Депутат (Власник) стрелял по людям, которые хотели проехать по его полю

TRUST ME

Мисливець
http://hvylya.net/news/digest/deputat-strelyal-po-lyudyam-kotoryie-hoteli-proehat-po-ego-polyu.html
Ось такі примхи долі: З одної сторони, є приватна власність, а з другої, та сама власність, але у в картографічних межах мисливськіх угідь, (власності мисливського господарства).
Тема віртуальних і реальних меж мисливських угідь вже обговорювалась, але конфлікт вже вийшов на орбіту кримінальної відповідальності.

Виникає два питання:
Приватна власність і її захист є чи не має?
За що платимо?
(Цікавлять відповіді, якщо поставити себе на місце власника поля)
 

Аникей

Мисливець
http://hvylya.net/news/digest/deputat-strelyal-po-lyudyam-kotoryie-hoteli-proehat-po-ego-polyu.html
Ось такі примхи долі: З одної сторони, є приватна власність, а з другої, та сама власність, але у в картографічних межах мисливськіх угідь, (власності мисливського господарства).
Тема віртуальних і реальних меж мисливських угідь вже обговорювалась, але конфлікт вже вийшов на орбіту кримінальної відповідальності.

Виникає два питання:
Приватна власність і її захист є чи не має?
За що платимо?
(Цікавлять відповіді, якщо поставити себе на місце власника поля)
До чого тут приватна власність. У нас як завжди треба зробити для людей "картинку" ,дати сенсацію,що журналісти і зробили. Хто знає може його того фермера вже дістало те що по озимині,тобто по його фізичній праці, по його майбутньому врожаю, по його доходах їздять та псують усе. Хто розбирався скільки разів до цього випадку їздили по його полях, особливо любителі нічного полювання із під фар. Якщо там десь є дорога , а ті громадяни поперли чогось через поле то чого вони тудою поперли. А те що він депутат то все фігня. Відповідати буде всерівно. Я так думаю що він стріляв як власник того майбутнього врожаю який хтось внаглу хотів пошкодити. Нажаль у нас не захищені нічим власники тих земель по яких ми мисливці чи просто громадяни їздять. Шкода мені і тих людей і того фермера. Проте я думаю що по його озимині уже довго їздити ніхто не буде. Багато чого можна думати і гадати,ми з вами там не були , а те що нам показують та пишуть може бути однобоко.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Цікавлять відповіді, якщо поставити себе на місце власника поля)
що означає "по полі"? по засіяній озиминою ділянці? по міжпайовій дорозі? чи може то ті козаки що вночі поле сколесили вздовж та впоперек? якщо останнє - то треба в голову було стріляти! а то виходить "мирні ввічливі люди" чогось катались по полі... та й нема жодного слова про приватну власність - поле в оренді чи то паї, чи то ОСГ чи ФГ? якщо навіть і в межах угідь - то чи заключило УТМР договір на використання. коротше тема - баян на 10 сторінок гризні.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
У нас як завжди треба зробити для людей "картинку" ,дати сенсацію,що журналісти
а вже заї..ло, що наші трахнуті на всю голову ЗМІ висвітлюють кожен раз людину зі зброєю як потенційного вбивцю. і кожне застосування апріорі розлядається як навмисне використання проти "ввічливих людей"!
 
Зверху