Вінницька Міськ -районна організація УТМР

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Сейчас начнется:
Что типа: "охота з 4 листопада 2017 року по 14 січня 2018 року субота неділя
разом = 22 полювання - сезонна картка 600грн - ділим 600/22 = одне полювання = 27.27 грн.!"
І знову ж не стиковка,вартість одного полювання в грубому 28 грн,а вартість разової відстрілки 100,майже в 4 рази завищено.! Де логіка.?Поясніть шановні високопоставлені УТМРівці.!
 

KFoR

Зброяр
І знову ж не стиковка,вартість одного полювання в грубому 28 грн,а вартість разової відстрілки 100,майже в 4 рази завищено.! Де логіка.?Поясніть шановні високопоставлені УТМРівці.!
А яка мотивація брати сезонку, якщо разова буде коштувати 28грн?
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
А яка мотивація брати сезонку, якщо разова буде коштувати 28грн?
Мотивація в тому,що не у всіх мисливців є можливість ходити на полювання кожні вихідні,а якби вартість разової була не 28,а хай навіть 50 грн,це було б доцільніше і справедливіше,бо 100 грн за один вихід я вважаю дуже багато.
 
Україна - дуже багата країна, де проживають дуже "багаті" люди, що можуть собі дозволити... Мене запрошують "бідні" поляки до себе на полювання на вепра. Ліцензія коштує 200 злотих, що складає приблизно 1500 гривень. І як їм вдається утримувати єгерів, охороняти угіддя і таке інше за такі гроші? Не розумію? Можливо мені хтось знаючий пояснить?
 

typict

Мисливець
за цією інформацією звертайтесь до голів тих районів які вас цікавлять.якщо голови залишать картки в Вінницькій МРО УТМР то проблем видачею карток на інші райони не буде
Всі надії на те, що щось робиться і в УТМР ідуть зміни на краще зникли в один день.
Був сьогодні в Вінницькому УТМР хотів взяти картку разову по перу на інший район. І все так само як і було минулого року і позаминулого. "Всі картки вже здали бо ніхто не бере" Те саме чув і два роки тому. До кінця сезону на качку ще півтора місяці а вони "всі картки вже здали".
Невже ці картки так багато місця у вас там займають, що прямо не можна потерпіти ще півтора місяці і потім аж здавати їх ? Я не розумію в чому проблема, невже УТМР таке багате що вам не потрібні гроші від продажу відстрілок ? Коли нарешті щось буде зроблено для зручності, для мисливців, ви ж саме для них там сидите в себе в кабінетах і отримуєте зарплатню з наших внесків!
От збирався завтра поїхати на полювання, заплатити гроші за відстрілку в УТМР, а тепер поїду в якісь інші угіддя, приватні або іншої організації....
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
За відстрілними картками треба звертатись до користувача мисливських угідь де збераєтесь полювати.в Вінницькій районній організації разові картки є в наявності.
 

typict

Мисливець
За відстрілними картками треба звертатись до користувача мисливських угідь де збераєтесь полювати.в Вінницькій районній організації разові картки є в наявності.
Це ясно, що у них вони є, але говорили про одне а в кінці все вийшло як було раніше
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Вінницька районна організація не може виконувати роботу за всі районні організації області.на початку відкриття сезону полювання з великими потугами ми вирвали якусь кількість відстрільних карток в інших районах області щоб забезпечити мисливців що стоять у нас на обліку.а вийшло що в нас їх отримували мисливці всієї області.....тому як більша частина мисливців працює або проживає в обласному центрі,а стоять на обліку по районах.голови практично половини районів порушуючи статут відмовляють у надані карток .(типа-в мене своїх хватае,їм нема на що полювати),а не зберають навіть собі на зарплату-з казни всеодно дадуть,не мають права не дати.

на сьогоднішній день йде боротьба за картки на хутрового.
Так що робимо все що можемо.не все так просто як здається у цьому житті!
 
Останнє редагування:

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
в наявності картки-
Бар
Бершадь
Гайсин
Жмеринка
Козятин
Літин
Немирів
Теплик
Томашпіль
Тростянець
Хмільник
Чернівці
Шаргород
Ямпіль
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
в наявності відстрільні картки на всі райони крім-Погребищанського,Липовецького і Піщанки
графік роботи Вінницької Міськ-районної Організації УТМР до 3.11.2017 року - понеділок-пятниця з 9.00. до 17.00 години без перерви.
 

mulyavchik

Снайпер
в наявності відстрільні картки на всі райони крім-Погребищанського,Липовецького і Піщанки
графік роботи Вінницької Міськ-районної Організації УТМР до 3.11.2017 року - понеділок-пятниця з 9.00. до 17.00 години без перерви.
А чому немае на цих 3 райони?
 

mulyavchik

Снайпер
Тобто наскільки я зрозумів на кожен район було надруковано певну кількість відстрілок, приблизно на кількість зареєстрованих мисливців.І їх видавали голвам райрад.Голови в свою чергу отримали їх по факту а надлишок який лишився залишили у Вінниці. А на деякі райони було видано чітку кількість на всіх наявних мисливців і тому їх просто нелишилось.Я приблизно правильно Вас зрозумів?
 
Зверху