Підскажіть.

Статус
Закрита.

Producer

Мисливець
Следы повреждений направлены не вдоль оси ствола , а перпендикулярно, т.е. не из-за выстрела, а именно в статике!
Я думаю что хозяин ружья скоро вспомнит что отдавал ружье на ремонт, и все станет на свои места)))
 

ТАР

Снайпер
Такі неприємності люди знаходили через два роки після купівлі рушниці! Тому що при купівлі не дивилися стволи з дульного зрізу. Версія зі струбциною в даній ситуації є цілком імовірною.
 

Behmen

Мисливець
Рушницю придбав весною 2012 року. Ніяких ознак пошкоджень (пайки мушки чи інш. подібних як на фото) не було. Доглядаю як і всі хто люблять свою зброю. В ремонт ніколи не давав, і нікому іншому без моєї присутності. Не буду повторятись чим стріляв.

Следы повреждений направлены не вдоль оси ствола , а перпендикулярно, т.е. не из-за выстрела, а именно в статике!
Пробував чистити йоршиком по колу, сліди від масла.

Сьогодні дивився знайомий, мав аналогічну проблему, запевнив що принесе масло "?" все знімем. Думаю схоже на ROBLA. Сліди сходяться з розрізами на контейнері (перед спорядженням розрізаю). Дякую за співчуття
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Ну в цій темі ви "заділи за живе" багато людей, так що потрудіться докладно розповісти про результати зцілення свого ружжа. Нам всім цікаво.
 

Behmen

Мисливець
Так так и есть: подобной стубциной фиксировали планку мушки для установки...
Добрий вечір всім. Схоже це правда. Попередній власник признався. Це моя перша рушниця, купляв сам (без порад старших мисливців), пайку планки бачив але ТАКЕ не передбачив. Дякую за допомогу. Ні пуха...
 

Behmen

Мисливець
Доречі це з'явилось після 4-х років полювання (без пострілушок).Чистив після кожного виходу і точно міг би побачити таке раніше, з'явилось це після одного пострлілу
 

ТАР

Снайпер
Добрий вечір всім. Схоже це правда. Попередній власник признався. Це моя перша рушниця, купляв сам (без порад старших мисливців), пайку планки бачив але ТАКЕ не передбачив. Дякую за допомогу. Ні пуха...
Не хотів писати але не витримав. Ви такий не один ось людина купила і через декілька років помітила,що було вздуття яке вистукали,а зі сторони патронників зовсім не видно.
 

Вкладення

kef

Зброяр
Тільки по насухо протертих трубках ,так щоб відчувалося тепло через метал,можна побачити наліт неякісного шроту так звану "освенцовку"...і сліди втручання після ремонту....пайка планки...трубок...закатка дутих труб ,чоків....Щоб цю фальш прикрити ,густо мастять маслом.або не чистять стволи після стрільби.....Дуже добре видно по верхній тіні стволів .....Після заводського виробництва.Так званої ротаціонної ковки стволів....вони дещо мають спецефічну не рівну поверхню....і будь яке механічне втручання буде видно на металі.Але є вже такі спеціалісти ,що зроблять не гірше ніж заводські майстри.
 
Статус
Закрита.
Зверху