Латунные гильзы под еврокапсуль

romeo1807

Слідопит
Подарили латунные гильзы рассверлиные под еврокапсуль кто пробовал ? Как они работают?
 

fenixx

Мисливець
Нічого хорошого з цього не вийде. Прорив газів гарантований але не відразу. Після розточки залишається мало товщини гільзи в місті прилягання капсюля до к-ного гнізда. Я своі розточені вже викинув.
P.S. Відстріл покаже.
 

Leodr

Снайпер
В разделе патроны гильзы и пули, есть тема Латунные гильзы, автор Пью. Там найдете все по своему вопросу!
 

MAPODEP

Мисливець
Нічого хорошого з цього не вийде. Прорив газів гарантований але не відразу. Після розточки залишається мало товщини гільзи в місті прилягання капсюля до к-ного гнізда. Я своі розточені вже викинув.
P.S. Відстріл покаже.
Та нормально все, тільки я ще запресовував з пластикової гільзи піддон, вже разів 30 стріляв, поки нарікань не має. Капсюль при заміні входе туго
 

aleks_321

Новачок
а з підоном від пластикової гільзи ще щось робили ци запресовували так як є? і як запресовували сама технологія?
 

OSIPOV81

Слідопит
Добрый Вам вечер!
"Та нормально все, тільки я ще запресовував з пластикової гільзи піддон, вже разів 30 стріляв, поки нарікань не має. Капсюль при заміні входе туго"
Если не затруднит, фотоотчёт пожалуйста.
 

MAPODEP

Мисливець
а з підоном від пластикової гільзи ще щось робили ци запресовували так як є? і як запресовували сама технологія?
та яка там технологія?:D Виковиряв з пластикової гільзи піддон і забив його в латунну гільзу, :D:D:D правда не пам'ятаю чи клей намазував, чи ні
 
Зверху