Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

Глушитель на охоте :

  • не нужен

    Голосів: 45 25,4%
  • нужен

    Голосів: 74 41,8%
  • это атрибут браконьеров

    Голосів: 58 32,8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    177

tyrist 1945

Тигр
Для чого використовується глушник в Європах:)? Для того щоб зберегти свої вуха... Ні один глушник не забирає звук повністю. Хіба дозвукові патрони. Тут можна сперечатись до Другого Пришестя.
 

Аким

Мисливець
Друже "Аким",а нащо Вам той глушник,якщо і без нього полювання дозволене.Сам факт використання на полюванні всяких спецпристроїв якось не чесно по відношенню до звіра.,та самого полювання.,і мисливців.Я вже мовчу про "крутих" бракон"єрів,що роз"їзджають ночами на різних позашляховиках і вибивають все, що світиться і подає будь які ознаки життя.....
Хороший вопрос.
Однако, все дискутирующие прекрасно понимают - глушитель не будет утвержден. И уже ясно почему.
Потому что.;)
Хотя, если помусолить вокруг "честно-нечестно" по отношению к животным, то можно смело запретить охоты с собаками, передвижение по охотугодьям на автомобилях, загонки, вышки и оставить лишь индивидуалку. Оружие - нарезное. И на зайца. Все по чесноку.
 

kef

Зброяр
Вірно.Із всім цим сучасним ноу-хау втрачається сама суть полювання .,традиції....і власне повага до звіра.та і нас самих.....Все дальше дану дискусію продовжувати не буду.....
 

KFoR

Зброяр
Я виклав власну думку про сам підхід до полювання.як щось спортивне,культурне, а не сам факт стрільби по "м"ясі".Бо і звір заслуговує на повагу......і чесний поєдинок......А з глушаком це вже буде зовсім інша історія.....
Тому і кожен для себе має вирішувати використовувати чи ні.
 

AlekseyL

Мисливець
Сам бы охотился с удовольствием на тех кто с глушаками, думая мечта сбудется моя и моих друзей !
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Сам бы охотился с удовольствием на тех кто с глушаками, думая мечта сбудется моя и моих друзей !
Тогда Вам сотоварищи, например, в Финляндию. Кстати, безвиз реально работает - все по-честному... Полагаю, встреча со стороны подростков и старушек, пользующих сие непотребное приспособление, будет весьма радушной. Искренне желаю вернуться в том же составе взад и поделиться впечатлениями, как оно на линии Маннергейма бывает.
 
Останнє редагування:

skiff

Мисливець
Я виклав власну думку про сам підхід до полювання.як щось спортивне,культурне, а не сам факт стрільби по "м"ясі".Бо і звір заслуговує на повагу......і чесний поєдинок......А з глушаком це вже буде зовсім інша історія.....
яка історія?? чогось коли шротом по звіру стріляєте вас повага мало цікавить... стріляйте тільки кулями або попав або ні. або краще палицею... догнав або ні. повністю підтримую KFOR в його пості "Коли ми вже говоримо про таких персонажів, то від заборони полювати з саундмодератором постраждають тільки мисливці які б хотіли полювати з ним, бо браконьєрам заборона до одного місця. Тепловізори вже заборонені, так що браконьєри з ними не браконьєрать?"
 

Аким

Мисливець
Тогда Вам сотоварищи, например, в Финляндию. Кстати, безвиз реально работает - все по-честному... Полагаю, встреча со стороны подростков и старушек, пользующих сие непотребное приспособление, будет весьма радушной. Искренне желаю вернуться в том же составе взад и поделиться впечатлениями, как оно на линии Маннергейма бывает.
... сыновей и внучек Симо Хэйхяе и С.Колка имеете ввиду.
внятное резюме.
 

Dmitrriy

Мисливець
Ну раз традиции...то берите рогатину с ножом и в пешем строю от самого дома... Всё равно, как обычно, каждый под себя перекрутит...прекрываясь высокими фразами
 

kef

Зброяр
яка історія?? чогось коли шротом по звіру стріляєте вас повага мало цікавить... стріляйте тільки кулями або попав або ні. або краще палицею... догнав або ні. повністю підтримую KFOR в його пості "Коли ми вже говоримо про таких персонажів, то від заборони полювати з саундмодератором постраждають тільки мисливці які б хотіли полювати з ним, бо браконьєрам заборона до одного місця. Тепловізори вже заборонені, так що браконьєри з ними не браконьєрать?"
Ну раз традиции...то берите рогатину с ножом и в пешем строю от самого дома... Всё равно, как обычно, каждый под себя перекрутит...прекрываясь высокими фразами
Ну так поділіться своїми власними досягненнями у полювання з глушаками і без, традицій,поваги і.т.д.,всерівно все буде перекручено-прикриваючись високими фразами.Мені по полюванні скривати немає що.,тому і пишу про це........
 

skiff

Мисливець
Ну так поділіться своїми власними досягненнями у полювання з глушаками і без, традицій,поваги і.т.д.,всерівно все буде перекручено-прикриваючись високими фразами.Мені по полюванні скривати немає що.,тому і пишу про це........
А що приховувати, маю глушник використовую на полюванні, на загонному чи індивідуальному з підходу на самця косулі. З вишок не полюю, взагалі полювання звишки не вважаю за полювання, як таке. Калібр 30-06, з глушником звук пострілу, як у 223 чи навіть 243. При використанні також зменшується віддача
 

andryx1

Снайпер
Кромі того,що приховати звук,глушак ще потрібен щоб загасити спалах з ствола.Якщо цього не зробити,то можна "засвітити" нічник.Полюбому браконьєрка.
 

skiff

Мисливець
Кромі того,що приховати звук,глушак ще потрібен щоб загасити спалах з ствола.Якщо цього не зробити,то можна "засвітити" нічник.Полюбому браконьєрка. Опять 25!!!,
Кромі того,що приховати звук,глушак ще потрібен щоб загасити спалах з ствола.Якщо цього не зробити,то можна "засвітити" нічник.Полюбому браконьєрка.
опять 25. Причому тут браконьерка!!!!!!!!, питання про полювання , саме законне полювання!!!. Давайте забороним полювання шротом, собак на полюванні, більше одного пострілу, переміщення на автомобілі чи лодці... і тд. НЕ ТРЕБА ВСЕ ДОВОДИТИ ДО МАРАЗМУ!!!!!!!, НУ ЗАБОРОНЯТЬ ПОЛЮВАТИ З ГЛУШАКОМ І ЩО??? що різко бракоши перестануть їх використовувати.???? Нічники і тепляки заборонені і що????? все у вільному продажі бери не хочу.
 

skiff

Мисливець
Кромі того,що приховати звук,глушак ще потрібен щоб загасити спалах з ствола.Якщо цього не зробити,то можна "засвітити" нічник.Полюбому браконьєрка.
опять 25. Причому тут браконьерка!!!!!!!!, питання про полювання , саме законне полювання!!!. Давайте забороним полювання шротом, собак на полюванні, більше одного пострілу, переміщення на автомобілі чи лодці... і тд. НЕ ТРЕБА ВСЕ ДОВОДИТИ ДО МАРАЗМУ!!!!!!!, НУ ЗАБОРОНЯТЬ ПОЛЮВАТИ З ГЛУШАКОМ І ЩО??? що різко бракоши перестануть їх використовувати.???? Нічники і тепляки заборонені і що????? все у вільному продажі бери не хочу.
 

andryx1

Снайпер
Зараз в вільному продажі багато різних глушаків,а раніше,коли їх не було,я їх виготовив не мало.І я знаю хто їх брав і для чого(не кіллери).І єгеря також замовляли.Напевно щоб зберегти свої вуха.Звичайно і я також маю глушак(на всякий випадок).
 

Dmitrriy

Мисливець
Я на охоту хожу со всеми документами. По птице которую не опознал не стреляю, выше нормы не брал ни разу, прятаться в ночное время с тепловизором желания нет. Хотя есть возможность забить на всё и всех и "охотиться" и без документов и во многих местах.
Во всех цивилизованных странах глушитель даже поощряется. А бракошам пофигу на ваши традиции и егерей. бОльшая часть в курсе...в доле...сами... Поэтому продолжайте подбадривать друг друга совдеповскими лозунгами и дальше. Только для меня, как для охотника глушитель это плюс.
 
Зверху