Похабство по Вінницьки.

Статус
Закрита.

111АА

Мисливець
Звернутись до товариства змусило таке питання. Вже третій рік на територіії Вінницької області збільшуються плата за відстрільну картку сезонка на дичину. На пушного 2015 рік -250 грн.
2016 рік- 450 грн. 2017 рік 600 грн. Такаж сама ситуація з відстрілками на пернату. Членський внесок - 300 грн. хоча згідно з постановою вступні та членські внески 200 грн. При спілкуванні з мисливцями з Черкаської області виянилось, що в них відстрілочні по 1 грн. Хіба можуть мисливці з сільської місцевості чи пенсіонери сплатити такі суми внесків. Куди ідуть такі суми грошей на який розвиток мисливського господарства та відтворення дичини. Чому таке нахабство і як це питання можна через форум задати керівництву УООР України?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Вінницькій області страшенно пощастило. В інших областях ціни зростають щороку, а у вас тільки третій рік.
Стосовно одногривневих відстрілочних, мабуть така ціна не окупить їх друк, не кажучи вже про якийсь розвиток.
Чому таке нахабство...
Так яка держава, такі і громадські організації. Чи ви десь бачили інше?
... і як це питання можна через форум задати керівництву УООР України?
Форум не є офіційним друкованим органом УТМР, а лиш засобом спілкування між його членами.
 

olga 83

Мисливець
Звернутись до товариства змусило таке питання. Вже третій рік на територіії Вінницької області збільшуються плата за відстрільну картку сезонка на дичину. На пушного 2015 рік -250 грн.
2016 рік- 450 грн. 2017 рік 600 грн. Такаж сама ситуація з відстрілками на пернату. Членський внесок - 300 грн. хоча згідно з постановою вступні та членські внески 200 грн. При спілкуванні з мисливцями з Черкаської області виянилось, що в них відстрілочні по 1 грн. Хіба можуть мисливці з сільської місцевості чи пенсіонери сплатити такі суми внесків. Куди ідуть такі суми грошей на який розвиток мисливського господарства та відтворення дичини. Чому таке нахабство і як це питання можна через форум задати керівництву УООР України?
а сколько по вашему должна стоить отстрелка на пух? цена выросла но и зарплата с пенсией тоже поднялась,возмите курс долара в 15 году и посчитайте сколько уе стоила отстрелка тогда и сколько уе стоит сейчас
 

kef

Зброяр
Як би там не було а саме доступне полювання на весь сезон,що на пернату ,що на пушного,це в УТМР....з його всіма не доліками......Спробуйте в приватному господарстві....одного дня вистачить наче пів сезону в УТМР...Хотя я можу помилятися....
 
Як би там не було а саме доступне полювання на весь сезон,що на пернату ,що на пушного,це в УТМР....з його всіма не доліками......Спробуйте в приватному господарстві....одного дня вистачить наче пів сезону в УТМР...Хотя я можу помилятися....
Вибачте, але це неправда. В цьому сезоні я полював на пернату (качка) в одному господарстві, там за відстрілку разову заплатив 30грн. Знову прошу вибачення, але "точку" не здам, мусите повірити мені на слово, тому що я не "блатний" і не "по дзінку". А мою інформацію в принципі можливо перевірити, але для цього потрібен час і бажання.
З повагою...
 
  • Like
Reactions: kef

veriovo4ka89@

Мисливець
Кожен користувач сам встановлює ціни на полювання та строки його відкриття. А по простому кажучи, кожен дроче як він хоче
Так УТМР це Украйінське товариство і коли я в себе вдома заплатив внески і пойіхав по запрошенню в інший район чи область то за внески там я не плачу, а тільки за відстрілку!
 

kef

Зброяр
Це одиничний випадок.....
І якщо це інкубаторська качка....То це вже не полювання....
Я вже бачив як з вишки кидають а з низу платник стріляє...
порахуйте скільки днів дозволених для полювання.навіть 30 грн.день.То за сезон вийде сума для багатьох досить таки велика....
 
По Вінниччині дуже цікава ситуація... Кажуть у них мільйони згоріли на депозитах в банку "Хрещатик". От хлопці і хочуть компенсувати втрачене... А можливо це тільки слухи?...
 
Це одиничний випадок.....
І якщо це інкубаторська качка....То це вже не полювання....
Я вже бачив як з вишки кидають а з низу платник стріляє...
порахуйте скільки днів дозволених для полювання.навіть 30 грн.день.То за сезон вийде сума для багатьох досить таки велика....
Так я з Вами згоден. Але разова відстрілка у Вінничан на пернату була: для "своїх" - 80грн., а для "чужих" -160 грн. І ніхто качку з вишки не кидав ( як не дивно за такі гроші)
 

kef

Зброяр
Я залишуся при власній думці......Без дальнішої дискусії.....
 

mulyavchik

Снайпер
Так УТМР це Украйінське товариство і коли я в себе вдома заплатив внески і пойіхав по запрошенню в інший район чи область то за внески там я не плачу, а тільки за відстрілку!
В цьому шановний Ви праві,але коли я їду в житомирську обл. і беру відстрілку там то я плочу чомусь внески в них і отримую відстрілку на відповідний район
 

111АА

Мисливець
В Васильевич прав. В 2016 году при ликвидациии банка "Хрещатик" пропало 3 миллиона гривен. ( Неофициальная информация) . Официально никто никому ничего не говорит ни на собраниях нигде. Никто виновных не ищет.
 
Статус
Закрита.
Зверху