Открытие на пушного 2017

Статус
Закрита.

Pavel1988

Снайпер
Нарешті і нам повезло. Піднявся на узліссі вийшов на пряму постріл і йго закидає другим можливості добрати не було, але тут включився "дрібний" декілька десятків секунд гону і в далині чути крик зайця. Поспішаю на крик, бо перший добір підранка не знаю як себе Вар'ят поведе, все добре зайця додавив і не рвав.
IMG_20171210_093140.jpg
 
Останнє редагування:

igrok

Мисливець
В этот раз нам повезло молодая лисичка выскочила через пять минут с норы( три отнорка) и после двух выстрелов единичкой была взята ,а на прошлых выходных на кукурузном была одноходовая нора запускал раза четыре в нору уже темнело так и не вышел лис.Всё надеялся что вот вот выскочит были и такие случаи после третьего пуска собаки лис вылетал как молния один раз нора была во враге так товарищ не успел и выстрелить с такой скоростью лис вылетает.Провели возле норы часа три уже стало темнеть и мы ушли домой немного побитые и усталые.






Набираемся сил на следующие выходные .
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Прогулка выходного дня.....
4-й выход охоты на зайца!
Фото 1.- здесь он меня ЖДАЛ!
Фото 2- это мы уже встретились!
Трофей ДОБЫТ,охота-СОСТОЯЛАСЬ!
IMG_1557.JPG
IMG_1555.JPG
 

Виталий 2.

Слідопит
Мы вчера тоже, что говорится жали до талого, закрывались уже в сумерках, но на пятерых одного так и не добрали. С утра, с первого захода по не большому клочку толоки, подняли трех, забрали всех. Затем работа в посадке кобеля, прямо возле машины, мой любимый тройбан без контейнера и вот, уже и я с трофеем. Время десять тридцать, а у нас уже почти порядок, стали перекусили, по улыбались и двинулись дальше. Но, видно не суждено было нам в этот день добыть пятого, чего мы только не топтали, без толку. Вымотались в хлам, мокрые, грязные:(, но с полными штанами эмоций и позитива:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!
Всех с полем!
IMG_20171210_153557.jpg
IMG_20171210_153545.jpg
 

Гобой

Снайпер
Мы вчера тоже, что говорится жали до талого, закрывались уже в сумерках, но на пятерых одного так и не добрали. С утра, с первого захода по не большому клочку толоки, подняли трех, забрали всех. Затем работа в посадке кобеля, прямо возле машины, мой любимый тройбан без контейнера и вот, уже и я с трофеем. Время десять тридцать, а у нас уже почти порядок, стали перекусили, по улыбались и двинулись дальше. Но, видно не суждено было нам в этот день добыть пятого, чего мы только не топтали, без толку. Вымотались в хлам, мокрые, грязные:(, но с полными штанами эмоций и позитива:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!
Всех с полем!
Переглянути вкладення 329399 Переглянути вкладення 329400
Собачка, на последнем фото конкретно вымотался, уже глаза закрыл и представляет как он дома спит:D:D:D
 

Виталий 2.

Слідопит
Собачка, на последнем фото конкретно вымотался, уже глаза закрыл и представляет как он дома спит:D:D:D
Да, старичок косить не умеет, вырабатывается на 200%. Потом, два дня с вольера не выходит, отлеживается, а если показать ружье, сразу как огурец, готов в бой.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Нарешті і нам повезло. Піднявся на узліссі вийшов на пряму постріл і йго закидає другим можливості добрати не було, але тут включився "дрібний" декілька десятків секунд гону і в далині чути крик зайця. Поспішаю на крик, бо перший добір підранка не знаю як себе Вар'ят поведе, все добре зайця додавив і не рвав. Переглянути вкладення 329378
Маладэц!!!С полем!!!
Эка у вас погодка....класс
а у нас говномес.....прости Господи
 

Pavel1988

Снайпер

Лис74

Мисливець
Тернопільщина. Кременецький УТМР.
Ранок вчорашнього дня (неділя) надихав мене на позитивне полювання.
Сніг, добре вкрив наші польові угіддя, легкий мороз тримавсь у повітрі, та я відчував вже прихід зими.
Ступивши на поле, я почав вдивлятись в білизну снігу, в бажанні побачити нічні походеньки звірят.
Вітер за ніч приховав їхню присутність, замітавши сліди майже до нуля.
Але, тільки пильно вдивляючись в снігову ковдру, можна було побачити, що заяць вночі, все ж таки - був.
Рясність сліду була мізерною, і тому треба було тільки обирати самі вірогідні місця відпочинку зайця.
Пройшови невелику відстань, я бачу як зривається сірий зайчик та летить на всіх парах в напрямку до лісу.
Відстань між нами була - критична. Зброю, навіть і не підняв. Під 100 метрів, однозначно.
Чому ж він не спить, вже другу неділю? Що ж його турбує?
Я йшов далі, і знову підйом зайця, за захмарною відстані для пострілу. Заяць "пішов" що ракета.
Ну що ж іду та шукаю далі.
Коли бачу, на горизонті на полі, два собакени гуляють полями. Подумав, що мабуть мисливців.
Та ні, як потім виявив, що це два собакени - бродячі. І досить в добрій формі, та здравії.
Вони бігали полями і брали всі сліди які були на їхньому шляху. Працювали - бездоганно.
Бачу що на відстані десь під 700м. піднімається заяць, і собакени женуть зайця.
Витягую заячі набої з рушниці, закладаю 4/0 і починаю полювання на "гончаків"
Біжу полями напереріз до невеликої ділянки гущаку в полі, ймовірно де має пройти заяць.
Так бачу біжить зайчик а позаду його - бродяги. Відстань від мене, під 100 метрів.
Вихід один - зупинити ці коломийки бродячих собакенів. Постріл, один, другий. Заскавчали.
Бажання далі гнати у "гончаків" пропали. Хвіст піджали, і втекли по різним бокам.
Уявляю, скільки ж так звані "домашні тваринки" за весну та за літо знищили ще зовсім маленьких зайченят.
Коли зайця на закриття полювання в минулому сезоні залишилось ще - вагон.
Тепер таким нашим "домашнім тваринкам" знайти своїх господарів, і бути на своїх законних угіддях - в собачій буді.
Або ж вони будуть ліквідовані за будь якої ціни. Як - хижаки на природній тваринний світ.
День доходив до кінця, та десь далеко, ще доносились поодинокі постріли мисливців.
Все, полювання недільне закінчене, вдалим чи не вдалим воно було, ми не знаємо, та мабуть знають ліса та небеса над нами.
А нам, треба жити далі... І на цей раз, я без трофею.

Переглянути вкладення 329306

Переглянути вкладення 329307
Не знаю як хто, але при зустрічі з бродячими собаками, а тим більше лисом я стріляю не роздумаючи яка б не була відстань (не критична), щоб якщо "не вложити" то попортити здоров"я. Пам"ятаю одного року під час полювання на пушного ми ішли по великому лузі, осока очерет не висока трава, все вкрите снігом. Підходячи до невеликої полоси очерету в метрах 10 від мене я почув знайоме "шур....", вскинув рушницю я побачив що то здоровечий собацюра... постріл.... промах, після пострілу "вилітає" другий.... бац !!! і собака летить через голову, перший пішов... хлопці також стріляли, але не достали.... До чого я веду, що ці два пси були не прості тузики, не худі вгодовані, лежали в льожках, піднімались як дичина з досвідом, собаку якого вложив, я не міг підняти. До ближнього населеного пункту було приблизно 1.5 км.. Отака була історія... На рахунок собак мисливських порід то в мене ніколи не піднялась і не підніметься рука...
 

Mechanik

Снайпер
Не знаю як хто, але при зустрічі з бродячими собаками, а тим більше лисом я стріляю не роздумаючи яка б не була відстань
Ви уважно читали мій звіт, чи так між рядками?
Повторюю ще раз, бродячих псів було зупинено пострілами, та з роздачею по цукеркі кожному, під назвою Baschieri & Pellagri.
Вибачте, але куль на зайця не беру.
 

Лис74

Мисливець
Ви уважно читали мій звіт, чи так між рядками?
Повторюю ще раз, бродячих псів було зупинено пострілами, та з роздачею по цукеркі кожному, під назвою Baschieri & Pellagri.
Вибачте, але куль на зайця не беру.
Так читав уважно, добре що зупинили! Я Ваших дій не обговорюю, а розповів свою поведінку при зустрічі з псами...
 

andryx1

Снайпер
Не знаю як хто, але при зустрічі з бродячими собаками, а тим більше лисом я стріляю не роздумаючи яка б не була відстань (не критична), щоб якщо "не вложити" то попортити здоров"я. Пам"ятаю одного року під час полювання на пушного ми ішли по великому лузі, осока очерет не висока трава, все вкрите снігом. Підходячи до невеликої полоси очерету в метрах 10 від мене я почув знайоме "шур....", вскинув рушницю я побачив що то здоровечий собацюра... постріл.... промах, після пострілу "вилітає" другий.... бац !!! і собака летить через голову, перший пішов... хлопці також стріляли, але не достали.... До чого я веду, що ці два пси були не прості тузики, не худі вгодовані, лежали в льожках, піднімались як дичина з досвідом, собаку якого вложив, я не міг підняти. До ближнього населеного пункту було приблизно 1.5 км.. Отака була історія... На рахунок собак мисливських порід то в мене ніколи не піднялась і не підніметься рука...
Відстрілювати бродячих собак потрібно дуже обережно,щоб випадково не вцілити мисливську собаку.І взагалі,санітарний відстріл бродячих собак,потрібно проводити колективно і організовано.Для багатьох мисливців,його собака є членом сімї,і не дай Боже щось,то це все може погано закінчитись.Самі бачите які випадки трапляються на полюванні.Можуть пострадати двоє людей,один піде в тюрму,другий на цвинтар.
 
Статус
Закрита.
Зверху