Спорядження патронів для п/а

Микола ARMS

Мисливець
Всім привіт! Друзі підкажіть яким способом краще закривати патрони для півавтомата, щоб краще переварював, зірочкою чи простою закруткою?
Можливо вже існує тема, дайте будь-ласка ссилку!
 

bejsik

Мисливець
Любой. Главное правильно закрытый. Тут дело практичности. Если вы сами будете знаряжать, то думаю будете покупать б/у гильзу. Все бу гильзы со стендов ранее были закрыты звездой.
 

mykro

Мисливець
А що якісь патрони не переварює? В основному закривають зірочкою, а зірочку підкручують закруткою. Інформації про спорядження вагон. Подивіться на ютубі дуже грамотний канал "Как научиться стрелять", море інфи, викладена чітко, веде наш форумчанин.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

Микола ARMS

Мисливець
Пане Копатыч, за вік не ображаюся, просто дістало вже! Кожного чомусь зачіпає те що мені 23, не розумію яка різниця, якщо хтось хоче дати пораду будь ласка, в мисливстві я новачок, прислуховуюсь до кожного, а якщо ні проходимо далі, за вік вставляти свої п'ять копійок якось кумедно та без сенсу. Наче спілкуюся адекватно, освіту маю, дитину, жінку, все як у нормальних людей)
Дякую за розуміння!;)
 

Микола ARMS

Мисливець
Доречі на 2стврльну иж 58 я не один десяток сам крутив, так як все для цього є, упс, закрутка, лише все на 16к)
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

vkkovalov

Мисливець
То заздрiсть) бо в тебе ще все попереду)
Коли менi хто небудь докоряе моiм вiком вiдповiдаю старшому товаришевi так.( я в Вашому вiцi ще мабуть i буду а Ви в моему вже НIКОЛИ) за звичай спрацьовуе всi запитання вiдпадають.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Коли менi хто небудь докоряе моiм вiком вiдповiдаю старшому товаришевi так.( я в Вашому вiцi ще мабуть i буду а Ви в моему вже НIКОЛИ) за звичай спрацьовуе всi запитання вiдпадають.
Якщо пішла така балаканина, то я на таке відповідаю ще простіше: "Ти ще до нашого віку доживи! Дай, Боже, Тобі здоров'я та довголіття!!!".
ПіСі. Хоча вже й не такий маленький хлопчик - майже підстоліття!
 

Микола ARMS

Мисливець
Друзі, підкажіть де можна купити хороші матриці для 12 кал? Потрібно для упс та ручної закрутки. Бачив продають на форумі та все ж цікавить порада тих хто купував і задоволений. Дякую!
 

форсаж

Мисливець
З власного досвіду то для того ,щоб зробити якісний патрон потрібно переварити як найбільше інформаціїї з вищевказаних тем, визначитися з порохом- для себе на 32 гр.обираю Нобель Спорт С-7, для 36гр. Тахо. Визначитися з комплектуючими я обираю Гуаланді . Дріб це тема також дуже делікатна думаю розберетись.
А от саме цікаво буде далі - мощність капсуля ,висота контейнера , буферні суміші і т.д.
Отже я би радив починати приглядатись до бюджетних станків для спорядженя ,тут і обжимка донця гільзи , що для автомата обовязкова умова і решта операцій длля роботи з б.у. гільзами . Окремо стоїть вибір матриці для допрацювання зірки так званий -конус, тут рулить Гаеп, я користуюсь bn 3
 

mykro

Мисливець
В мене хатсан ескорт, старий, за весь час в ньому були патрони різної якості, і завод і самокрут, жодного утикання ніколи не було. Зараз всі патрони підкручую на конус, на всякий випадок, і вигляд кращий :D На рахунок матриць, якщо досить якісно і відносно бюджетно, то можна замовити в нашого форумчанина Alex888, я ними дуже задоволений. А якщо якісно і дорого, тоді Gaep.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Имхо, совет.
Купите станок лии! И хорошую закрутился. После станка прошлись закруткой и все будет по фен шую!
И ещё не используйте прокладки на порох, только пластиковый обтюратор.

Без станка ли, у Вас могут быть необжаты гильзы и их может клинить в патронником, от упс может быть не ровный борт и может быть утыкание. А станок многие мелкие огрехи сам убирает и нет нужды заморачиваться над мелочами, которые очень важны.
 

стрелок60

Слідопит
Любой. Главное правильно закрытый. Тут дело практичности. Если вы сами будете знаряжать, то думаю будете покупать б/у гильзу. Все бу гильзы со стендов ранее были закрыты звездой.
Не совсем так Уважаемый.При закрутке гильзы давление при выстреле будет на %20 меньше,чем при звезде.Пулевые и картечь тоже закрыты звездой?
 
Останнє редагування:

Микола ARMS

Мисливець
Имхо, совет.
Купите станок лии! И хорошую закрутился. После станка прошлись закруткой и все будет по фен шую!
И ещё не используйте прокладки на порох, только пластиковый обтюратор.

Без станка ли, у Вас могут быть необжаты гильзы и их может клинить в патронником, от упс может быть не ровный борт и может быть утыкание. А станок многие мелкие огрехи сам убирает и нет нужды заморачиваться над мелочами, которые очень важны.
Можно по подробней про обтюраторы? Почему не ставить прокладки, а лучше обтюратор? Судя из теории при морозе он будет терять свои свойства, видел даже как просыпался порох между обтюратором и гильзой или нет? Поправьте если что
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не совсем так Уважаемый.При закрутке гильзы давление при выстреле будет на %20 меньше,чем при звезде.Пулевые и картечь тоже закрыты звездой?
Саша, на 20%, а всего лишь 5-10, и это не в процентах, а разница в метрах-в-секунду (в процентах 2-3) :) Зависит от комплектующих. Если бы была разница в 20%, как ты пишешь, то именитые фирмы не снаряжали бы свои патроны под закрутку (у всех есть "под закрутку", картечь - ВСЯ!!!). А латунные гильзы, которыми стреляют не одно столетие, вообще не должны бить зверя следуя твоей логике :)
 

стрелок60

Слідопит
Саша, на 20%, а всего лишь 5-10, и это не в процентах, а разница в метрах-в-секунду (в процентах 2-3) :) Зависит от комплектующих. Если бы была разница в 20%, как ты пишешь, то именитые фирмы не снаряжали бы свои патроны под закрутку (у всех есть "под закрутку", картечь - ВСЯ!!!). А латунные гильзы, которыми стреляют не одно столетие, вообще не должны бить зверя следуя твоей логике :)
Соглашусь.По поводу 20-ти % .Ну приврал чуток.Но то что давление ниже-это факт.А если залезть в дебри-разные пороха для разных навесок и естевственно разные давления и также разные способы заделки.
Я не встречал картечь в звезде.
Когда то экспериментировал с бинарным зарядом-весь завод был закручен даже с дробью.
Ну а по поводу латуни-могу только задать вопрос-а какие были раньше пороха?
 

mykro

Мисливець
лучше обтюратор? просыпался порох
Не знаю як у вас, у нас морозів -20 нема. Порох сиплеться в заводських патронах, через те що їх робить автомат, треба щоб легко в гільзу обтюратори вскакували. Перед спорядженням обтюратор прокрутили об край стола, лізе тугенько і нічого не просипається. Рекомендую спочатку трохи вивчити матеріал, а тоді вже задавати питання.
 
Зверху