Як позбутися раків у водоймі?

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ні,то напевно видра і дійсно буде біда для всеї живності,що мешкає на водоймі (пташенята,риба,раки,жаби..)...Поїдає все і водить за собою річний виводок для навчань виживання.....по місцевих і не тільки водоймах......
Але ж знищувати її не можна!..:rolleyes:
 

kef

Зброяр
В тому то і справа,що ні.....Такий собі прісноводний "котик".Але побачити вживу як вона полює,то це щось....:oops::D:eek:
 

WowkA 76

Мисливець
Знищити неможна ранiше була Червонокнижна а от спецiлiстам треба придумити як правильно регулювати кiлькiсть видри.Ранiше для розмноження завозили ондатру вона успiшно прижилась розмножилась тепер видра знищила ii майже зовсiм.А раки в ставу це дуже добре на них говорять зараз непоганий попит i цiна , тай ловити значно легше чим рибу.
 

WowkA 76

Мисливець
Це точно , знайомий родом з Хмельничини говорив що вних видра навiть бобра бере.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На даний час ондатру важче десь побачити а ніж видру.......
У суботу ловив рибу на Троєщині (м. Київ), там усі береги "в людях" (відпочивають, плавають, засмагають, шашлики-машлики тощо!), а ондатра у озері ПЛАВАЄ!..:cool:
Правда, мене вона, чомусь, злякалася...:eek:
 

kef

Зброяр
У суботу ловив рибу на Троєщині (м. Київ), там усі береги "в людях" (відпочивають, плавають, засмагають, шашлики-машлики тощо!), а ондатра у озері ПЛАВАЄ!..:cool:
Правда, мене вона, чомусь, злякалася...:eek:
Не того їй треба боятися.....І вона там є лише тому,що туди ще видра недобралась....А ондатра знищена нею на 99 відсотків.Бобер з нею живе мирно (ондатрою)....
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не того їй треба боятися.....І вона там є лише тому,що туди ще видра недобралась....А ондатра знищена нею на 99 відсотків.Бобер з нею живе мирно (ондатрою)....
А американську норку ще забув!..
 

WowkA 76

Мисливець
Напевне видрi дуже легко ловити ондатру , знайшла нору сiла на виходi тай смакуе мясцем тай рака легше видерти з нори нiж ганятись за прудкою рибою.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Напевне видрi дуже легко ловити ондатру , знайшла нору сiла на виходi тай смакуе мясцем тай рака легше видерти з нори нiж ганятись за прудкою рибою.
Видра - тварина дуже швидка та проворна!
 

kef

Зброяр
Шкода,що у мене немає такого проблемного водяного плеса з раками....:oops::rolleyes::D.-Зробив би невеличку зачистку....
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шкода,що у мене немає такого проблемного водяного плеса з раками....:oops::rolleyes::D.-Зробив би невеличку зачистку....
Так проїдь до колеги! У чому справа: Візмеш "кошти на відрядження" натур-раками!:D
 

ramin

Мисливець

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
100м на 50м, глибина 2 м. В нашому районі ніхто й думки не має, що то є за підводне полювання. Думаю, що це з-за відсутності належної кількості ставків в районі.
Яка площа водойми та середня глибина?
 
Статус
Закрита.
Зверху