Рибальство по білетах на ставах УТМР

FISH Limp

Новачок
Підскажіть будь-ласка які нормативно правові акти передбачають обілечування рибалок на ставах УТМР. Єгер підходить і каже рибальство платне 50 гривень і дає бумажку яку можна самому надрукувати, а якщо не бажаєш платити йди з ставка. Це законно? Куди йдуть кошти? Якщо це передбачено законном хотілося б цей закон почитати та зясувати чим керується єгер.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Підскажіть будь-ласка які нормативно правові акти передбачають обілечування рибалок на ставах УТМР. Єгер підходить і каже рибальство платне 50 гривень і дає бумажку яку можна самому надрукувати, а якщо не бажаєш платити йди з ставка. Це законно? Куди йдуть кошти? Якщо це передбачено законном хотілося б цей закон почитати та зясувати чим керується єгер.
Ну, а власне єгеря Ви про таке запитали? Він повинен ознайомити Вас із прейскурантом та правилами користування цим ставком. Там обов'язково повинно бути зазначено, хто, як і на підставі чого користується цим ставком та встановим платне користування та у яку ціну.
А чим завірена та "бумажка"? Печатка якась є і чия?
А потім будемо шукати закони, на підставі яких все там відбувається.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Це законно? Куди йдуть кошти?
якщо ставок перебуває у користуванні УТМР на законних умовах (оренда) то все що знаходиться в ньому є власністю суб"єкта господарювання, а далі все відповідно ст.6 ЗУ "Про аквакультуру"

Стаття 6. Право власності на об’єкти аквакультури

1. Об’єкти аквакультури можуть перебувати в державній, комунальній чи приватній власності.

2. Об’єкти аквакультури, які розведені, утримуються та/або вирощуються підприємствами, установами та організаціями державної або комунальної власності, є об’єктами права державної або комунальної власності.

3. Об’єкти аквакультури, які розведені, утримуються та/або вирощуються суб’єктами аквакультури у межах наданих їм відповідно до закону у приватну власність, в користування рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), рибогосподарських технологічних водойм, акваторій (водного простору) внутрішніх морських вод, територіального моря, виключної (морської) економічної зони України, у межах належних їм технологічних пристроїв і споруд (рибницький басейн, плавучий рибницький садок тощо) або набуті іншим не забороненим законом шляхом, перебувають у їх приватній власності.

4. Не можуть перебувати у приватній власності об’єкти аквакультури, що потрапили в умови природної волі за межі наданих суб’єктам аквакультури в користування рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), рибогосподарських технологічних водойм, акваторій (водного простору) внутрішніх морських вод, територіального моря, виключної (морської) економічної зони України або цілеспрямовано вселені у водні об’єкти (їх частини).
 

cagor

Слідопит
якщо ставок перебуває у користуванні УТМР на законних умовах (оренда) то все що знаходиться в ньому є власністю суб"єкта господарювання, а далі все відповідно ст.6 ЗУ "Про аквакультуру"

Стаття 6. Право власності на об’єкти аквакультури

1. Об’єкти аквакультури можуть перебувати в державній, комунальній чи приватній власності.

2. Об’єкти аквакультури, які розведені, утримуються та/або вирощуються підприємствами, установами та організаціями державної або комунальної власності, є об’єктами права державної або комунальної власності.

3. Об’єкти аквакультури, які розведені, утримуються та/або вирощуються суб’єктами аквакультури у межах наданих їм відповідно до закону у приватну власність, в користування рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), рибогосподарських технологічних водойм, акваторій (водного простору) внутрішніх морських вод, територіального моря, виключної (морської) економічної зони України, у межах належних їм технологічних пристроїв і споруд (рибницький басейн, плавучий рибницький садок тощо) або набуті іншим не забороненим законом шляхом, перебувають у їх приватній власності.

4. Не можуть перебувати у приватній власності об’єкти аквакультури, що потрапили в умови природної волі за межі наданих суб’єктам аквакультури в користування рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), рибогосподарських технологічних водойм, акваторій (водного простору) внутрішніх морських вод, територіального моря, виключної (морської) економічної зони України або цілеспрямовано вселені у водні об’єкти (їх частини).
Но також не потрібно забувати, що не всі біо ресурси які є в водоймі належать орендатору, тільки ті які цей орендар запустив в цей водойом, та має на це відповідні документи. А аборигенні види, які були в водоймі до взяття водойми в оренду належать державі і орендар ніякого права на них не має, тобто тут діють правила спортивного і любительського лову, і за типовим договором орендар повинен виділити спеціальні місця де БЕЗОПЛАТНО кожен бажаючий може ловити аборигенну рибу. А то були вже такі ОРЕНДАРІ, ставок взяли, рік рибу не запускали, потім спустили воду, вибрали всю рибу и передали в суб оренду. Бізнесмені:mad:.
 

FISH Limp

Новачок
Діло у тому, що то не орендний ставок, а дісно ставок районного УТМР. А власне як все відбувалося коротко розповім. Підійшов єгерь і каже :
-Хлопці купляємо білети 50 гривень тут платно тільки можна ловити рибу;
-Мій товариш запитав: а де табличка повідомлення що тут платно тільки ловити і хто Ви представтесь будь-ласка та покажіть якийсь документ;
Він : який тобі документ я єегер на цьому ставку, гроші даєте? не тоді забирайтеся.
Мій товариш : звідки я можу знати кому я даю гроші? і за що? Я нічого не порушую, а якщо вважаєте що порушую викличіть поліцію будемо розбиратися.
Він : Пішов ти на х....й, Я зараз як визву ребят то тоді розберемся.
Оце така власне і була дискусія
 

cagor

Слідопит
Діло у тому, що то не орендний ставок, а дісно ставок районного УТМР.
Вони його самі викопали? Все одно документи повинні бути.
Він : Пішов ти на х....й, Я зараз як визву ребят то тоді розберемся.
Вам потрібно було визивати поліцію, і розбиратись. Це схоже більше на ГОП СТОП.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Діло у тому, що то не орендний ставок, а дісно ставок районного УТМР. А власне як все відбувалося коротко розповім. Підійшов єгерь і каже :
-Хлопці купляємо білети 50 гривень тут платно тільки можна ловити рибу;
-Мій товариш запитав: а де табличка повідомлення що тут платно тільки ловити і хто Ви представтесь будь-ласка та покажіть якийсь документ;
Він : який тобі документ я єегер на цьому ставку, гроші даєте? не тоді забирайтеся.
Мій товариш : звідки я можу знати кому я даю гроші? і за що? Я нічого не порушую, а якщо вважаєте що порушую викличіть поліцію будемо розбиратися.
Він : Пішов ти на х....й, Я зараз як визву ребят то тоді розберемся.
Оце така власне і була дискусія
Щось, якось, ситуація виглядає незакінчено... То ви пішли, чи він визвав хлопців?
 

cagor

Слідопит
Діло у тому, що то не орендний ставок, а дісно ставок районного УТМР. А власне як все відбувалося коротко розповім. Підійшов єгерь і каже :
-Хлопці купляємо білети 50 гривень тут платно тільки можна ловити рибу;
-Мій товариш запитав: а де табличка повідомлення що тут платно тільки ловити і хто Ви представтесь будь-ласка та покажіть якийсь документ;
Він : який тобі документ я єегер на цьому ставку, гроші даєте? не тоді забирайтеся.
Мій товариш : звідки я можу знати кому я даю гроші? і за що? Я нічого не порушую, а якщо вважаєте що порушую викличіть поліцію будемо розбиратися.
Він : Пішов ти на х....й, Я зараз як визву ребят то тоді розберемся.
Оце така власне і була дискусія
Житомерщина? Знаю там один ставок так його організація УТМР викопала за свої кошти, запустили рибу і для членів є відловочні картки на рік, гроші ідуть на зариблення, дуже правильно все організовано.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вибачаюсь, не прийняв до уваги.
уже чітко прописано, що навіть ті які утримуються з моменту набуття прав на користування, тому що навіть дикий карась та амурський чебачок (синька) їдять корми.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Бачу, з Вас ніякої інформації не витягнеш, тому спробую відповісти на ваше початкове запитання.
Як натякнув шановний Норд_10, треба починати із Закону України "Про аквакультуру".
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/5293-17/page?text=%F0%E5%EA%F0%E5%E0%F6%B3
"Стаття 1. Визначення термінів
1. У цьому Законі нижченаведені терміни вживаються в такому значенні:
аквакультура (рибництво) - сільськогосподарська діяльність із штучного розведення, утримання та вирощування об’єктів аквакультури у повністю або частково контрольованих умовах для одержання сільськогосподарської продукції (продукції аквакультури) та її реалізації, виробництва кормів, відтворення біоресурсів, ведення селекційно-племінної роботи, інтродукції, переселення, акліматизації та реакліматизації гідробіонтів, поповнення запасів водних біоресурсів, збереження їх біорізноманіття, а також надання рекреаційних послуг;
рекреаційні послуги у сфері аквакультури - діяльність, пов’язана з організацією відпочинку, в тому числі з наданням права на здійснення любительського та спортивного добування (вилову) об’єктів аквакультури, а також створенням умов для спостереження за гідробіонтами з метою задоволення естетичних і пізнавальних потреб.
Стаття 13. Напрями та види аквакультури
1. За напрямами діяльності аквакультура може здійснюватися з метою:
отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура);
штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів;
рекреаційних послуг.
5. Для надання рекреаційних послуг у сфері аквакультури з метою оздоровлення, відпочинку, екологічного виховання населення суб’єкт аквакультури визначає місця у межах наданих у користування рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), рибогосподарських технологічних водойм.
Рекреаційні послуги у сфері аквакультури можуть надаватися суб’єктом аквакультури на платній або безоплатній основі".

"Водний кодекс України

"Стаття 51. Користування водними об’єктами на умовах оренди
У користування на умовах оренди для рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, лікувальних, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт можуть надаватися водосховища (крім водосховищ комплексного призначення), ставки, озера та замкнені природні водойми".

О це відповідь на Ваше питання про закон.
А далі у єгеря питайте прейскурант, перевіряйте службове посвідчення та звертайте увагу на "білети", якими вас "обілечують".

 
Останнє редагування:

Genry

Снайпер
Діло у тому, що то не орендний ставок, а дісно ставок районного УТМР. А власне як все відбувалося коротко розповім. Підійшов єгерь і каже :
-Хлопці купляємо білети 50 гривень тут платно тільки можна ловити рибу;
-Мій товариш запитав: а де табличка повідомлення що тут платно тільки ловити і хто Ви представтесь будь-ласка та покажіть якийсь документ;
Він : який тобі документ я єегер на цьому ставку, гроші даєте? не тоді забирайтеся.
Мій товариш : звідки я можу знати кому я даю гроші? і за що? Я нічого не порушую, а якщо вважаєте що порушую викличіть поліцію будемо розбиратися.
Він : Пішов ти на х....й, Я зараз як визву ребят то тоді розберемся.
А Вы можете описать как выглядел человек, что представился егерем?
 

FISH Limp

Новачок
Вибачте форумчани був відсутній коли ви відповідали мені Єгер виглядав ну як похилого віку і додачу ще сказав він я нагадав що у нього мала зарплата 600 грн на місяць. Ми пішли мій товариш не конфліктний, я наполягав щоб визвати поліцію. Ми вже міркуємо знову піти на той став і як то кажуть дізнатися по справедливості все як потрібно щоб було. Модератору за силку дякую цікаво.
 
Зверху