але чому я маю терпіти це здирництво що відбувається в утмр? Я роботи утмр в угіддях не бачу взагалі.
 

kef

Зброяр
Якщо Ви знаєте все із середини ,то що Вам заважає для подачі всіх фактів зловживань, офіційно звернутися з письмовою заявою ,а не робити припущення що хтось,щось розкрадає.......Це вже все переходить до особистих поглядів ,і я вступати в дальнішу переписку не бажаю.З повагаю до Вас і всіх учасників форуму.
 

Михаил Hunter

Новачок
Якщо Ви знаєте все із середини ,то що Вам заважає для подачі всіх фактів зловживань, офіційно звернутися з письмовою заявою ,а не робити припущення що хтось,щось розкрадає.......Це вже все переходить до особистих поглядів ,і я вступати в дальнішу переписку не бажаю.З повагаю до Вас і всіх учасників форуму.
Для уточнення... Знаю процеси зсередини, факти можна отримати лиш за рахунок незалежного аудиту організації.
 

kef

Зброяр
Ви як молода людина ,обізнана ,проводьте аудит і різні заходи........,а я залишуся при своїй думці....З повагою....І всього найкращого......(без іронії .,і.т.п.).
 

Бандерос

Мисливець
Я уже говорил и повторюсь: в ЧХ выход стоит от 100 грн и более- многие это могут себе позволить?
Ну это смотря в каком . У нас в частном хозяйстве в том сезоне однодневка стоила 10 гр. И дичи там более чем в угодиях УООР. А сколько стоит однодневка в УООР? Сравните разницу . И это при том что я частникам не плачу ни каких взносов и никто там не воет что идите работать в угодия . Вот и все отношение к простым охотникам . Если руководство УООР и дальше будит повернутое задницей к простым членам то генсек Шулер останится без ничего.
 

Бандерос

Мисливець
Трошки перечитав тему і зрозумів кого що влаштовує а кому і так піде.власне така ситуація складається кругом.невлаштовує більшість людей які дійсно працюють в угіддях.вкладають власні кошти та час щоб якось покращити обстановку.а другий прийде Тай каже що заплатить 70гривень трудоучасть -то таких все влаштовує
А как вам такое - ты что то делаеш в угодиях со своим колективом , а в сезон как навалит охотников хрен знает откуда и каких и подчистят угодья под чистую .Как вы думаете - будит ли дальше желание делать что то в угодьях . Я давно говорю - розделите угодья на коллективы . Пускай оно будит все в УООР , будут платится им взносы , покупатся у них отстрелки - все как и сейчас . Но только право на охоту там будут иметь чётко обозначенные лица. И поверьте пойдёт народ в угодья что то делать для увеличения дичи. А так делай хрен знает для кого .
 

krushinski00

Снайпер
А как вам такое - ты что то делаеш в угодиях со своим колективом , а в сезон как навалит охотников хрен знает откуда и каких и подчистят угодья под чистую .Как вы думаете - будит ли дальше желание делать что то в угодьях . Я давно говорю - розделите угодья на коллективы . Пускай оно будит все в УООР , будут платится им взносы , покупатся у них отстрелки - все как и сейчас . Но только право на охоту там будут иметь чётко обозначенные лица. И поверьте пойдёт народ в угодья что то делать для увеличения дичи. А так делай хрен знает для кого .
В мене трішки друга думка.
Простіше видавати сезону на ті угіддя до яких прикріплений.а разові якщо їдеш в гості
 

Бандерос

Мисливець
В мене трішки друга думка.
Простіше видавати сезону на ті угіддя до яких прикріплений.а разові якщо їдеш в гості
Это тоже не плохой вариант . Раньше когда мало было техники в основном оно так и было - куда ноги донесут там и охотится , а сейчас ..... . Чтоб так и было много не надо , лишь как сейчас говорят - политическая воля- воля руководства УООР. И отпадает сразу много вопросов .
 

krushinski00

Снайпер
Скажу що багато мисливців хотять відокремитись тільки через те що вони працюють в своїх угідяг а помочі від вище стоящого начальства немає даже тоді коли затримали браконьєрів.(не тих в кого більше на одного голуба чи батьків що виїхали з молодим поповненням колективу)а реально з мясом
 
Зверху