Матриця закаточная КУЛЬОВА сталева (дайте пораду)

vadukmuk

Мисливець
Доброго дня, найшов на "козаках" кульову та дробову матрицю для закрутки. Дивлюсь на фото а на них зовсім немає зубчиків в середині тих що закручують гільзу. Підкажіть може хто використовує ці матриці, вони працюють чи взагалі непотрібні?
pic6447.jpg
pic6444.jpg
 

сергей1975

Слідопит
Интернет маг. "Вутка" там есть и пулевая и дробовая латунные. Только цена за шт 350грн.
У нас на форуме Alex888 делает по чем не знаю, глянте его обявы.
 

vadukmuk

Мисливець
Интернет маг. "Вутка" там есть и пулевая и дробовая латунные. Только цена за шт 350грн.
У нас на форуме Alex888 делает по чем не знаю, глянте его обявы.
Дякую, бачив такі латуні но по ціні не підходять. Запитаю ще алекса. Бачив десь тему як хтось "лікував"таку матрицю, просверлив дирки там де мають бути ті зупчики і встявив туди цвяхи, казав що працює. Но не можу її найти щоб ще перечитати, може хто знає дайте силку
 

vadukmuk

Мисливець
P71113-182945.jpg
P71113-183007.jpg
P71113-183059.jpg
P71113-182854.jpg
Все ж таки попали до мене ці матриці, взяв ради експерименту. Розкажу може кому буде цікаво. Кульова матриця на вигляд зовсім немає зубчиків но якимось дивом вона закручує пулі, на мою думку навіть не погано
 

vadukmuk

Мисливець
А Дробова зовсім мені не сподобалась. Закручує,но робить з гільзи ніби воронку,прийшлось докручувати її на кульові матриці.
P71113-184845.jpg
P71113-184847.jpg
P71113-184118.jpg
P71113-184941.jpg

РС. В гільзи брав тільки папір, бо при собі нічого немає, все в селі.
 

Leodr

Снайпер
Покупал в Казаках, Упс для 16калибра, матрицу калил, так как немного сыровата, закручивала также как vadukmuk, но для этого есть конус который идет для звезды, вот и все.
 

vadukmuk

Мисливець
Да, дожати можна, я тоже їх докручував совдеповською матрицею, але хотілося щоб вона відразу закручувала нормально
 

Leodr

Снайпер
Кто-то на форуме продавал, вот кто не помню, надо искать.
 

Копатыч

Зброяр

Leodr

Снайпер
Форумчанин Aleks 888,продает, спросите может есть в наличие. Раздел "Релоуд "
 

vadukmuk

Мисливець
Дякую, маю вже нормальну дробову матрицю, колега найшов в старих дідових запасах))
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 321475 Переглянути вкладення 321476 Переглянути вкладення 321477 Переглянути вкладення 321478 Все ж таки попали до мене ці матриці, взяв ради експерименту. Розкажу може кому буде цікаво. Кульова матриця на вигляд зовсім немає зубчиків но якимось дивом вона закручує пулі, на мою думку навіть не погано
Чорна куля дуже високо посажене! Ні в якому разі не використовуйте в п/а, може наколоти капсюль попереднього патрону! Це смертельно небезпечно!!!
 

vadukmuk

Мисливець
Чорна куля дуже високо посажене! Ні в якому разі не використовуйте в п/а, може наколоти капсюль попереднього патрону! Це смертельно небезпечно!!!
В мене іж 58,на п/а ще збираю)) але дякую за пораду, буду садити нище. Я тільки начинающий мисливець,тому невсе ще знаю.
 

БЮВ

Слідопит
Не был морально отдать за пулевую матрицу 350 грн. Заказал пульки, понадобилась матрица, заказал таковую на "Козаках". До этого пули закрывал звездой. Закатал на разных навесках и порохах для отстрела.
 

Вкладення

БЮВ

Слідопит
Мишени уже неделю лежат в машине вместе с пачкой патронов. Возможно после охоты протестирую.
 
Зверху