Заборона тролінгу .На яких підставах?

Чи вважаєте Ви тролінг забороненим способом лову риби?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    28

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
1.Я не сказав,що ловив тролінгом,а сказав ,що на мене склали протокол за лов риби тролінгом .
2.Чекаємо відповідь Міністерства,де буде надано роз"яснення.Повторююсь,що ніде в нормативних документах рибальство тролінгом не є забороненим способом лову риби.Ми апелюємо до цього.
Ну, по-перше, ви погано чуєте опонентів: я ж вам вже казав, що правила рибальства не діют на територіях природно-заповідного фонду! Це точно!
По-друге, якщо протокол про адміністративне правопорушення складався, то він повинен складатися у двох примірниках, один з яких повинен надаватися особі, на яку він складався.
Якщо такий протокол є, давайте його скан, подивимося, що там написано. Може якісь недоліки у складачів знайдемо...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дай Бог.
Сети хоть уничтожаете браконьерские?
Гена, не ставь дядьку на путь неправедный: в Проекте определено, что чужие сети трогать на территории НПП нельзя! Его бы сразу привлекли ха нарушение режима ПЗФ!
Норма, правда, какая-то стремная, если не сказать хуже, но ты же знаешь: нормы или обжалуют, или исполняют до отмены! Но нарушать нельзя! Пора к этому привыкать, в конце концов!
 

Ditii

Новачок
Рыбу, если в сетях есть, по возможности выпускаем, а сети, сразу на берег и либо сжигаем либо на куски режем, так чтоб не восстановить.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Добрий день,шановні.Звертаюсь до вас з проханням про захист. Хочу підняти тему ловлі риби на доріжку з використанням моторних човнів(тролінг).Чи є цей засіб забороненим способом ловлі риби?Які регламентні нормативні документи визначають цей спосіб ловлі забороненим чи ні? Окремо хочу обговорити Наказ Міністерства екології та природних ресурсів від від 28 липня 2015 року N 279,в якому заборонили лов риби тролінгом,за що на мене виписали протокол та наклали штраф. Що -річка в межах НПП та за цими межами якась не така,чи риба інша ловиться? В жодних нормативно-правових документах не зустрічав тролінг,як заборонений засіб лову риби.Як боротися з свавіллям чиновників та відмініти цей незаконний наказ?Колеги рибалки- тролінгісти,давайте разом згуртуємось і вирішим нарешті питання про законність нашого засобу лову риби.Я впевнений,що такі ситуації не поодинокі і відбуваються в інших місцях.З повагою,чекаю на відповіді.
Ну, шановний, відповідь від Міністерства отримали? Місячний термін минув...
 

Doppler

Новачок
Так ,дійсно відповідь надійшла.Наразі готуємо листа керівництву Мезинського НПП
 

bazalt

Мисливець
Якщо троллінг вважати спортивним рибальством, тоді давайте визнаємо нічне полювання зпід фари на позашляховику спортивним полюванням.
В чому принципова різниця?
Це таке ж саме браконьєрство, як і "ловля" на сітки, електровудки і т.д.
Не можна вважати один спосіб браконьєрства кращим за інший.
В чому спортивність, змагальність між рибою і рибалкою?
 
Останнє редагування:

Doppler

Новачок
А от цікаво. Давайте порівняємо. З Ваших слів це виглядає примірно так:я обвязуюсь мотузкою, беру фару та ехолот,підводну рушницю, привязуюсь до човна та на ходу ниряю..... Дивлюсь у воді приладами та полюю на рибу... Різницю відчуваєте?
 
Останнє редагування:

Doppler

Новачок
Тролінг -це рибалка на удачу. За лодкою йде приманка, штучна, воблер, і риба може взяти, а може й ні. В полюванні з фарою не запитують в тварини, чи хоче вона отримати кулю. Не смішіть. Тролінг, це суто на везіння
 

Doppler

Новачок
А сеток в НПП капец, как много, на каждом повороте.... И что, все законно стоят?Подскажите, какой телеканал привлечь, чтобы рейд провести?
 

bazalt

Мисливець
Тролінг -це рибалка на удачу. За лодкою йде приманка, штучна, воблер, і риба може взяти, а може й ні. В полюванні з фарою не запитують в тварини, чи хоче вона отримати кулю. Не смішіть. Тролінг, це суто на везіння
А Ви запитуєте у риби чи хоче вона потрапити на гачок?
Ну це вже вершина гуманізму?
Читаю і...скупа чоловіча сльоза котиться по моїй щоці...
Ви в дитинстві забагато разів передивились "Кавказьку полонянку"-"...птичку жалко...".
А ось вершина цинізму-".....За лодкою йде приманка,штучна, воблер, і риба може взяти, а може й ні...".
Я сам неодноразово ходив, ходжу і буду ходити із спінінгом на щуку, на той самий воблер чи силікон. І повірте є величезна різниця між тим коли ти сам, своїми ногами виходиш, і своїми руками впіймаєш ту саму щуку, і коли сидиш у лодці і тролінгуєш. Лодка, мотор, ехолот і декілька спінінгів з приманкою, що тягнеться за човном - у чому спортивність такої рибалки?
У Вас із рибою рівні шанси? Вона теж із мотором?
А тепер скажіть Ви в однакових умовах із тими рибалками, які ловлять рибу не тролінгуючи, а особисто, своїми ніжками топчуть землю, чи навіть ловлять із човна, але своїми руками, а не троллінгом.
Десятки кілометрів можна намотати на моторі, особливо не напрягаючись. Така "спортивність" залежить, в основному від товщини гаманця-чим більще коштів-тим кращий човен, мотор і спорядження, і відповідно-тим кращий "СПОРТСМЕН":D:D:D, і головне- тим більше гонору і понтів. Будемо відвертими, не кожен може дозволити собі витратити для купівлі човна з мотором і "прибамбасами" суму грошей, яка для багатьох пересічних українців може дорівнювати їх річному заробітку.
Так, я розумію-човен, іномотор, ехолот, інше спорядження-це все коштує не одну тисячу вічнозелених, і давайте будемо відвертими- придбавались такі комплекти зовсім не для того, щоб ...тролінгуючи витягувати браконьєрські сітки.... Ось це уже точно насмішили так насмішили-...вор у вора дубинку украл...
Так, що шановні панове "тролінгісти", "не льстите себе"-нічим Ви не кращі від тих "браків", які ловлять рибу сітками.
І навпаки-я вважаю, що підводне полювання, звичайно без акваланга, у тисячі разів спортивніше від троліннгу. Хоча б тому, що підводний мисливець при такому полюванні використовує лише своє тіло і свою витривалість, та підводну рушницю. До того ж вода, не є природним середовищем людини, а завжди таїть для неї небезпеку.
 
Останнє редагування:

Genry

Снайпер
Якщо троллінг вважати спортивним рибальством, тоді давайте визнаємо нічне полювання зпід фари на позашляховику спортивним полюванням.
В чому принципова різниця?
Це таке ж саме браконьєрство, як і "ловля" на сітки, електровудки і т.д.
Не можна вважати один спосіб браконьєрства кращим за інший.
В чому спортивність, змагальність між рибою і рибалкою?
Дуже цікаве порівняння Ви обрали. То давайте порівняемо захист Батьківщини з нападом на іншу державу? І там і там вбивають.
Одне й те саме? Чи самі бачите різницю?)
Тепер по суті справи: Все що не заборонено Законом - дозволено. На скільки це спортивно вирішуйте самі. Стрибаючи в висоту з шестом такою можна зломати ногу і вважати, що це не спортивно, проте проблема не в шесті, а саме в тому як це робити.
 

bazalt

Мисливець
Дуже цікаве порівняння Ви обрали. То давайте порівняемо захист Батьківщини з нападом на іншу державу? І там і там вбивають.
Одне й те саме? Чи самі бачите різницю?)
Тепер по суті справи: Все що не заборонено Законом - дозволено. На скільки це спортивно вирішуйте самі. Стрибаючи в висоту з шестом такою можна зломати ногу і вважати, що це не спортивно, проте проблема не в шесті, а саме в тому як це робити.
Я буду в перщих рядах серед тих хто з радістю сприйме звістку про заборону тролінгу, бо це є браконьєрство чистої води. Між тролінгом і "полюванням" з використанням автотранспорту, авіації та ін. стоїть знак рівності.
І до чого тут стрибки....???
А на рахунок порівняння захисту Батьківщини з нападом на інщу державу, бо там і там убивають, то не треба плутати грішне з праведним. З Вашого боку це дуже невдале порівняння.
Ви би йще прирівняли крадіжки з квартир, грабунки та розбої до приватно- підприємницької діяльності.
 
Останнє редагування:

Genry

Снайпер
Тролінг -це рибалка на удачу. За лодкою йде приманка, штучна, воблер, і риба може взяти, а може й ні. В полюванні з фарою не запитують в тварини, чи хоче вона отримати кулю. Не смішіть. Тролінг, це суто на везіння
І так і ні. Повністю згоден, що порівняння троллінгу і добування звірів вночі принаймні безглузде. Проте... тролінг це далеко не тілки способ лову на вдачу. Так, маючи достатній дасвід з цього виду рибної ловлі Ви матимете гарні результати на Вашому кукані.
 
Зверху