Ограничения в использовании полуавтоматов на охоте

Статус
Закрита.

ТАР

Снайпер
и на этой ноте выключаем компы и ложимся спать! завтра кто на охоту а кто и на работу!;)
Будем ждать от Вас отчет с охоты:). Обязательно ограничитель поставьте, хотя бы с уважения к тем кто пойдет на работу.
 

kef

Зброяр
Читав читав...а ключове слово більше трьох....хоть як не крути. А закон є закон...
Власнику теми напевно її необхідно закрити.....
Бо всі все чудово розуміють лише триває переливання слів з однієї сторони в іншу......
Цей форум мисливській. А не про політику.
Але раз почали то необхідно нагадати .що сьогодні 80 років тому як було закатовано енкаведистами в 1937 році на соловках видатних українських діячів. .....сумні роковини......
І історія я бачу багатьом ще вважається ностальгією за розвинутим комунізмом......
І не навістю до всього українського.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Читав читав...а ключове слово більше трьох....хоть як не крути. А закон є закон...
Власнику теми напевно її необхідно закрити.....
Бо всі все чудово розуміють лише триває переливання слів з однієї сторони в іншу......
Цей форум мисливській. А не про політику.
Але раз почали то необхідно нагадати .що сьогодні 80 років тому як було закатовано енкаведистами в 1937 році на соловках видатних українських діячів. .....сумні роковини......
І історія я бачу багатьом ще вважається ностальгією за розвинутим комунізмом......
І не навістю до всього українського.
Не знаю, звідки такі висновки...
Хоча можу сказати таке: під час Союзу не було комунізму. Та й соціалізм був не зовсім. Було багато поганого, але дещо - нормальне та навіть хороше та відмінне.
Ми ж, на жаль, зламавши старе, таке враження, що взяли з нього майже все погане, та ще й багатократно примножили...
Чим надаємо ворогам критикувати нас дуже сильно.
Головне, що самі цього зрозуміти не можемо... Егоізм зашкалює!
Але дійсно, цей форум не політичний (хоча, куди нам від політики?... Ми у ній живемо!).
За темою. Кажете закрити тему... Так навіть Ви сам у останньому пості підтверджуєте, що так нічого й не зрозуміли: ключеве слово не "ТРИ", а "ДВА". Тому, що, знову ж, наявність якщо набоїв у рушниці-напівавтоматі та у мисливця на полювання взагалі немає, залишається законодавчий припис: не більше двох набоїв повинно входити до магазину. У іншому випадку - правопорушення!!!
ЗАКРИВАЄМОСЯ!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху