Вибір карабіна в калібрі 223

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
Всім доброго дня! Шановні форумчани допоможіть порадою стосовно вибору карабіна кал 223 . Бажано мисливський варіант, в дереві, напівавтомат, з відкритим прицілом та з можливістю встановлення оптики. Мета полювань - суто на козулю. Цінова межа - до 1300 дол.
 

babur

Слідопит
Если полуавтомат то в этот бюджет войдет только российский Вепрь-Пионер,но он тяжелый.А зачем на косулю полуавтомат,лучше болтовик например ЧЗ 527,леккий и проверенный временем хороший карабин.
 

Hovarf

Слідопит
Если полуавтомат то в этот бюджет войдет только российский Вепрь-Пионер,но он тяжелый.А зачем на косулю полуавтомат,лучше болтовик например ЧЗ 527,леккий и проверенный временем хороший карабин.
З нарізної зброї мені більше подобаються півавтомати - можливість зробити кілька пострілів, не відриваючись від мушки (і цілі) та не відриваючи приклада від плеча.Стосовно майбутньої покупки вже майже визначився - Ruger м - 14. В 223 кал.- це напевне єдина річ, що підпадає під вказані вище вимоги. Правда ціна трохи зашкалює і на жаль дуже мало інформації про нього, особливо від власників.
 

Hovarf

Слідопит
Правда ціна трохи зашкалює і на жаль дуже мало інформації про нього, особливо від власників.
Та якщо точніше - інформація взагалі відсутня. Вдалося знайти єдиний відеоролик від магазину "Ствол". Мабуть з покупкою трохи почекаю, не хочеться купляти кота в мішку.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
З нарізної зброї мені більше подобаються півавтомати - можливість зробити кілька пострілів, не відриваючись від мушки (і цілі) та не відриваючи приклада від плеча.Стосовно майбутньої покупки вже майже визначився - Ruger м - 14. В 223 кал.- це напевне єдина річ, що підпадає під вказані вище вимоги. Правда ціна трохи зашкалює і на жаль дуже мало інформації про нього, особливо від власників.
Я розумію, що більшість присутніх зневажає закони своєї держави, але все одно скажу: так у Ruger м - 14 магазин на п'ять набоїв, що суперечить чинному мисливському законодавству як Європи, так і України. Навіщо брати заборонену для полювання зброю щоб бути порушником?
Щодо "можливості зробити кілька пострілів не відриваючись від мушки-цілі та не відриваючи прикладу від плеча" з неавтоматичною (ненапівавтоматичною) рушницею, то для цього необхідне лише певне тренування та досвід.
 

Hovarf

Слідопит
Я розумію, що більшість присутніх зневажає закони своєї держави, але все одно скажу: так у Ruger м - 14 магазин на п'ять набоїв, що суперечить чинному мисливському законодавству як Європи, так і України. Навіщо брати заборонену для полювання зброю щоб бути порушником?
Щодо "можливості зробити кілька пострілів не відриваючись від мушки-цілі та не відриваючи прикладу від плеча" з неавтоматичною (ненапівавтоматичною) рушницею, то для цього необхідне лише певне тренування та досвід.
Шановний Яковлев, а чого це Ви зразу бачите в мені порушника законів України і з чого така впевненість, що я зневажаю закони своєї держави? Так я знаю ст. Закону про магазин на два патрона. Знаю, що на ринок України Ругер м-14 йде в комплекті з магазином на 5 патронів. Проте знаю також, що в магазин майже любої папівавтоматичної зброї з від'ємним магазином елементарно встановлюється обмежувач на 2 патрона (в зброярській майстерні звичайно). А про тренування та досвід, то вони потрібні для користування любою зброєю, не тільки ненапівавтоматичною.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановний Ховарфе!
1. Чому Ви відразу вирішили, що я Вас звинувачую у порушенні Законів Неньки?!. Я лише їх нагадав, тим більше, що, як з'ясувалося на форумі, їх, на жаль, не всі знають чи, навіть, читали взагалі...
2. Залишаюся при думці (яку вже висказував), що краще добувати тварину (а тим більше таку велику, як козуля) із першого пострілу, а не сподіватися на "можливість зробити кілька пострілів".
3. Що до останніх Ваших вимовлянь, то радує, що Ви придбаєте законослухняний магазин та розумієте потрібність тренуваннгя та досвіду.
4. Дивлячися на вашу аватарку, сподіваєшся почути більш розважливу та дорослу людину, без зайвих емоцій!
5. Блин, усі такі знервовані!..
Дякую за думку!
 
Останнє редагування:

Hovarf

Слідопит
Естественно.
почему понадобились пояснения?
Шановний Аким, я планую придбати напівавтоматичний карабін в кал 223 рем. в МИСЛИВСЬКОМУ варіанті. Я вказав це в своєму найпершому пості. Під словом "мисливський" я вважаю такий , з яким можна полювати не порушуючи діючих законів. Закон України дозволяє полювати з напіватоматом і магазином на 2 патрона (третій може бути в патроннику). Калібр 223 рем. для полювання на козулю в нас також не заборонений. Я не хочу Вас образити, але по моєму тут Ваш жарт про кулемет системи Дегтярева - трошки не в тему. З повагою.
 

kozak_1975

Слідопит
Доводилось полювати з карабіном Вепрь в223,Ви знаєте мені сподобався,трофей був взятий(косуля ) ,патрони були не найкращі (Барнаул ) ,за три роки користування власник зброї нічого поганого не розповів,все в нормі...Подумайте.
 

Аким

Мисливець
Шановний Аким, я планую придбати напівавтоматичний карабін в кал 223 рем. в МИСЛИВСЬКОМУ варіанті. Я вказав це в своєму найпершому пості. Під словом "мисливський" я вважаю такий , з яким можна полювати не порушуючи діючих законів. Закон України дозволяє полювати з напіватоматом і магазином на 2 патрона (третій може бути в патроннику). Калібр 223 рем. для полювання на козулю в нас також не заборонений. Я не хочу Вас образити, але по моєму тут Ваш жарт про кулемет системи Дегтярева - трошки не в тему. З повагою.
поверьте, мне глубоко параллельно, приобретение вами как полуавтомата, так и пулемета. Даже МГ42. Развлекайтесь. Перед Законом все равны. Так говорят на Диком Западе.
Шутить позволено везде, даже на эшафоте, если будет желание...
Понимаю, что моя шутка призвала господина Яковлева прочесть вам натацию т.е. спровоцировала ее, однако, нужно иметь в себе мужество держать нервы в ручках.
 

kozak_1975

Слідопит
поверьте, мне глубоко параллельно, приобретение вами как полуавтомата, так и пулемета. Даже МГ42. Развлекайтесь. Перед Законом все равны. Так говорят на Диком Западе.
Шутить позволено везде, даже на эшафоте, если будет желание...
Понимаю, что моя шутка призвала господина Яковлева прочесть вам натацию т.е. спровоцировала ее, однако, нужно иметь в себе мужество держать нервы в ручках.
Ну да,ну да,все болезни от нервов.........
 

Мартыныч

Мисливець
поверьте, мне глубоко параллельно, приобретение вами как полуавтомата, так и пулемета. Даже МГ42. Развлекайтесь. Перед Законом все равны. Так говорят на Диком Западе.
Шутить позволено везде, даже на эшафоте, если будет желание...
Понимаю, что моя шутка призвала господина Яковлева прочесть вам натацию т.е. спровоцировала ее, однако, нужно иметь в себе мужество держать нервы в ручках.
гОсподин яковлев -ржач!!! Вы (надеюсь Украинец) вообще себя не Уважаете! Господи!
 
Статус
Закрита.
Зверху