питання по покупці комісійної зброї

mulyavchik

Снайпер
Добрий вечір шан.форймчани.У мене до Вас є одне питання.Підкажіть хто компетентний у даному питанні.Знайшов у мене товариш в комісійному магазині рушницю яка запала йому в око.І стан вроді б то нічого і ціна більш менш прийнятна. Так от лихо.На прохання до продавця роздивитись та більш детально перевірити всі бойові якості данного товару продавець категорично включае задню і йде у відказ.Що робити щоб некупити кота в мішку.Ато гроші віддав зеленку записали а якщо воно нестріляє або має ще якісь косяки назад вже ш її незаберуть. Всім вдячний хто відгукнеться.
 

tyrist 1945

Тигр
Добрий вечір шан.форймчани.У мене до Вас є одне питання.Підкажіть хто компетентний у даному питанні.Знайшов у мене товариш в комісійному магазині рушницю яка запала йому в око.І стан вроді б то нічого і ціна більш менш прийнятна. Так от лихо.На прохання до продавця роздивитись та більш детально перевірити всі бойові якості данного товару продавець категорично включае задню і йде у відказ.Що робити щоб некупити кота в мішку.Ато гроші віддав зеленку записали а якщо воно нестріляє або має ще якісь косяки назад вже ш її незаберуть. Всім вдячний хто відгукнеться.
Послати продавця до пятої точки і шукати другу рушницю. Людина яка хоче продати Добру річ ніколи не відкаже в демонстрації онної. Якось так..
 

mulyavchik

Снайпер
Так продавець вроді б то як сторона незацікавлена.Шо йому стоїть поїхати з покупцем тай відстріляти хоча б ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На прохання до продавця роздивитись та більш детально перевірити всі бойові якості данного товару продавець категорично включае задню і йде у відказ.
Не зовсім коректне роз'яснення!
Скоріш за все, Ви не надали продавцю дозвіл на придбання, а він без цього документа на руки зброю не надасть! Звичайна практика продавців у зброярських магазинах.
Але якщо дасте продавцю "зеленку" він змушений надати зброю подивитися. А "закривати" "зеленку" чи ні - скажете Ви після огляду товару!
 

mulyavchik

Снайпер
Олексійович, все по феншую. Зеленка є, все добре. Але коли продавця питають а як на рахунок відстрілу він каже що зброя комісійна. І ніякого відстрілу небуде.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Олексійович, все по феншую. Зеленка є, все добре. Але коли продавця питають а як на рахунок відстрілу він каже що зброя комісійна. І ніякого відстрілу не буде.
Ну, думаю, і м'сорубку б не надали у "комку" додому на пробу!.. Треба правила торгівлі комісійної знати...
Щодо "зеленки", то я зрозумів, що вона є, але продавцю показував?
 

mulyavchik

Снайпер
Ха.А як же ш це зробити?Підкажіть будь ласка.Коли місто чуже,і незнаєш нікого.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ха.А як же ш це зробити?Підкажіть будь ласка. Коли місто чуже,і не знаєш нікого.
А що, продавець не надає номера телефону господаря?.. Чи хай Ваш передасть господарю.
До речі, а де випробувати у чужому місті?..
 
Зверху