Marlin 60

Статус
Закрита.

andryx1

Снайпер
На Marlin 60 22lr тріс пластиковий корпус УСМ.Порадьте як вилікувати.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А якщо виготовити нову таку деталь ?
найдіть толкового фрезерувальника з ЧПУ і хай зробить з алюмінію, або сплаву на його основі. на форумі є токар Мілкован (Подовжувачі ствола та змінні чоки), або Слесарь (робить УПС), Алекс888 (УПСи) зверніться до них - вони хоч порадять щось
 

andryx1

Снайпер
Мабуть мало часу пройшло,але я чекав всяких байок.Тут часто є "специ поп...еть".Марлін не мій,принесли на ремонт.Я довго не думав,взяв заготовку дюралі і на фрезерний верстат(без ЧПУ).Потім напильник,натфіль,шліфшурка і т.д.Усе підігнав,працює краще ніж заводське і не трісне.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я довго не думав,взяв заготовку дюралі і на фрезерний верстат(без ЧПУ).Потім напильник,натфіль,шліфшурка і т.д.Усе підігнав,працює краще ніж заводське і не трісне.
та хто ж знав, що у Вас руки з потрібного місця!!! а як тепер модно казати - лайфхак - наробіть їх штук 5-10, та виставте на продаж тут!!! буде попит 100%
 

andryx1

Снайпер
та хто ж знав, що у Вас руки з потрібного місця!!! а як тепер модно казати - лайфхак - наробіть їх штук 5-10, та виставте на продаж тут!!! буде попит 100%
Я,а хліб заробляю іншим.А тут,показав,що при бажанні можна зробити будь-що.Папа Карло,коли захотів помічника,то взяв поліно і зробив.А в нас привикли як Ємеля,щоб все "по щущьему веленью",або найти Івана-дурака і нехай працює.
 

Дмитрий88

Мисливець
Случайно лишней запчасти больше нет? приобрел бы...
 

andremon

Мисливець
Робив в одному екземплярі.
Ну пане andryx1, якщо Ви хотіли щірих аплодисментів, то особисто від мене маєте їх вдсталь!
:) це вищій пілотаж ремонту, ну хіба ще анодування деталі з чорним покриттям, втім... на функціонал це не впливає жодним чином... Цікаво, а не питали у зброярних крамницях таку деталь, гвинтівка доволі розповсюджена і якщо була така поломка, мають бути відповідні запчастини?
 

andryx1

Снайпер
Ну пане andryx1, якщо Ви хотіли щірих аплодисментів, то особисто від мене маєте їх вдсталь!
:) це вищій пілотаж ремонту, ну хіба ще анодування деталі з чорним покриттям, втім... на функціонал це не впливає жодним чином... Цікаво, а не питали у зброярних крамницях таку деталь, гвинтівка доволі розповсюджена і якщо була така поломка, мають бути відповідні запчастини?
Покривати не буду.Ще гарно полірну,а потім,крацовочною щіткою,або піскоструйкою на соді заматую.Буде кольор срібла.В крамницях не шукав,нехай би власник зброї шукав.
 

andryx1

Снайпер
:) це вищій пілотаж ремонту
Ну,ми тут деколи і не таке "витворяли".Навіть експерти-криміналісти були в ах..ї.В нашому містечку,був колись хороший завод.З хорошими верстатами,з термічкою,з гальванікою.І всі ми там працювали.Потім завод закрили,а пізніше взагалі розкоротили,як і багато інших заводів по всій Україні.А могли б працювати і дотепер.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху