Підскажіть.

Статус
Закрита.

Behmen

Мисливець
ТОЗ-34 Ш. 75 р. Чищу "балістолом" після кожного виходу. Патрон: порох НС D-20-1.53 гр., пиж-контейнер "сільвер"-32 гр., навіска дріб#5 (купляв на форумі) -32 гр.
Після чого таке після одного пострілу ? До цього не було.
 

Вкладення

veriovo4ka89@

Мисливець
перевіряйте дріб на наявність зайвих предметів. а стволам нічого не зробиш, тепер так і будуть. В мого знайомого ИЖ 57 має такіж або і більші раковинки в чоках а все через те що постріляв "варениками" розміром з 5/0. так він має ИЖ-57 в відмінному зовнішньому стані, а стволи кончені!
 

Behmen

Мисливець
Дріб вся від sergo-771, думаю за якість ніхто поганого не скаже. При споряджернні стараюсь все переглянути. Невже з хромом таке може статись
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Интересные следы!..
Попробуй почистить средством ROBLA SOLO (например, в Ибисе есть. Оно с инструкцией).
Если не поможет, то что-то попало в стволы или патрон.
ИМХО
 

vkkovalov

Мисливець
Нечто похожее было у меня на старом ИЖ-58.После стрельбы ствол смазывал маслом и снимал освинцовку стальным ершиком.Но не сразу заметил что тонкая стальная проволочка ершика в нескольких местах лопнула и своими острыми концами царапала хром.Может и у Вас нечто похожее посмотрите.
 

Behmen

Мисливець
Интересные следы!..
Попробуй почистить средством ROBLA SOLO (например, в Ибисе есть. Оно с инструкцией).
Если не поможет, то что-то попало в стволы или патрон.
ИМХО
Дякую. Обовязково попробую, а то дивитись не можу "серце болить"
 

Behmen

Мисливець
Я зрозумів. Але дивно що таке трапилось після одного пострілу
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та хто ж його знає, коли в нас починають будувати капіталізм: пхають у продукцію що завгодно, а ВТК чи держконтролю зовсім немає!..
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Спробуйте почистити ретельно сам казус, бо на фото щось воно все більше схоже на освинцовку!!!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Моя думка що це пошкодження механічне а не від пострілу. Таке враження ніби якийсь сторонній предмет попав в ствол (можливо в чехлі при переносці) і постукав (зробив вмятини) в ноьму всередині . Але щоб краще було видно треба сухою ганчіркою витерти стволи.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Мне кажется что ерш не мог нанести такие повреждения при чистке,даже если стальная проволока на нем была повреждена.И почему тогда повреждения только в самом конце ствола а не по всей его длине?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А меня больше смущает форма "отметок": есть (ну, как мне показалось) риски, поперечные оси ствола...
Но, думаю, в любом случае, если Робла соло не уберет освинцовку, то тогда какое-то повреждение межанического свойства.
ИМХО
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Мне кажется что ерш не мог нанести такие повреждения при чистке,даже если стальная проволока на нем была повреждена.И почему тогда повреждения только в самом конце ствола а не по всей его длине?
Хром тверже стали: стекло алмаз не поцарапает.

Вижу следы от струбцины, устанавливаемой для пайки планки. ИМХО.
Весьма вероятно: следы вдавливания?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
а все через те що постріляв "варениками" розміром з 5/0.
Если вареники" были не железные, а свинцовые, то такого произойти не могло! Доводилось, во времена перестройки и тотального дефицита, и не таким стрелять...
 
Статус
Закрита.
Зверху