Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

Глушитель на охоте :

  • не нужен

    Голосів: 45 25,4%
  • нужен

    Голосів: 74 41,8%
  • это атрибут браконьеров

    Голосів: 58 32,8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    177

Аким

Мисливець
Да. Барин, чувствуется - наболело!!
Деревенского мужика все устраивает, он живет по своим, почти, законам.
А городской житель - либо кошелек, либо лопушок.
Есть и третий вариант, когда городской деревенским прикидывается...:confused:
Нам до поляков - как до Северного полюса идти - через Антарктиду.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Я взагалі то не розумію сенс глушника на полюванні. Все задоволення отримуєш від постріла або ж постріла товариша на сусідніх номерах. Заборонити ОДНОЗНАЧНО!!!! Якщор є такі мисливці то нехай беруть лук і стріли тоді буде все безшумно:D
 

hantersvirid

Мисливець
На мою думку, мисливець виходить на полювання заради отримання морального задоволення а не для заготівлі мяса. Зокрема я також дотримуюсь такої думки. Дика тварина живе в своєму власному середовищі і нічим нам мисливцям не зобовязана, вона повинна мати хоть якісь шанси для виживання, бо людина перед дичиною всетаки має переваги, хоча б через те що вона озброєна. А якщо вже їй судилось стати трофеєм то вона повинна загинути миттево і по можливості без мук. Для цього принято використовувати на полюванні на копитну дичину кулю. Тут попав або не попав, ніяких підранків картеччю. Дальність стрільби дробом 20 -50 м, - далі, ну повезло дичині втекти. Голосний постріл дозволить іншим особинам мати можливість втекти.
А тому я проти використання глушників, осліплюючих приладів, приладів нічного бачення.
Друзі, ми ж не для розстрілу диких тварин вийшли, а на полювання.

Хоча маю протилежну думку відносно відстрілу диких, бродячих, хворих тварин. Тут мета інша - винищення, а тому і всі методи хороші.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На мою думку, мисливець виходить на полювання заради отримання морального задоволення а не для заготівлі мяса. Зокрема я також дотримуюсь такої думки. Дика тварина живе в своєму власному середовищі і нічим нам мисливцям не зобовязана, вона повинна мати хоть якісь шанси для виживання, бо людина перед дичиною всетаки має переваги, хоча б через те що вона озброєна. А якщо вже їй судилось стати трофеєм то вона повинна загинути миттево і по можливості без мук. Для цього принято використовувати на полюванні на копитну дичину кулю. Тут попав або не попав, ніяких підранків картеччю. Дальність стрільби дробом 20 -50 м, - далі, ну повезло дичині втекти. Голосний постріл дозволить іншим особинам мати можливість втекти.
А тому я проти використання глушників, осліплюючих приладів, приладів нічного бачення.
Друзі, ми ж не для розстрілу диких тварин вийшли, а на полювання.

Хоча маю протилежну думку відносно відстрілу диких, бродячих, хворих тварин. Тут мета інша - винищення, а тому і всі методи хороші.
Чуються слова і думки справжнього мисливця!!
 

skiff

Мисливець
На мою думку, мисливець виходить на полювання заради отримання морального задоволення а не для заготівлі мяса. Зокрема я також дотримуюсь такої думки. Дика тварина живе в своєму власному середовищі і нічим нам мисливцям не зобовязана, вона повинна мати хоть якісь шанси для виживання, бо людина перед дичиною всетаки має переваги, хоча б через те що вона озброєна. А якщо вже їй судилось стати трофеєм то вона повинна загинути миттево і по можливості без мук. Для цього принято використовувати на полюванні на копитну дичину кулю. Тут попав або не попав, ніяких підранків картеччю. Дальність стрільби дробом 20 -50 м, - далі, ну повезло дичині втекти. Голосний постріл дозволить іншим особинам мати можливість втекти.
А тому я проти використання глушників, осліплюючих приладів, приладів нічного бачення.
Друзі, ми ж не для розстрілу диких тварин вийшли, а на полювання.
причому тут глушник??? тут тема не про нарізну зброю та гладкоствольну, а про звук пострілу. В країнах Європи всі використовують глушники, і якось все в них добре. Я або влучу або ні, куля або попаде або ні. Навіщо лякати інших тварин. Ми говоримо про полювання з глушником а не браконьерство!!!! Маю глушник, використовую і буду використовувати
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
причому тут глушник??? тут тема не про нарізну зброю та гладкоствольну, а про звук пострілу. В країнах Європи всі використовують глушники, і якось все в них добре. Я або влучу або ні, куля або попаде або ні. Навіщо лякати інших тварин. Ми говоримо про полювання з глушником а не браконьерство!!!! Маю глушник, використовую і буду використовувати
На жаль, колеги, ми ще не в Європі, лише намагаємося туди попасти... Тому у них, можливо, й є гроловним боротьба із шумом, щоб тваринок не лякати да свої вуха захистити. А у нас, частіше, - заховати свої браконьєрські дії від єгерів та інших контролерів.
Поки така країна та люди!.. :(
 

hantersvirid

Мисливець
Чув я також що закордоном використовують глушники, а ще там використовують каталізуючу рідину для зменшення вихлопу, пластик збирають окремо від інших відходів. Але це все там - далеко.
А в нас своя реальність. Я не борець за правду і справедливість, але не хочу бути обманутим або дурнішим.
Я на початку сезону купив всі "відстрілочні" бо маю недешеву рушницю і не хотів би при сьогоднішніх законах потрапити під якісь санкції. При цьому потратив трохи грошей ( звичайно добутою дичиною я їх не покрию) але так і буде - задоволення і спокій цього варті.
А серед моїх знайомих є хітрі які не пожаліли грошей на дорогу нарізну зброю, глушники та тепловізори але пожаліли грошей на відстрілочні і хизуються що вони всіх наї..... і "втіхаря" пострілюють. Я так просто не дамся щоб мене обїгорили.
Давайте полювати на рівних умовах. Я був і завжди буду проти використання всяких глушників, та інших "приборів" на полюванні. І тільки.
 

Аким

Мисливець
Чув я також що закордоном використовують глушники, а ще там використовують каталізуючу рідину для зменшення вихлопу, пластик збирають окремо від інших відходів. Але це все там - далеко.
А в нас своя реальність. Я не борець за правду і справедливість, але не хочу бути обманутим або дурнішим.
Я на початку сезону купив всі "відстрілочні" бо маю недешеву рушницю і не хотів би при сьогоднішніх законах потрапити під якісь санкції. При цьому потратив трохи грошей ( звичайно добутою дичиною я їх не покрию) але так і буде - задоволення і спокій цього варті.
А серед моїх знайомих є хітрі які не пожаліли грошей на дорогу нарізну зброю, глушники та тепловізори але пожаліли грошей на відстрілочні і хизуються що вони всіх наї..... і "втіхаря" пострілюють. Я так просто не дамся щоб мене обїгорили.
Давайте полювати на рівних умовах. Я був і завжди буду проти використання всяких глушників, та інших "приборів" на полюванні. І тільки.
можно было бы постесняться о таком клаву давить.
 

Hovarf

Слідопит
За останні роки стільки всього понавигадували - глушники, каліматори, навігатори. Та на жаль заєць бігати швидше не навчився. І качка літає так само як сотні років тому.
 

skiff

Мисливець
Тема про використання глушника на ПОЛЮВАННІ а не про БРАКОНЬЄРСТВО. Тепляки, нічники - це все атребути бракошиків. А от що поганого у використанні глушника, саме на законному полюванні, я не бачу. Причому глушник повністю звук не глушить. Помоему від мелкашів глуму більше робиться. Повторюсь я двома руками за використання глушника на законному полюванні. Краще б підняли тему про полювання з вишок. 90% таких полювань проводять з порушенням всіх законів, тобто є цим самим браконьерством, оскільки відбувається в НІЧНИЙ ЧАС. А розпивання алкоголю, а добування 3-4 кабанів, на одну ліцензію... і тд. На мою думку і з власного досвіду, основними браконьєрами є єгеря, які в будь-який час, з власною зброєю можуть законно перебувати в охот угіддях, роблячи там все що їм заманеться.ИМХО
 

Аким

Мисливець
За останні роки стільки всього понавигадували - глушники, каліматори, навігатори. Та на жаль заєць бігати швидше не навчився. І качка літає так само як сотні років тому.
эволюция и прогресс - куда от этого деться. Говорят, что и дробь придумали позднее, нежели пулю, для тех стрелков, которые пулей не попадали. Да и собаки, наверняка не одновременно на охоте с человеком оказались - кто то позаботился. Куда ни глянь - везде нарушение вековых традиций. :(
 

kef

Зброяр

Аким

Мисливець
https://www.unian.ua/society/208626...i-zagibeli-jinki-u-radomishlskomu-rayoni.html А глушаки-це основа всього бракон"єрського атребуту.....І законне використання повинне бути лише для ЗСУ та іншими силовими структурами.
Основа браконьерского атрибута - браконьер.
Стреляющий с глушаком или без оного.
А браконьером может быть егерь (без глушака). И ой как часто он таким является.
Или не может?
 

kef

Зброяр
Друже "Аким",а нащо Вам той глушник,якщо і без нього полювання дозволене.Сам факт використання на полюванні всяких спецпристроїв якось не чесно по відношенню до звіра.,та самого полювання.,і мисливців.Я вже мовчу про "крутих" бракон"єрів,що роз"їзджають ночами на різних позашляховиках і вибивають все, що світиться і подає будь які ознаки життя.....
 

KFoR

Зброяр
Сам факт використання на полюванні всяких спецпристроїв якось не чесно по відношенню до звіра.
Рушниця сама по собі теж "спецзасіб", як і будь яка інша зброя. В менене немає саундмодератора, та і нарізної зброї теж, але нічого поганого в використані данного пристрою на законному полюванні я не бачу. Карабін краще стріляти з ним не буде. А використовувати чи ні це вже має вирішувати сам мисливець. Питання подібне на "двохстволка чи п/а", "пластик чи дерево" і так далі.
Я вже мовчу про "крутих" бракон"єрів,що роз"їзджають ночами на різних позашляховиках і вибивають все, що світиться і подає будь які ознаки життя.....
Коли ми вже говоримо про таких персонажів, то від заборони полювати з саундмодератором постраждають тільки мисливці які б хотіли полювати з ним, бо браконьєрам заборона до одного місця. Тепловізори вже заборонені, так що браконьєри з ними не браконьєрать?
 

kef

Зброяр
Я виклав власну думку про сам підхід до полювання.як щось спортивне,культурне, а не сам факт стрільби по "м"ясі".Бо і звір заслуговує на повагу......і чесний поєдинок......А з глушаком це вже буде зовсім інша історія.....
 
Зверху