Екологи и их права?

Это - другое дело. У нас, на Черниговщине, например, четко прописано в приказе об охоте: с нулями- на пернатых, запрещено!
Бедные стометровщики и кислородники! Как же они без нулей будут уток добывать на запредельных дистанциях?:D:D:D
 
Это - другое дело. У нас, на Черниговщине, например, четко прописано в приказе об охоте: с нулями- на пернатых, запрещено!
Давненько читал, что экспериментально признана эффективной дробь тройка при стрельбе лысух на воде до 60 метров. Да и гуся единичкой вполне эффективно ;)
 

Kruppscner

Мисливець
Ото я i говорю, що треба пулю. Попав так попав))))нi так нi.


Жартую)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Особистий огляд а ні екологам, а ні єгерям проводити не можна! Тільки менти-понти, прикордонники та служба охорони природно-заповідного фонду. Особистий огляд, це коли проводять огляд людини (грубо кажучи - шарять по кишенях та за пазухою).
А ось особистий огляд речей та транспортних засобів, засобів добування та мисливських документів мають право на підставі приписів БЗ здійснювати також держінспектори з охорони навколишнього природного середовища, єгері та посадові особи користувачів
мисливських угідь, уповноважених на охорону державного мисливського фонду (в межах, закріплених за користувачами
мисливських угідь), громадські інспектори з охорони довкілля та громадські мисливські інспектори, а також державні районні мисливствознавці, головні лісничі, лісничі, головні мисливствознавці та мисливствознавці держлісгоспів, інших державних лісогосподарських підприємств, а також державних лісомисливських та державних мисливських господарств.
Порядок проведення огляду у нас толком не прописаний. Є деякі статті у КУпАП. Але можу сказати, що ніяких понятих при цьому законодавство не вимагає (лише у рази огляду транспортних засобів та особистих речей у разі відсутності власника). Сутність адміністративного огляду полягає в примусовому обстеженні майна громадянина з метою виявлення і вилучення документів, речей та інших предметів, що є знаряддям чи безпосереднім об'єктом правопорушення, встановлення особи затриманого тощо.
На проведення ОГЛЯДУ ніякої санкції суду чи прокурора не потрібно. цей захід - візуальне обстеження матеріальних об'єктів, які мають відношення до правопорушення. У ході огляду виявляються, безпосередньо сприймаються, а також оцінюються та фіксуються стан і властивості таких об'єктів. Під час огляду не можна порушувати цілісність речей та засобів, які оглядаються (обшук таке дозволяє!).
Про проведення огляду або складається окремий протокол, або про огляд робиться відповідна відмітка у протоколі про адміністративне правопорушення.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
И чинили такие бесправие , на местах так, что цари нервно курят в сторонке!
Чужому в угодья, без его ведома-зась, по полям, на голубя охотиться- хрен там: "зайцев всех перестреляете", ну и прочая ерунда в том же духе.
Некоторые оставшиеся "пережитки СССР", даже сейчас еще пытаются ставить из себя хозяев всех и всего, на территории "их" ПОК.
Я только хотел сказать, что, в принципе, народ тогда был законопослушнее и дисциплинированнее.
Кстати, сломать браконьеру ружье - это одно (хотя и противозаконно, согласен), а предлагать стрелять по машине с бракошами, как многие сейчас тут предлагают - это уж совсем!..
Сейчас беспредела все равно больше...
 

Kruppscner

Мисливець
А якщо брать до уваги ПДР то там читко написано,як вiдкривати багажник i кого запрошувати на цю працедуру.

З повагою.
 

Dmitrriy

Мисливець
странно, ломать ружьё нормально, а бракош трогать нет)))
Яковлев, может вы выложите образец правильно заполненной отстрелки и матроски, ну чтобы уже не плодились более варианты?:oops:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
странно, ломать ружьё нормально, а бракош трогать нет)))
Яковлев, может вы выложите образец правильно заполненной отстрелки и матроски, ну чтобы уже не плодились более варианты?:oops:
Не помню точно (в понедельник уточню!) в каком номере газеты "Полювання и риболовля" я об этом статью написал.
Если кто помнит в каком номере, можете подсказать.
Но я в понедельник поищу на работе!
ПыСы. А ружья я не ломал. Я тогда еще пацаном был! Но, и когда вырос, старался привлекать нарушителей в соотвествии с законом. Если нарушителя обижать незаконно, он плохо думает о власти и не становится на путь исправления. Но если его взуть в точном соотвествии с Законом, ему и сказать нечего!
Посему и говорю: не надо стрелять по бракошам, их собакам, ломать ружья и ребра. Достаточно законных методов!!!
ПыПыСы. И еще: так как говорил, что инструкции как заполнять матроску во всех случаях официально практически нет, могу только высказать свое мнение по заполнени, исходя из требований Закона, имеющихся нормативно-правовых актов, где хоть что-то об этом сказано, а также руководствуясь своим определенным опытом старшего госинспектора Украины, многочисленными участиями в судах, собственными случаями рассмотрения дел по подобным нарушениям, а также собственным правосознанием.
Не думаю, что его кто-то сможет опротестовать!
 

TRUST ME

Мисливець
Чи мають вони право лiзти в патронтаж?
Якщо коротко, ТО НІХТО і НІЩО.
Повноваження екологів поширюється тільки на заповідники, заказники і на інші території в яких навіть людині знаходитись заборонено.
Про це ясно написано в законодавчому акті про Екологічну службу.
Наразі їх присутність в Мисливськіх угіддях обумовлюється бажанням показати видимість роботи.
Як правило, вони розраховують на слабку психологію мисливця, а саме, мисливець буде виконувати все, що скаже елолог аби
не нашкодити полюванню.
 

Dmitrriy

Мисливець
Не помню точно (в понедельник уточню!) в каком номере газеты "Полювання и риболовля" я об этом статью написал.
Если кто помнит в каком номере, можете подсказать.
Но я в понедельник поищу на работе!
ПыСы. А ружья я не ломал. Я тогда еще пацаном был! Но, и когда вырос, старался привлекать нарушителей в соотвествии с законом. Если нарушителя обижать незаконно, он плохо думает о власти и не становится на путь исправления. Но если его взуть в точном соотвествии с Законом, ему и сказать нечего!
Посему и говорю: не надо стрелять по бракошам, их собакам, ломать ружья и ребра. Достаточно законных методов!!!
ПыПыСы. И еще: так как говорил, что инструкции как заполнять матроску во всех случаях официально практически нет, могу только высказать свое мнение по заполнени, исходя из требований Закона, имеющихся нормативно-правовых актов, где хоть что-то об этом сказано, а также руководствуясь своим определенным опытом старшего госинспектора Украины, многочисленными участиями в судах, собственными случаями рассмотрения дел по подобным нарушениям, а также собственным правосознанием.
Не думаю, что его кто-то сможет опротестовать!
А всё же, буду благодарен увидев заполненные перед выходом документы. Реально, можете кидаться тапками (это я про всех) при выходе в поле заполняю только матроску, в ней же и отмечаю добытую дичь
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо коротко, ТО НІХТО і НІЩО.
Повноваження екологів поширюється тільки на заповідники, заказники і на інші території в яких навіть людині знаходитись заборонено.
Про це ясно написано в законодавчому акті про Екологічну службу.
Наразі їх присутність в Мисливськіх угіддях обумовлюється бажанням показати видимість роботи.
Як правило, вони розраховують на слабку психологію мисливця, а саме, мисливець буде виконувати все, що скаже елолог аби
не нашкодити полюванню.
Не можу сказати, з чого Ви виходили, але я з Вами погодитися не можу.
По-перше, Закон України "Про охорону навколишнього природного середовища" до цього часу, не зважаючи на потуги його знищити, ще має законодавчі приписи, які дозволяють "екологам" займатися полюванням та мисливством:
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1264-12?find=1&text=%EF%EE%EB%FE%E2%E0%ED#w11
Вже цього досить, щоб через статтю 2 КУпАП застосовувати права, передбачені для них ст. 242-1 КУпАП, ст. 255 тощо.
По-друге, дійсно КМУ схвалено КОНЦЕПЦІЮ реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/616-2017-%D1%80?find=1&text=%E1%F0%E0%EA%EE%ED%FC%BA%F0#w11
якою планується "у рамках дерегуляції передбачається забезпечити:
передачі місцевим громадам окремих функцій з нагляду (контролю) (за зеленими насадженнями, засміченням землі, полюванням, а також контроль за додержанням режиму об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, боротьба з браконьєрством)2.
Але це - усього лише концепція. Її ще треба перетворити у нові закони, нормативно-правові акти тощо. Це робота не на один день!
Тому я залишаюся із своєю думкою!
Інша справа, що керівництво давно вже не знає, як вирішити проблеми, займаючись зовсім іншими своїми бажаннями.
А то, що вони не працюють, так як треба, то що вже казати про єгерів УТМР. Країна у нас, на жаль, така... смішна, як казав один мій колишній колега з боротьби із браконьєрами.
ПіСі. Ось навіть у Концепції знайшов (майже не дивлячися) ляпсуси, що не стикуються, на мою думку, із чинним законодавством. Правда, може вони вже "мають" свої бажані, але ще не прийняті ВРУ закони?..
"Ось таке, малятка!"
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А всё же, буду благодарен увидев заполненные перед выходом документы. Реально, можете кидаться тапками (это я про всех) при выходе в поле заполняю только матроску, в ней же и отмечаю добытую дичь
Ну, как видишь, по Закону этого не достаточно.
В понедельник напомните, мужики, попробую найти статью или ёё проект в компе рабочем.
 

Saash

Мисливець
Вибачте, що не по темі! Але виникло питання чи можно придбати в УТМР разову відстрільну картку не плативши ніяких внесків?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вибачте, що не по темі! Але виникло питання чи можно придбати в УТМР разову відстрільну картку не плативши ніяких внесків?
Це треба вирішувати у конкретних господарствах - можливі варіанти з багатьох причин.
Але, у принципі, якщо не член УТМР, продають разові відстрільні, безумовно дорожче, ніж для своїх членів.
Зателефонуйте до Сумської облорганізації:
ЗАЯРНИЙ Микола Олександрович, Головний мисливствознавець, (0542) 61-05-76
 
Зверху