Мошенник - polevaja9 . Харьковской обл. п. Кегичевка

Vov-1

Зброяр

polevaja9Новачок
Ты с кумом сам разбирайся ...
Я свою оплатил.

polevaja9, Сьогодні, в 02:36


Дополнение к вопросу о порядочности и скотстве.
Ти за кума підписався? ...Посилка на твоє ім' я відправлена? Получи і розпишись...Починаєш гнати кум,сват,брат...Замовив? Розрахувався...Тище на всю область замов...А тоді будеш розказувать...Не я хлопці...Я вобше не при ділах...Якось так...
 

сергей1975

Слідопит
Своего кума это должно искать и напрягать само, при этом расчитатся с sergo 771 и извинится.
Носит же земля таких клоунов (суть брал куму 3кг себе 2кг, кум кинул, влет порядка 300грн
и из за этого такое шоу устроить?)
РАСЧИТАЙСЯ С ПРОДАВЦОМ И ИЗВИНИСЬ.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Арго, будь ласка в назву теми додайте прізвище і адресу "героя".
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Колеги однозначно цей поступок мяко кажучи "не мужик він" Виписав йому БАН взяв на контроль ІР тепер йому вхід на Форум УТМР закрито НАЗАВЖДИ.
ПІБ та адреса, у топік стартера уже є як поступити вирішувати йому чи писати заяву в кібер поліцію чи забути за це як про прикрий випадок!


П.С. як казав колись в мене товариш прапорщик в армії "Идиотов на свете мало, но расставлены они так грамотно, чтовстречаются на каждом шагу."
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Дядь Коля, вибачте шо не Васильович це зробив ;););)
 

sergo 771

Снайпер
Обычно такие потом скулят ,стоя в посадке с обоссаной головой - " не винаватая я - он сам пришел ".....Проехали ....Деньги -пыль ,мусор ....главное - СПРАВЕДЛИВОСТЬ !!!! Лицо должно быть всю жизнь чистым !
 

Fedos

Мисливець
Это пипец!85×3=255грн и из за них так упасть морально,тем более что дробь ты и себе типо 2кг заказал!сдай ружье разрешителю или застрелись!прошу не делай себе подобных !
 

sergo 771

Снайпер
Ни хера не пойму ...этот пидар снова на форуме ....За какие заслуги его амнистировали ?

polevaja9
Новачок, 47, з UA,Кегичевка,XA,

Остання активність polevaja9:

Четвер у 15:11
 
Останнє редагування:

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ніхто нікого не амністовував! РОЗБЕРЕЯМОСЬ давайте Без зради і паніки
 
  • Like
Reactions: kef

sergo 771

Снайпер
polevaja9
Новачок, 47, з UA,Кегичевка,XA,

Остання активність polevaja9:

Четвер у 15:11
 
Зверху