Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

FigVamUA

Новачок
"ПОРЯДОК
видачі посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1316-14
2.3. Приймання екзаменів, видача посвідчень мисливця та контрольних карток здійснюються такими органами: Державним агентством лісових ресурсів України - для жителів міста Києва та громадян України, які зареєстровані на території інших адміністративно-територіальних одиниць; територіальними органами Державного агентства лісових ресурсів України - для громадян України, зареєстрованих на відповідній адміністративно-територіальній одиниці".
Як свого часу пояснювали працівники Держлісагентства, у них до цього часу відсутній єдиний замкнутий круг із всіх комп'ютерів системи. Тому у Харкові, наприклад, не можуть вийти на сайт іншої області.
Наша держава...
Дякую за змістовну відповідь!!!
 

владимир zt

Новачок
Доброго дня шановні форумчани. В мене виникло запитання: чи можна придбати і зареєструвати гладкоствольну мисливську зброю не по місцю прописки, а по місцю фактичного проживання. Буду вдячний за відповідь.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня шановні форумчани. В мене виникло запитання: чи можна придбати і зареєструвати гладкоствольну мисливську зброю не по місцю прописки, а по місцю фактичного проживання. Буду вдячний за відповідь.
Тезко, на це питання вже відповідали не раз!
Але ще раз скажу:
Наказ МВС № 622, п. 12.2:
"12.2. Для одержання громадянами в органах внутрішніх справ дозволу на придбання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної та охолощеної зброї громадянами подаються такі документи:
заява щодо видачі дозволу на придбання зброї на ім'я керівника органу внутрішніх справ за місцем проживання заявника;
...
Якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті, необхідно надати документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо)".
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show...98&find=3&text=%EF%F0%EE%E6%E8%E2&x=7&y=3#w15

Так зрозуміло?
 

Ryslan Matsyik

Новачок
Можна запитати в кого в якійсь області сума внесків в УТМР?
Питаю не із простої цікавості,бо в Івано-Франківській обл. цього року суми захмарні-850грн. внески, і по 400 грн.сезонки плюс трудоучасть. Звонив знайомим в Кременчуг,в них внески 150-200грн. А як у вас?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Можна запитати в кого в якійсь області сума внесків в УТМР?
Питаю не із простої цікавості,бо в Івано-Франківській обл. цього року суми захмарні-850грн. внески, і по 400 грн.сезонки плюс трудоучасть. Звонив знайомим в Кременчуг,в них внески 150-200грн. А як у вас?
http://uoor.com.ua/forum/index.php?...ти-членских-взносов-по-областям-в-2017.53962/
 

Kram4ik

Новачок
добрий дeнь,підскажіть коли відкриття на качку,у волинській області.Дякую
 

КОГ

Новачок
Когда всё-таки открытие на утку??? Почему нет нигде информации???
 

КДН

Слідопит
"ПОРЯДОК
видачі посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1316-14
2.3. Приймання екзаменів, видача посвідчень мисливця та контрольних карток здійснюються такими органами: Державним агентством лісових ресурсів України - для жителів міста Києва та громадян України, які зареєстровані на території інших адміністративно-територіальних одиниць; територіальними органами Державного агентства лісових ресурсів України - для громадян України, зареєстрованих на відповідній адміністративно-територіальній одиниці".
Як свого часу пояснювали працівники Держлісагентства, у них до цього часу відсутній єдиний замкнутий круг із всіх комп'ютерів системи. Тому у Харкові, наприклад, не можуть вийти на сайт іншої області.
Наша держава...
У мене картка з Вінницької обл. Проживаю в Київській. На таке ж запитання в районному УТМРі мені відповіли,що з цього року можна замінити картку обліку,але не в районі,а їхати на Деревообробну в центральне управління! Там можна поміняти з будь-якої області! Чесно кажучи я так не зробив в зв'язку з поїздкою до батьків на вінничину де і поміняв картку в районі по місцю. Десь так.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
У мене картка з Вінницької обл. Проживаю в Київській. На таке ж запитання в районному УТМРі мені відповіли,що з цього року можна замінити картку обліку,але не в районі,а їхати на Деревообробну в центральне управління! Там можна поміняти з будь-якої області! Чесно кажучи я так не зробив в зв'язку з поїздкою до батьків на вінничину де і поміняв картку в районі по місцю. Десь так.
Ви прочитали п. 2.3, який ми з Вами тут озвучили?
"2.3. Приймання екзаменів, видача посвідчень мисливця та контрольних карток здійснюються такими органами: Державним агентством лісових ресурсів України - для жителів міста Києва та громадян України, які зареєстровані на території інших адміністративно-територіальних одиниць". Ось відділ, який приймає іспити та обмінює "матроски", на вул. Деревообробній і перебуває!..
 

alexnowar

Мисливець
В УТМР пропонують купити ДОЗВІЛ (картка) № ****** (я так розумію, що цей документ в законодавстві іменується як картка відстрілу дичини). Але треба придбавати для членів УТМР одну штуку, а для гостей треба придбати два таких документи, відповідно з різними номерами, але на ту саму особу. Таким чином для членів УТМР вдвічі дешевше. Питання в наступному. Гість купив два такі "ДОЗВІЛ (картка)", а на полюванні достатньо і однієї? Може таке бути? Чи я не правильно зрозумів спеціалістів УТМР?
 

Днепровец

Новачок
Возникла такая ситация у друзей!! Были на открытии, передвигались в резиновой, весельной лодке, на другое место, подъехала водная полиция, разрешение на оружие тп, почему заряжены, достали алкотестер-дыхните. На открытии вечером, отпраздновали, умеренно!! утром еще выпили квасу домашнего, короче алкотестер показал содержание алкоголя. Они, так все конфискуем ружья, составляем протокол. Насколько все правомочно?
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Шановний пане Яковлев
Проясніть будьласка питання..
В Тернопільському УООР забороняєтьсч полювання на голуба в полі!
Питання! Чи полювання на дану пернату дичину в полі, може забороняти обласний уоор?
Чи це просто чиїсь власні амбіціі і погляди?
Як і де по закону про мисливство можна полювати на голуба?
Дуже вдячний!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановний пане Яковлев
Проясніть будьласка питання..
Частина друга ст. 19 БЗ:
"Строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями та доводяться користувачами мисливських угідь до відома громадськості".
Особисто із місцевим наказом не знайомий, завтра спробую щось узнати. Але із наданої частини ст. 19 БЗ можна зрозуміти, що користувач мисливських угідь (у Вашому випадку - "Тернопільський УТМР") має право встановлювати порядок здійснення полювання в угіддя, наданих йому у користування.
Заборони щодо здійснення полювання, встановлені ст. 20 БЗ, у пункті 7 частини першої визначають таке:
"З метою раціонального використання мисливських тварин, охорони диких тварин, а також середовища їх перебування забороняється:
7) полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання".
Можете ще ознайомитися із Статтею 30 БЗ. (Права та обов'язки користувачів мисливських угідь)
Джерело:
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1478-14/page2
 

Влад1

Мисливець
подскажите пожалуйста, какие штрафы за отсутствие документов на собаку?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Если Вы имеете ввиду размер штрафа за охоту с собакой без документов, то подобное нарушение подпадает под части первую и вторую статьи 85 Кодекса Украины об административных правонарушениях.
Если Вы появились в охотугодьях со своей охотничьей собакой, на которую нет паспорта охотничьей собаки, то это можно отнести до "полювання без належного на те дозволу". Если при этом охота "не мала наслідком добування, знищення або поранення тварин", то нарушение квалифицируется по части 1 статьи 85 КУоАП, санкции - "попередження або накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" (6 х 17 = 102 гривны, 60 х 17 = 1020 гривень).
Если же (соотносительно к Вашему вопросу) такое нарушение будет "Повторним порушенням правил полювання (полювання без належного на те дозволу), чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин", то нарушение будет рассматриваться по части второй ст. 85 КУоАП, а это влечет за собой "накладення штрафу на громадян від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої" ( пермножить 60 и 120 на 17, надеюсь, сможете сами. Кстати, могу обратить внимание, что в моей практике были несколько случаев, когда судьи при рассмотрении подобных дел конфисковывали и собак.
Ну и, параллельно, суд решает вопрос о возмещении ущерба за незаконно добытую дичь (свежие такы я вчера выложил на форуме).
 

Genry

Снайпер
http://kodeksy.com.ua/kodeks_ukraini_pro_administrativni_pravoporushennya/statja-85.htm
Вот статья... читаем внимательно:
Порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання), яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування -
Обращаем внимание на то что касается собак: "...допускання собак у мисливські угіддя без нагляду,..."
Собака под присмотром, т.к. с владельцем. О документах на собаку ни слова не найдено в статье. Либо я что то пропустил...
 

Genry

Снайпер
Если Вы имеете ввиду размер штрафа за охоту с собакой без документов, то подобное нарушение подпадает под части первую и вторую статьи 85 Кодекса Украины об административных правонарушениях.
И поясните почему не под ч. 1 ст. 248 кку, если не затруднит...
 
Зверху