Екологи и их права?

Kruppscner

Мисливець
Я на зайца з кулею в стволi не пiду, а в патрантожi хотiвби мати.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А куля в патронташi???
Патронташ, зброю, документи на право полювання, особисті речі та транспортні засоби держінспектор має право перевіряти. І не тільки він...
Якщо розглядати процес "носити із собою кулю чи (та ) картеч під час полювання на зайця", то тут треба читати наказ про полювання на території, де Ви будете таке полювання проводити: за Законом керівництво мисливського господарства може таке носіння заборонити! Тоді за носіння - протокол! За:
"7) полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання".
 
Останнє редагування:

krushinski00

Снайпер
А таке питання-ходили колективом і пару мисливців добули зайців і позаписували їх.ідучи з полювання один з них зустрічає мисливця який полює на качку і відає йому по особисті причині зайця.що робити в такій ситуації????
Другому теж його вписувати???
 

tyrist 1945

Тигр
А таке питання-ходили колективом і пару мисливців добули зайців і позаписували їх.ідучи з полювання один з них зустрічає мисливця який полює на качку і відає йому по особисті причині зайця.що робити в такій ситуації????
Другому теж його вписувати???
Дарчу писати:D:D:D
 

Behmen

Мисливець
А таке питання-ходили колективом і пару мисливців добули зайців і позаписували їх.ідучи з полювання один з них зустрічає мисливця який полює на качку і відає йому по особисті причині зайця.що робити в такій ситуації????
Другому теж його вписувати???
Детектив. Якщо в іншого мисливця (з особистих причин) добутий заєць не вписаний то в першого проблеми з законом
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А таке питання-ходили колективом і пару мисливців добули зайців і позаписували їх.ідучи з полювання один з них зустрічає мисливця який полює на качку і відає йому по особисті причині зайця.що робити в такій ситуації????
Другому теж його вписувати???
Те трошки некоректно спитали: якщо, як Ви написали, мисливець полює на качку" - це требя розуміти, що він має відстрілку тільки (лише) на пернату дичину, а на хутрових - ні? Тоді він не зможе у відстрілку на пернату записати зайця!
Якщо ж мисливець має дві відстрілки (на зайця та пернату) але вполював лише птахів (або нічого), то у разі "транспортування чи перенесення" (що фактично одне й те ж) він повинен у відстрілці та "матросці" зробити відмітку про добування зайця, інакше - протокол!
Я не буду казати, що морально таке робити негарно, бо фактично, маючи відмітку у своїх документах про добутого зайця, перший мисливець, віддавши зайця, може піти на таке, як добути другого зайця, але його не вписувати. Бо сумніваюся, що тут всі такі високоморальні мисливці й на таке їх совість не дозволить піти...
Але можна (як малоймовірне) припустити таку ситуацію, що інспектор побачить постріл по другому зайцю і буде здивований, що відмітка вже є.
Але то вже - словоблуддя...
 

krushinski00

Снайпер
Добре напишу щоб було більш понятніше.я добув зайця і записав його но відав загонщику який ще без зброї чи рибаку чи просто йшла гарна дівка.як цим людям транспортувати зайця? Він добутий по закону і запис зроблено.чи писати дійсно дарчу як писав Ігор????
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Добре напишу щоб було більш понятніше.я добув зайця і записав його но відав загонщику який ще без зброї чи рибаку чи просто йшла гарна дівка.як цим людям транспортувати зайця? Він добутий по закону і запис зроблено.чи писати дійсно дарчу як писав Ігор????
Якщо Ви такий любитель гарних дівок чи загоничів, то вже донесіть того зайця до села, там віддасте!
А то - гарну дівку змушувати перти того важкого зайця надцять кілометрів по риллі... Що вона про Вас подумає? Та й загонич вже набігався за вашими зайцями, то хоч Ви за нього того добутого зайця дотащіть до хати!
А якщо серйозно, то людина навіть без рушниці але із продукцією полювання чи просто із диким зайцем в мисливських угіддях не тільки без відмітки у дозволах, але навіть за відсутності таких дозволів взагалі (якщо у загонича немає відстрілки та "матроски") буде розцінено як порушення правил полювання. Якщо ж у загонича дозволи на полювання є (див. ст. 14 БЗ), у тому числі й відстрілка на зайця та дозвіл на зброю, то хай робить відмітки у двох документах (пам'ятаєте, яких?..), а у разі чого скаже, що брав у Вас рушницю, так як свою забув вдома, але за Законом, за наявності дозволу на зброю, інших документів на право полювання, він може у Вашій присутности скористатися Вашою рушницею (якщо, безумовно, у Вас теж є всі документи на право полювання у цьому господарстві.
 

bejsik

Мисливець
... та транспортні засоби держінспектор має право перевіряти. І не тільки він...
Получается не моя машина, а проходной двор.
Машина это по конституции "другая собственность" и досматривать ее или с моего согласия, или по решению суда.
 

tyrist 1945

Тигр
Якщо дівка дуже гарна то зайця можна подарувати і за одно допомогти донести його до дому,а там і повід буде до двору зайти облупити і зажарити . І порушення не буде.:)
Зажарити і вжарити:D:D:D:D
 

krushinski00

Снайпер
Може я не так навожу приклади.
Но хотів би подивитись як і хто складає протокол на бабцю яка пасла на пасовищі свою корову і знайшла зайця чи качку(підранка якого не добрали мисливці)
 

bejsik

Мисливець
Може я не так навожу приклади.
Но хотів би подивитись як і хто складає протокол на бабцю яка пасла на пасовищі свою корову і знайшла зайця чи качку(підранка якого не добрали мисливці)
Почему в каждой серьезной истории должна появиться бабушка, или маленькая девочка которую всем станет жалко?
В законе есть пункт где написано - на бабушку не распостраняется?

Давайте отходить от понятий ссср, нашел - значить мое, и жить по европейским понятиям, не мое - Не*ер трогать.
 

Kruppscner

Мисливець
До европи нам ще далеко, а ссср вже пройшли)
На мою думку 70 рокiв людей вчили красти,а тут вирiшили перевчити... тiльки кого?
Заможний як iздив так iздить., як стрiляв так iстрiляе.... а ми (я) мусим думати :де i за що пристрiляти рушницю,де купити чи зарядити набоi... де полювать? Куди не глянь, приватнi угiддя. Дiди по селах i мiстах продають рушницi собi на хлiб.

Так я згоден, що закон повинен бути один i його повиннi дотримуватися всi без винятку.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Получается не моя машина, а проходной двор.
Машина это по конституции "другая собственность" и досматривать ее или с моего согласия, или по решению суда.
А охотничьи угодья по-вашему проходной двор? Держите свою машину на своем балконе, во дворе своего дома и т.п. Но если вы таки въезжаете в охотничьи угодья, где бегают животные государственного охотничьего фонда, то исполняйте требования соответствующего Закона!
Эту эгоистичную фигню объяснять в 1001 раз надоело!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вернемся к матроске: закончились в ней строчки ( при интенсивной охоте)-куда записывать выход на охоту и добычу, в случае удачи?
По отстрелке УООРовской- многие охотники игнорируют вписывать в нее, синхронно с матроской, добычу- это наказуемо? Т.е. обязательно в нее тоже делать записи- и о выходе, и о добыче? Она же- совсем маленькая ( по размеру) и строчек там на 10-к охот?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Може я не так навожу приклади.
Но хотів би подивитись як і хто складає протокол на бабцю яка пасла на пасовищі свою корову і знайшла зайця чи качку(підранка якого не добрали мисливці)
Не твоє - не чіпай! Або - протокол!
А що на бабок не вистачає перевіряючих - то інша справа. Мені бабки із зайцями не попадалися у мисливських угіддях, а ось людей, які збирали сушняк - притягав.
Порядок використання природних ресурсів фактично виписаний законодавчо та нормативно, за порушення їх приписів - покарання є.
Та ж бабка, до речі, може ставити петлі, наприклад, під час перебування в угіддях із коровою перевіряє, витягає та тащить до дому. І всі кажуть: "Знайшов!".
Дозволу на добування немає - залиш та повідом працівникам мисливського господарства. А якщо воно ще й хворе, тому й померло?.. Занеси до дому інфекцію!
Повторюю: заборонено!
 

cagor

Слідопит
Вернемся к матроске: закончились в ней строчки ( при интенсивной охоте)-куда записывать выход на охоту и добычу, в случае удачи?
По отстрелке УООРовской- многие охотники игнорируют вписывать в нее, синхронно с матроской, добычу- это наказуемо? Т.е. обязательно в нее тоже делать записи- и о выходе, и о добыче? Она же- совсем маленькая ( по размеру) и строчек там на 10-к охот?
У нас голова УТМР давал такие ЦУ. Перед выходом запись в матроску, зайца добыл подошел наступил ногой на лапку (чтоб не убежал наверно:)) и записал в матроску. С уткой так же, только я вписую количество по окончании охоты.
А матроску можно поменять в лесхозе если закончилась.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
До европи нам ще далеко, а ссср вже пройшли)
"Станция независимая Украина! Делай, что хочешь!!!". Не, коллеги, и при СССР біл какой-то закон и порядок, и в Европе его достаточно, ну и нам в независимой надо исполнять те законы. которые есть. Иначе - от чего "незалежна"?..
На мою думку 70 рокiв людей вчили красти,а тут вирiшили перевчити... тiльки кого?
А чому нас навчили 25 років сучасної історії нашої держави? Чи, може, будемо такі поважати нашу незалежну Державу?!.
Заможний як iздив так iздить., як стрiляв так iстрiляе.... а ми (я) мусим думати :де i за що пристрiляти рушницю,де купити чи зарядити набоi... де полювать? Куди не глянь, приватнi угiддя. Дiди по селах i мiстах продають рушницi собi на хлiб. Так я згоден, що закон повинен бути один i його повиннi дотримуватися всi без винятку.
Ну, через 25 років після 70 інших хоч на сина міністра ВС кримінальну справу завели!.. Дивись, може й батько напише заяву. як у нормальній Європі, а не буде своїх клерків змушувати на всіх екранах казати про "політичне замовлення"! не все відразу!
Але, хлопці, починаємо із себе. А то всі претензії до УТМР, а до себе?..
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вернемся к матроске: закончились в ней строчки ( при интенсивной охоте)-куда записывать выход на охоту и добычу, в случае удачи?
По отстрелке УООРовской- многие охотники игнорируют вписывать в нее, синхронно с матроской, добычу- это наказуемо? Т.е. обязательно в нее тоже делать записи- и о выходе, и о добыче? Она же- совсем маленькая (по размеру) и строчек там на 10-к охот?
Повторюсь, что анахронизм в виде "матроски" не имеет фактически инструкции о ее заполнении, посему, как всегда говорю, надо иметь три высших образования, чтобы ее понять, как заполнять. Увы!..
Однако, уже не раз говорил: приклейте снизк чистый лист бумаги с графами, какими нужно (начертите сами) и пишите дальше!
УООР примает все доступные меры для ликвидачии матроски как класса!!! Соответствующие документы давно лежат в ВРУ, однако там сейчас не до охотников...
 
Зверху