Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

Глушитель на охоте :

  • не нужен

    Голосів: 45 25,4%
  • нужен

    Голосів: 74 41,8%
  • это атрибут браконьеров

    Голосів: 58 32,8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    177

Аким

Мисливець
Моя суб'єктивна думка: глушник потрібен тому, хто намагається щось приховати.
Маю кілька нарізняків від 22лр до 30-06, на жодному нема гл. В тирі користуюсь навушниками, а на полюванні чергами не стріляю. Один-два постріли для вух не зашкодять.
Та й неподобається мені вигляд класич.карабіна чи штуц. з балоном на кінці ствола, конверсійна зброя - СВД,Сайги і т.п. ще пів біди, а от чисто мисл.варіанти - ну як на корові сідло.
З повагою
Cдается, не нужно торопится ставить тавро на чужом мнении, если с ним не согласен, тем паче с таким "криминальным" подтекстом. Как то сразу советским комсомолом тянет, не? Есть люди, люди разные, разные мнения и мысли - у вас свое впечатление, например. Так возникает непонимание между людьми. Вы, любителей глушителей обвиняете в противозаконности, вас - в старомодных замашках. Без обид, канеш.
 

Ohotnik47

Слідопит
Я не баришня, щоб ображатись і тим більше нікого не звинувачую. Розумію, що молоде покоління, надивившись бойовиків хоче мати і собі щось подібне до АК чи М-16, поначіплювати на нього різн. прицілів, ліхтариків і таке інше. Мати крутий вигляд, але все це навісне - лише понти, хоч і не дешеві. Якщо нема практики всі навороти не допоможуть.
З іншого боку, якщо виникне загроза життю моїх близьких - я також придбаю щось армійське, але на полюв. з ним не піду.
Старші мисли
 

Ohotnik47

Слідопит
Я не баришня, щоб ображатись і тим більше нікого не звинувачую. Розумію, що молоде покоління, надивившись бойовиків хоче мати і собі щось подібне до АК чи М-16, поначіплювати на нього різн. прицілів, ліхтариків і таке інше. Мати крутий вигляд, але все це навісне - лише понти, хоч і не дешеві. Якщо нема практики всі навороти не допоможуть.
З іншого боку, якщо виникне загроза життю моїх близьких - я також придбаю щось армійське, але на полюв. з ним не піду.
Старші мисли
 

Аким

Мисливець
Я не баришня, щоб ображатись і тим більше нікого не звинувачую. Розумію, що молоде покоління, надивившись бойовиків хоче мати і собі щось подібне до АК чи М-16, поначіплювати на нього різн. прицілів, ліхтариків і таке інше. Мати крутий вигляд, але все це навісне - лише понти, хоч і не дешеві. Якщо нема практики всі навороти не допоможуть.
З іншого боку, якщо виникне загроза життю моїх близьких - я також придбаю щось армійське, але на полюв. з ним не піду.
Старші мисли
со всем уважением - к вашей готовности защищать близких всеми возможными способами.
На секундочку - здесь форум охотников а не выживальщиков.
Не важно - что смотрит молодежь дабы что то захотеть. Лишь бы в чужой огород не лезли.
У каждого в жизни только земные утехи. Загробные будут позже.
 

Mykola STARyy

Снайпер

Сергийко

Слідопит
Ну і слава Богу. Я мав на увазі те, що старші мисливці повинні прививати молоді культуру та етику полювання.
Мої сусіди старші мисливці,з арсеналу в них були СКС і КО-44,не думаю,що вони мені щось винні.
 

Ohotnik47

Слідопит
К
Мої сусіди старші мисливці,з арсеналу в них були СКС і КО-44,не думаю,що вони мені щось винні.
Колись вибір був незначний, а зараз можна придбати все, що хочеш. Звичайно ваші сусіди вам нічого не винні, а я повинен вчити своїх молодих сусідів, що качку на воді не б'ють і зайця в ліжці також.
 

Сергийко

Слідопит
Може якраз і Ви мій сусід,з вашого профілю не видно звідки Ви.Проте мене вчити не треба,мене батько навчив,а щодо полювання,то є БЗ(базовий закон),там чітко написано кого і де і як,звісно,є в тому мисливська етика,але не більш.А щодо молоді і бойовиків,то це скоріш до страйкболу і хардболу.Хоча Ваше бажання зробити світ не таким хмурим є дуже прекрасно,але ж і зі своїм баченням світу комусь важко щось нав'язати.Тому і тема за глушник на полюванні,якщо це не заборонено і не використовується протиправно,то який кому ... що собі мисливці там понаприкручували до стволів,а тим паче,що для пострілу зі звуком в "ноль" патрон дозвуковий,а хто ж з таким полює?Воно просто дещо тихіше і м'якше стріляє,і все.Доречі,існують глушники і для дробових рушниць,кому кортить,то хай собі поставить,може воро йому треба.
 

Ohotnik47

Слідопит
Якби я був Вашим сусідом - Ви б мене пізнали. А що до вчити, то я вже законний дід - а вчитись не відмовляюсь, і в молоді також.Просто треба розуміти що добре, а що не дуже.А по глушниках, дозвук патр. і т.д. знаю дуже багато(17років в МГ).З повагою
 

Сергийко

Слідопит
І що поганого в глушнику на полюванні,якщо він не заборинений і його використання не порушує Закон?
 

Ohotnik47

Слідопит
Та нічого поганого в ньому нема, як і в електровудці, якщо її застосовують за призначенням.А щодо законності- так МГ в УТМР віджимали, перед Майданом, згідно чинного законодавства...
З пов.
 

Аким

Мисливець
Та нічого поганого в ньому нема, як і в електровудці, якщо її застосовують за призначенням.А щодо законності- так МГ в УТМР віджимали, перед Майданом, згідно чинного законодавства...
З пов.
так и пальцы можно рубить, чтобы курок не нажимали и глаза выкалывать, чтобы не целились...
Браво, большевикам, сделали рабов!
По угодьям ходишь и старички на магарыч напрашиваются - лицо то чужое, видимо, тож как и они - "безбилетный". Скажешь, сколько стоит бумага, чердаки чешут и отваливают...
Это что касается "опыта у старших." Старшие, они как и молодые - слишком разные бывают.
Пропаганда - одно, жизнь другое.
 

Сергийко

Слідопит
Сперва уровняли его с электроудочкой.Изменилась точка зрения?Бо выходит,что каждый владелец глушителя,а это таки для нарезного оружия,то и все владельцы нарезного потенциальные нарушители.
Гдето в теме п.Яковлев писал,что настоящие бракоши глушителем не пользовались,перфорировали стволы и наматывали какую-то дрянь,чтоб звук был в ноль.Или вообще внаглую "по-чиновьичи",со всеми докам,чтоб жопы прикрыть.Вот где бракоши,а не "третий патрон в магазине полуавтомата" или "дудка на стволе" на честной охоте.Не путайте охоту и браконьерство.
 

Ohotnik47

Слідопит
Щось не можу пригадати,щоб хтось на облаві користувався глуш., хоч різьба була в багатьох на стволах. А от на вишку - практично всі з повним комплектом...
А щодо перфорації ствола - не думаю що нормальна людина, знайома хоч трохи з балістикою, буде так знущатись над своєю зброєю, хіба що в якості експерименту, і то над якимось металоломом. Такі випадки якщо і мають місце - то скоріш виняток, а глушник , уже правило...
 

Сергийко

Слідопит
У меня только с этого года нарезной,ещё с ним не охотился,поэтому не знаю.Просто выстрел комфортнее,меньше подбросы и отдача,звук помягче
 

Ohotnik47

Слідопит
Та згоден я з оцим всім, у самого між усім іншим є 30-06 ,і що таке віддача і звук - знаю з власних відчуттів. Я зовсім не звинувачую всіх і кожного в кого є глушник, тема про ставлення до цієї речі.Я висловлюю своє і намагаюсь його обгрунтувати.
В кожного свої вимоги до інструменту яким він користується, і кожен намагається підігнати цей інструмент під себе максимально.
В багатьох знайомих вони є, користуються в основному на інд.засідках.Є товариш майстер - підбиває давно,мовляв зроблю безкоштовно, в якості реклами - ну не бачу я небхідності в глушнику на полюванні для себе.
 

Аким

Мисливець
У меня только с этого года нарезной,ещё с ним не охотился,поэтому не знаю.Просто выстрел комфортнее,меньше подбросы и отдача,звук помягче
зачем и почему вы оправдываетесь?
если собеседник не помнит, что кто то в облаве тащил глушитель, по бурьянам и пахотам, то пусть проводит соцопрос - почему они не тащили с собой лишний груз, но он решил именно здесь проявить любопытство. Казалось, если у многих резьба - там и выясни, на месте, что и почем, ан-нет... они постеснялись.
 
Зверху