Яку рушницю купити

Delfi-2008

Новачок
Ребята! Уткой семью не накормишь! Толи дело пуля в лоб!
И без разницы левый или правый ствол - ствол один!!!
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вот и ответ на вопрос-- ЯКУ РУШНИЦЮ КУПИТИ-- ИЖ 54!:):):)
Из всех советских ружей, которые я знал (кроме спортивных моделей) Иж-54 - самый лучший по всем показателям. В том числе и по осыпи, и по дальности (в пределах разумного, конечно). Народ за ними гонялся сильно в свое время! У меня было три, но все продал, так как стрелять из горизонталки не любил...
 

ATIS

Снайпер
Из всех советских ружей, которые я знал (кроме спортивных моделей) Иж-54 - самый лучший по всем показателям. В том числе и по осыпи, и по дальности (в пределах разумного, конечно). Народ за ними гонялся сильно в свое время! У меня было три, но все продал, так как стрелять из горизонталки не любил...
А я з вами не погоджусь. Мав ІЖи -54, нічого поганого сказати не скажу, но і суперового тоже не побачив. Прикладистість так собі, баланс поганенький, бій не чим не краще за Іж 26 чи 58, як на мене то ТОЗ 34 має набагато кращий бій. А найкращою із рядових радянських рушниць рахую ІЖ -12, що в 12 що 16 калібрі. ІМХО.
 

valeragonitel

Мисливець
Просто в цього парня немає грошей, ні ну може в нього є гривень 200-300 .і все він задвинув тему а сам дома лежить на дивані і прикалуєтся , а ви йому про бенеллі.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Просто в цього парня немає грошей, ні ну може в нього є гривень 200-300 .і все він задвинув тему а сам дома лежить на дивані і прикалуєтся , а ви йому про бенеллі.
Считать чужие деньги, занятие неблагодарное. Другие тоже тему смотрят и себе выбирают.
 

valeragonitel

Мисливець
Його гроші ніхто не считає, просто для начала нужно пойти в магазин где торгуют оружием , и посмотреть.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А я з вами не погоджусь. Мав ІЖи -54, нічого поганого сказати не скажу, но і суперового тоже не побачив. Прикладистість так собі, баланс поганенький, бій не чим не краще за Іж 26 чи 58, як на мене то ТОЗ 34 має набагато кращий бій. А найкращою із рядових радянських рушниць рахую ІЖ -12, що в 12 що 16 калібрі. ІМХО.
Шановний, по-перше, я коли вже майже 15 років полював, коли Ви почали освоювати Всесвіт! Але справа не у цьому, а у тому, що у мій час особисто мені сподобався Іж-54 за те, що я бачив на полюванні. А Іж-12... Мені не сподобався (ІМХО). І, до речі, всі Іж-12, які я бачив, мали пошкодження шийки ложі. Щось там явно конструктивно не доопрацювали... Одна заслуга, що це, мабуть, перша рядова рушниця із вертикальними стволами. В СРСР,
 

Mykola STARyy

Снайпер
А Іж-12... Мені не сподобався (ІМХО). І, до речі, всі Іж-12, які я бачив, мали пошкодження шийки ложі. Щось там явно конструктивно не доопрацювали... Одна заслуга, що це, мабуть, перша рядова рушниця із вертикальними стволами. В СРСР,
Спутник першіший;). І в нього доречі та сама біда з шийкою. Мав ИЖ 12 в 12к. 63року. Подарував синові. Різниця між Спутником і 12-м така ж як між ИЖ 54-ми зі стволами 750 і 730. Питання суто релігійне.
 

Rainbow

Мисливець
На мою суб'єктивну думку, для новачка найкращим варіантом буде бокфлінт з двома спусковими гачками та змінними дульними звуженнями. А далі- вже як "карта ляже"...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

север

ветеран форуму
надійна команда
бій не чим не краще за Іж 26 чи 58
Иж-54 с диаметром канала ствола 18,2 мм и длиной стволов 730-х.з., может и так...
750 мм и 18.5 мм, как по мне, сравнивать с вышеуказанными параметрами, по крайней, мере- неэтично. Это совсем разные ружья, с совсем разным боем...
И именно поэтому я ищу себе ИЖ-54 750 и 18,5.
П.С. Нельзя под одну гребенку гребти все ИЖ-54: их было несколько модификаций!!!
П.С.С. А насчет баланса- не смешите: на практике охоты это никак не сказывается. И насчет прикладистости, так ружье прикладистое и с заводской ложей. А оптимальный вариант- заказать ее под себя- и горя не знаешь!:rolleyes:;)
 

Hanter28

Мисливець
Дякую за пораду,треба подумати над цим)
Звичайно, що про "фоторужйо" це був жарт, а яку вибрати рушницю - це питання індивідуальне, основне це самодисципліна, самоповага, повага до природи та до колег по полюванню. Одні полюють 40 років з одностволкою і стільки дичини добули, що іншим і не снилося, інші з пятизарядками і купа промахів, але в даному випадку я не хочу сказати що одностволка це панапея. Як порадив пан Яковлев, беріть просту двостволку, тут і вибір є яким патроном стріляти і самодисципліну вона також виховує.
Зараз трохи відхилюся від теми, думаю, що більш актуальною в наш час буде тема не яку вибрати рушницю, а де взяти дичину в угіддях (я не маю на увазі всі угіддя по Україні, пишу конкретно про ті, де полюю сам) другі вихідні їзджу по угіддях і жодного вистрілу не зробів, качки просто немає.... як не прикро.
 
Зверху