(законна) Стрільба по мішенях

Hunter_ukr

Новачок
Добрий день.
В зв'язку з посиленням відповідальності за полювання без доків - прошу поради - як стріляти по мішенях без проблем (с законом).
Стрільбищ у оболасті нема.

Є документи: посвідчення мисливця, картка обліку дичини, дозвіл на зброю, вступив до УТМР (хитрожопі люди у нас в області), сезонна картка на пернатих....

Цього достатньо, щоб стріляти шрітом?

окреме питання де можно стріляти? в картці написано не географічний район, а Обход № ХХ (в УТМР до обхода належать 4 села)
 

Hunter_ukr

Новачок
Дякую. Щодо запису я і не подумав. Кількість записів не регламентується ж?
Це буде "індивідуальне полювання"?

Питання по "де моно стріляти".
в УТМР мені дали (насправді показали і не дозволили сфотографувати!) тільки перелік обходів з переліком населених пунктів до кожного обходу.
Я так розумію, що я могу стріляти (типа полювати) на відстані не ближе 200м до дорог і населених пунктів - де завгодно?
чи треба знати конкретну карту угідь? В УТМР сказали "карт нема"......
 

Hunter_ukr

Новачок
Дякую величезне.

Залишилось мені проявити один "пробєл" в моїх знаннях - що таке "угіддя".
УТРМ повинен мати карту угідь? чи угіддями рахуються ВСІ землі населенного пункту (окрім прямо заборонених місць)
 

Producer

Мисливець
Я
При наличии вышеперечисленных документов, в любой охотничий день сделайте запись в "матроске" и в своих охотничьих угодьях стреляйте по мишеням, хоть до покраснения стволов (с соблюдением правил ТБ).
А что в матроске надо за запись сделать??? Может я чего то не знаю. Но матроска это карточка добытой дичи, а если человек по бумажкам стреляет. Что писать то???
 

Hunter_ukr

Новачок
там записуються полювання. і я повинен зробити перед стрільбою відмітку о полюванні (а потім,якщо добуду пернатого, і його вписати)

(але графу 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - її не заповнюють? це якщо перевірка???)
 

Pavel1988

Снайпер
Я

А что в матроске надо за запись сделать??? Может я чего то не знаю. Но матроска это карточка добытой дичи, а если человек по бумажкам стреляет. Что писать то???
Дата та місце де полюєш і звісно кількість дичини яку добув та номер ліцензії чи відстрілки
 

Hunter_ukr

Новачок
По матросці: графа 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - якщо в мене сезонна відстрільна картка і індивідуальне полювання- її не заповняють?
 

Pavel1988

Снайпер
Дякую величезне.

Залишилось мені проявити один "пробєл" в моїх знаннях - що таке "угіддя".
УТРМ повинен мати карту угідь? чи угіддями рахуються ВСІ землі населенного пункту (окрім прямо заборонених місць)
Угіддя це територія на якій здійснює свою діяльність УТМР і яка передана УТМР в користування. До угідь відносяться обходи в яких дозволяється полювання та і ті де розташована відтворююча ділянка чи ділянки на яких полювання тимчасово заборонене. В УТМР карта має бути якщо не в електронному варіанті так на стіні розпечатана чи намальована. Так і кордони угідь вашого УТМР ви повинні знати щоб не попасти в неприємну ситуацію.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А что в матроске надо за запись сделать??? Может я чего то не знаю. Но матроска это карточка добытой дичи, а если человек по бумажкам стреляет. Что писать то???
Коллеги имели ввиду, что можно пристрелять ружье в суе, находясь на законной охоте в охотничьих угодьях, имея все документы на право охоты.
Но при этом, чтобы не стать нарушителем, еще надо внести соответствующую запись в контрольную карточку-"матроску" - вроде бы, как ты на охоте, а не просто пристреливаешь ружье (что, в принципе, в неустановленном месте запрещено!).
Правда, в таком случае, если дичь не добыл, записывать в "матроску" добытую дичь не придется.
 

Producer

Мисливець
Коллеги имели ввиду, что можно пристрелять ружье в суе, находясь на законной охоте в охотничьих угодьях, имея все документы на право охоты.
Но при этом, чтобы не стать нарушителем, еще надо внести соответствующую запись в контрольную карточку-"матроску" - вроде бы, как ты на охоте, а не просто пристреливаешь ружье (что, в принципе, в неустановленном месте запрещено!).
Правда, в таком случае, если дичь не добыл, записывать в "матроску" добытую дичь не придется.
А подскажите каким нормативным актом или законом говориться что я должен записывать в "контрольную карточку добытой дичи", каждый свой выход на охоту? Если трофея нет.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А подскажите каким нормативным актом или законом говориться что я должен записывать в "контрольную карточку добытой дичи", каждый свой выход на охоту? Если трофея нет.
Видно, что у Вас "не три высших образования"!.. ;) Хотя, возможно, я и не прав.
Уже говорил, что порядок пользования (заполнения) "матросок" очень плохо выписан в нормативно-правовых актах.
Однако, прочитайте, хотя бы, ЭТО: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11
(например, часть вторую п. 1.6 Положения).
И обязательно необходимо читать приказы об открытии охоты пользователей охотугодий, куда собираетесь выехать на охоту! Там могут быть требования, кому, что и как заполнять в ихних охотугодьях!!!
 
Останнє редагування:

Hunter_ukr

Новачок
Мені все зрозуміло, але проясніть ще, будь ласка, по "матросці": що повинно бути в графі 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - якщо в мене сезонна відстрільна картка і індивідуальне полювання- її не заповняють?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мені все зрозуміло, але проясніть ще, будь ласка, по "матросці": що повинно бути в графі 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - якщо в мене сезонна відстрільна картка і індивідуальне полювання- її не заповняють?
Знову нагадаю: "Треба мати три вищих освіти!..".
По-перше, у Положенні: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11
дещо прописано. Якщо, наприклад, Ви полювали на ліцензійному полюванні, то розпорядник полювання повинен зробити відповідну відмітку у "матросці". Тому є графа! По-друге, дещо прописують у наказах користувачі мисливських угідь.
 
Останнє редагування:

Hunter_ukr

Новачок
В мене питання по індивідуальному полюванні на пернатих по сезонній картці. А ви мене відіслали на адмін кодекс. Є сумнів, що там є відповідь на мое питання
 

Producer

Мисливець
Видно, что у Вас "не три высших образования"!.. ;) Хотя, возможно, я и не прав.
Уже говорил, что порядок пользования (заполнения) "матросок" очень плохо выписан в нормативно-правовых актах.
Однако, прочитайте, хотя бы, ЭТО: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/80732-10/page6?text=%EF%EE%EB%B3%F6%B3
(например, часть вторую п. 1.6 Положения).
И обязательно необходимо читать приказы об открытии охоты пользователей охотугодий, куда собираетесь выехать на охоту! Там могут быть требования, кому, что и как заполнять в ихних охотугодьях!!!
Да, спасибо. Действительно тут без "трех высших" не разберешься.)))
 

Hunter_ukr

Новачок
Мені все зрозуміло, але проясніть ще, будь ласка, по "матросці": що повинно бути в графі 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - якщо в мене сезонна відстрільна картка і індивідуальне полювання- її не заповняють?
я думав, що моє питання - тривіальне і, навіть, смішне для бувалих знавців правил )
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Добрий день.
В зв'язку з посиленням відповідальності за полювання без доків - прошу поради - як стріляти по мішенях без проблем (с законом).
Стрільбищ у області нема.
Є документи: посвідчення мисливця, картка обліку дичини, дозвіл на зброю, вступив до УТМР (хитрожопі люди у нас в області), сезонна картка на пернатих....
Цього достатньо, щоб стріляти шротом?
Відповім, трошки перефразуючи запитання: цього достатньо, щоб полювати на пернатих ув мисливських угіддях, в які придбано сезонну відстрільну картку. А враховуючи, що законодавство не забороняє полювати на пернату дичину з набоями, спорядженими шротом, то відповідь на Ваше конкретне запитання: "Так!".
Таким чином, перебувати (полювати) у відповідних мисливських угіддях із шротовими набоями Ви маєте право. У тому числі - й стріляти ними. Якщо Ви не будете облаштовувати (будувати стрільбище (стенд), на що необхідне мати відповідні дозволи, а просто оберете місце, у якому зможете безпечно постріляти Вашими набоями із дотриманням вимог техніки безпеки, то залишається якось безпечно встановити мішень (краще мати із собою якусь спеціальну підставку для мішені, я не стріляти по живих та навіть сухих деревах, так як ці дерева можуть бути використані у подальшому для розробки (переробки) деревообробною технікою), та зробити декілька пострілів (нагадую ще раз про техніку безпеки!!!) по заздалегідь заготовлених мішенях. Ну, при цьому не вести стрільбу довго та безперервно, бо це заважає і людям, і тваринам. А також не стріляти по скляних пляшках чи банках: по-перше, це не феншуйно, небезпечно для інших людей і тварин, по-друге, не показово - хрен його зрозумієш, чи "правильні" набої, чи ні?.. Тільки по паперових мішенях!!!
На рахунок "итрож.пих", то не зовсім зрозім? Якщо Ви взяли відстрільну до мисливських угідь цих "х.ж", то для Вас тоді - знижка, якщо Ви людина стороння - на повну котушку!
Обирати ж Вам!

окреме питання де можна стріляти? в картці написано не географічний район, а Обход № ХХ (в УТМР до обхода належать 4 села)
Це загально прийнята практика: якщо "географічний район" великий, то його, зазвичай, поділяють на обходи та реалізують відстрільні до них. Це застосовують з метою, щоб мисливці не скупчувалися у одному місці, заважаючи собі, тваринам та порушуючи правила ТБ.
Так як у населених пунктах полювати заборонено, то, сподіваюся, до обходу входять не "4 села", а мисливські угіддя поблизу них?..

Така відповідь Вам більш зрозуміла?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В мене питання по індивідуальному полюванні на пернатих по сезонній картці. А ви мене відіслали на адмін кодекс. Є сумнів, що там є відповідь на мое питання
От, біс забирай!
Вибачаюся, було відкрито декілька вікон, випадково на роботі відкрив не те вікно й надав не те посилання:(
Трошки поспішав...
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11
Дивись п. 1.6
 
Зверху