може я щось не зрозумів?

veriovo4ka89@

Мисливець
Дзвонить до мене сьогодні людина з Карпат і говорить: якщо я вам зкину по вайберу зеленку ви зможете перереєструвати ваш тоз на мене і відіслати поштою, а коли отримаю посилку тоді оплачу всю суму!
Я після розмови мав таке враження що я чогось не знаю або мене намагалися розвести?
Може хтось роз'яснити!
 

Leodr

Снайпер
Точно какой-то развод, либо человек далек от охоты и законодательства.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Якщо моя думка зходиться з дкмками інших людей то я думав про цього покупця правильно!
 

стрелок60

Слідопит
Во техника идет вперед -зеленка по вайберу-улыбнуло.Хорошо хоть не клистир по телефону.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Якщо моя думка зходиться з дкмками інших людей то я думав про цього покупця правильно!
Я Вам ще багато прикладів можу привести. тільки не на мисливську тематику. Зараз в країні дуже багато таких людей які хочуль легких грошей. Пишуть СМС, на Вайбер, електронку. Це або кидало, або людина не знає законодавства при реєстрації або перереєстрації зброї.
 

TRUST ME

Мисливець
:D людина трошки не розуміє що пропонує..
Точно какой-то развод, либо человек далек от охоты и законодательства.
человек далек от охоты и законодательства
Согласен, иначе не звонил бы и не говорил чуш!
Людина, на тій стороні, все чітко розуміє і намагається заволодіти зброєю будь-яким чином.
Зверніться в місцеве СБУ і може їх це зацікавить, а потім "пограєте" разом в цю гру.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Людина, на тій стороні, все чітко розуміє і намагається заволодіти зброєю будь-яким чином.
Зверніться в місцеве СБУ і може їх це зацікавить, а потім "пограєте" разом в цю гру.
Пропозиція цікава але я не маю часу і бажання!
 

Аким

Мисливець
Людина, на тій стороні, все чітко розуміє і намагається заволодіти зброєю будь-яким чином.
Зверніться в місцеве СБУ і може їх це зацікавить, а потім "пограєте" разом в цю гру.
Однако, с таким предложением пощекотать нервы, у вас веселое имя, уважаемый TRUST ME.
 

Miryk

Новачок
Нет, с такими надо поступать соответственно. Ну, просит человек выслать ружье, так вышлите, предоплатой, вот это https://rozetka.com.ua/simba_toys_4006592886189/p14504726/ . Пусть человек порадуется! А, главное, в случае чего, отстреливаться у Вас будет чем! :)
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Ні ну я розумію що дорога далека але всі ми люди і якби він хотів придбати то ми знайшли б вихід але так нагло нама гатися розвести це тупо. Як колись казав мій знайомий : Не знаєш то краще запитай ніж болісно навчатися!
 

сєрьога

ветеран форуму
надійна команда
Розкажу історію як я колись купив ружбайку, років 7-8 тому, так для прикладу...Знаю що це все не правильно, але... і попрошу шапками не кидати:)
Їхати за нею немав ні часу ні можливості та дуже хотів, тому після телефонних переговорів з продавцем ризикнув і відправив йому дозвіл і всю сумму зразу, продавець виявився порядною людиною(дякую йому ще раз), зняв її з обліку, гарно спакував і передав рушничку мені поїздом( провідник знав що передає запчастини до "запорожця"), я отримав, поставив на облік і був довольний як слон після бані;)
Вот така історія...
В Вашому випадку його пропозиція звичайно бредова...
 
Зверху